x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenvoer verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Affinity Petcare hondenvoer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenvoer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Affinity Petcare Puppy Protect Maxi 12 KG
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128003963.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209476776.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200215269.jpg
      Affinity Petcare Affinity Petcare Puppy Protect Maxi 12 KG Puppy Protect Maxi 12 KG Puppy Protect Maxi 12 KG ADVANCE is het premiumvoer dat rekening houdt met de nieuwste bevindingen over hondenvoeding zodat je hond van een gezond leven kan genieten. Er worden geen kleurstoffen of conserveringsmiddelen gebruikt bij de productie van het voer. Bovendien wordt er bij de productie vers vlees verwerkt. ADVANCE bevat een speciale samenstelling die je hond helpt om in topvorm te blijven - zowel van binnen als van buiten. ADVANCE ondersteunt de verschillende lichaamsfuncties van je hond optimaal zoals het i... (2)
      Affinity Petcare Puppy Protect Maxi 12 KG
      • 08410650221502
      4
      46.49 EUR
    • Affinity Petcare Veterinary Atopic Mini 1,5 KG
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202737457.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175575238.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184948821.jpg
      Affinity Petcare Affinity Petcare Veterinary Atopic Mini 1,5 KG Veterinary Atopic Mini 1,5 KG Veterinary Atopic Mini 1,5 KG Advance Veterinary Atopic Mini 1,5 KG (1)
      Affinity Petcare Veterinary Atopic Mini 1,5 KG
      • 08410650221212
      4
      16.45 EUR
    • Affinity Petcare Veterinary Articular Senior
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203924387.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109361054.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144883093.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96702976.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189653110.jpg
      Affinity Petcare Affinity Petcare Veterinary Articular Senior Veterinary Articular Senior Veterinary Articular Senior Geconcentreerd erwteneiwit Citroenstruikextract Hyaluronzuur Glucosamine, chondroitinsulfaat en droogcollageen Aanvulling door vitamine k2 (mk-7) (1)
      Affinity Petcare Veterinary Articular Senior
      • 08410650206462
      2
      57.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Renske DEFAULT
        • renske
      • Smolke DEFAULT
        • smolke
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Smolke (smolke)
      • Pedigree (pedigree)
      • Aa (aa)
      • Acana (acana)
      • Adaptil (adaptil)
      • Advance (advance)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Affinity Brekkies (affinity_brekkies)
      • Affinity Petcare (affinity_petcare)
      • Affinity Ultima (affinity_ultima)
      • Alessi (alessi)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Alpha Spirit (alpha_spirit)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Applaws (applaws)
      • Arion (arion)
      • Audevard (audevard)
      • Bach (bach)
      • Barca (barca)
      • BARFmenu (barfmenu)
      • Barking heads (barking_heads)
      • Beaphar (beaphar)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Bewi Dog (bewi_dog)
      • Beyond (beyond)
      • Biofood (biofood)
      • Boehringer ingelheim (boehringer_ingelheim)
      • Bonzo (bonzo)
      • Boon (boon)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Braaaf (braaaf)
      • Briantos (briantos)
      • Brit (brit)
      • Bucas (bucas)
      • Budget (budget)
      • Burgess (burgess)
      • Burns (burns)
      • Calibra (calibra)
      • Canex (canex)
      • Canex Dynamic (canex_dynamic)
      • Carnilove (carnilove)
      • Carocroc (carocroc)
      • Catit Design (catit_design)
      • Cavom (cavom)
      • Cesar (cesar)
      • Champ (champ)
      • Chewies (chewies)
      • Clinic (clinic)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • Cosequin (cosequin)
      • Crave (crave)
      • DB (db)
      • Dechra (dechra)
      • Denkadog (denkadog)
      • Dermazyme (dermazyme)
      • Dermoscent (dermoscent)
      • Dierendrogist (dierendrogist)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Doggyride (doggyride)
      • Doils (doils)
      • Douxo (douxo)
      • Dr. John (dr_john)
      • Easypill (easypill)
      • Ebi (ebi)
      • Ecostyle (ecostyle)
      • Ecuphar (ecuphar)
      • Edgard & Cooper (edgard_cooper)
      • Emax (emax)
      • Enjoy (enjoy)
      • Epato (epato)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Euro Premium (euro_premium)
      • Excellent (excellent)
      • Exclusion (exclusion)
      • Farm food (farm_food)
      • FARM NATURE (farm_nature)
      • Feliway (feliway)
      • Fendigo (fendigo)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flexadin (flexadin)
      • Fokker (fokker)
      • Forza10 (forza10)
      • Francodex (francodex)
      • Frolic (frolic)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gimdog (gimdog)
      • Granatapet (granatapet)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Happy Life (happy_life)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hilton Herbs (hilton_herbs)
      • HKM (hkm)
      • Hobby First (hobby_first)
      • Hokamix (hokamix)
      • Holland Animal Care (holland_animal_care)
      • HPM Veterinary (hpm_veterinary)
      • Hurtta (hurtta)
      • IAMS (iams)
      • ICF (icf)
      • James Wellbeloved (james_wellbeloved)
      • Jolly (jolly)
      • Josera (josera)
      • JosiDog (josidog)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • Kanjer (kanjer)
      • Kasper faunafood (kasper_faunafood)
      • kela (kela)
      • Kong (kong)
      • LDCA (ldca)
      • Lief! (lief_)
      • Lily's Kitchen (lily_s_kitchen)
      • Lukos (lukos)
      • Lukullus (lukullus)
      • Lupo sensitiv (lupo_sensitiv)
      • Luposan (luposan)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • Mastery (mastery)
      • Max (max)
      • MERA (mera)
      • Moser (moser)
      • MP Labo (mp_labo)
      • Natural (natural)
      • NATURAL GREATNESS (natural_greatness)
      • NATURAL TRAINER (natural_trainer)
      • NATUREA (naturea)
      • Nature’s Variety (nature_s_variety)
      • Naturis (naturis)
      • Nobby (nobby)
      • Noblesse (noblesse)
      • Novartis (novartis)
      • Nutram (nutram)
      • Nutrivet (nutrivet)
      • Nutro (nutro)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Oropharma (oropharma)
      • Orozyme (orozyme)
      • Overig (overig)
      • Panacur (panacur)
      • Perfect Fit (perfect_fit)
      • Pestigon (pestigon)
      • PetAg (petag)
      • Petcomfort (petcomfort)
      • Pets place (pets_place)
      • Pets Place Naturals (pets_place_naturals)
      • Pets Place Plus (pets_place_plus)
      • Petsnack (petsnack)
      • Phytonics (phytonics)
      • Phytovet (phytovet)
      • Prazitel Plus (prazitel_plus)
      • Prestano (prestano)
      • Prima Dog (prima_dog)
      • PrimaDog (primadog)
      • Prins (prins)
      • Private Label (private_label)
      • Profine (profine)
      • Promodulate (promodulate)
      • Pronefra (pronefra)
      • Protexin (protexin)
      • Purina (purina)
      • Purina Dentalife (purina_dentalife)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Puur (puur)
      • Renske (renske)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rodi (rodi)
      • Sam'S Field (sam_s_field)
      • Sanimed (sanimed)
      • Scalibor (scalibor)
      • Schesir (schesir)
      • Seberus (seberus)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Sjö&Hav (sjo_hav)
      • Smoofl (smoofl)
      • Snuffle (snuffle)
      • Snurk (snurk)
      • Specific (specific)
      • Spectrum (spectrum)
      • Starmark (starmark)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • Stuzzy (stuzzy)
      • Supreme (supreme)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Technovit (technovit)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Topwinner (topwinner)
      • Trainer Natural Dog (trainer_natural_dog)
      • Trixie (trixie)
      • Trovet (trovet)
      • True Instinct (true_instinct)
      • Tundra (tundra)
      • TVM (tvm)
      • Vadigran (vadigran)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • VetPlus Ltd (vetplus_ltd)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Virbac (virbac)
      • Vitakraft (vitakraft)
      • VITALstyle (vitalstyle)
      • Voskes (voskes)
      • Wellness Core (wellness_core)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
      • Yourdog (yourdog)
      • ZIWI (ziwi)
      • Ziwipeak (ziwipeak)
      • Zooplus (zooplus)
      • Zylkène (zylke_ne)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type voer (droog_of_nat_voer):
      • Droogvoer (droogvoer)
      • Natvoer (natvoer)
    • Levensfase hond (levensfase_dier):
      • Junior (junior)
      • Volwassen (volwassen)
      • Senior (senior)
    • Grootte hond (grootte_honden):
      • Hele kleine hond (<4 kg) (x_small_4kg_)
      • Kleine hond (5-10 kg) (mini_5_10kg_)
      • Middelgrote hond (11-25 kg) (medium_11_25kg_)
      • Grote hond (26-44 kg) (large_26_44kg_)
      • Hele grote hond (45> kg) (groot_45kg_)
    • Dierenvoer smaak (dierenvoer_smaak):
      • Aardappel (aardappel)
      • Appel (appel)
      • Apricot (apricot)
      • Borage (borage)
      • Bot (bot)
      • braam (braam)
      • Broccoli (broccoli)
      • Courgette (courgette)
      • Cranberry (cranberry)
      • Eend (eend)
      • Everzwijn (everzwijn)
      • Geit (geit)
      • Gevogelte (gevogelte)
      • Gierst (gierst)
      • Granen (granen)
      • Groente (groente)
      • Ham (ham)
      • hert (hert)
      • Kalf (kalf)
      • Kalkoen (kalkoen)
      • Kip (kip)
      • Konijn (konijn)
      • Lever (lever)
      • Lingonberry (lingonberry)
      • Mais (mais)
      • paard (paard)
      • pastinaak (pastinaak)
      • peer (peer)
      • Pheasant (pheasant)
      • Rijst (rijst)
      • Rode Biet (rode_biet)
      • Rundvlees (rundvlees)
      • Schaap (schaap)
      • spel (spel)
      • spinazie (spinazie)
      • Struisvogel (struisvogel)
      • Tonijn (tonijn)
      • Varkensvlees (varkensvlees)
      • Vis (vis)
      • Wortel (wortel)
      • Zalm (zalm)
      • Zeewier (zeewier)
      • Zoete aardappel (zoete_aardappel)
    • Gewicht voer (gewicht_kg):
      • < 3 kg (gewicht_kg_1)
      • 3 kg - 12 kg (gewicht_kg_2)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_3)
    • Gezondheidsvoordelen (gezondheidsvoordelen):
      • Actief (actief)
      • Algemene gezondheid (algemene_gezondheid)
      • Allergie behandeling (allergie_behandeling)
      • Blaasbehandeling (blaasbehandeling)
      • Cardiale zorg (cardiale_zorg)
      • Darmen (darmen)
      • Diabetes (diabetes)
      • Gesteriliseerd of gecastreerd (gesteriliseerd_of_gecastreerd)
      • Gevoelige maag (gevoelige_maag)
      • Gezond gewicht (gezond_gewicht)
      • Heup gewricht (heup_gewricht)
      • Huid & vacht (huid_vacht)
      • Leverzorg (leverzorg)
      • Niergezondheid (niergezondheid)
      • Spenen (spenen)
      • Spijsvertering (spijsvertering)
      • Struvietoplossing (struvietoplossing)
      • Tandheelkunde (tandheelkunde)
      • Zwanger of moeder (zwanger_of_moeder)
    • Eigenschappen (hondenvoer_opties):
      • Biologisch (biologisch)
      • Graanvrij (graanvrij)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be