x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenvoer verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dr. John hondenvoer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenvoer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Dr. John Gold Hondenvoer 15 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185471255.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185288384.jpg
      Dr. John Dr. John Gold Hondenvoer 15 kg Gold Hondenvoer 15 kg Gold Hondenvoer 15 kg Dr. John Gold:Dr. John Gold is een compleet voer geschikt voor alle honden. Het is ontwikkeld voor honden die zware inspanningen moeten leveren, b.v. sport, jacht etc. Gold is rijk aan kip. Samenstelling Granen, vlees en dierlijke bijproducten (min. 14% kip), gist, melk en melkbijproducten, oliën en vetten, mineralen. Analytische bestanddelen:Ruw eiwit 20%, ruw vet 9%, ruwe celstof 2,5%, ruwe as 6%. Toevoegingen Vitamine A 12.000 IU/kg, Vitamine D3 1200 IU/kg, Vitamine E 110 mg/kg, koper 10 m... (4)
      Dr. John Gold Hondenvoer 15 kg
      • 05012113001114
      3
      deal
      39.99 EUR
    • Dr. John Silver Hondenvoer 15 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185288386.jpg
      Dr. John Dr. John Silver Hondenvoer 15 kg Silver Hondenvoer 15 kg Silver Hondenvoer 15 kg Dr. John Silver Hondenvoer 15 kg (1)
      Dr. John Silver Hondenvoer 15 kg
      • 05012113001107
      2
      36.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Renske DEFAULT
        • renske
      • Smolke DEFAULT
        • smolke
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Smolke (smolke)
      • Pedigree (pedigree)
      • Aa (aa)
      • Acana (acana)
      • Adaptil (adaptil)
      • Advance (advance)
      • Advantix (advantix)
      • Affinity (affinity)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Affinity Brekkies (affinity_brekkies)
      • Affinity Petcare (affinity_petcare)
      • Alessi (alessi)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Alpha Spirit (alpha_spirit)
      • Animalintex (animalintex)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Applaws (applaws)
      • Arden Grange (arden_grange)
      • Arion (arion)
      • Audevard (audevard)
      • Bach (bach)
      • Barca (barca)
      • BARFmenu (barfmenu)
      • Beaphar (beaphar)
      • BecoPets (becopets)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Bewi Dog (bewi_dog)
      • Beyond (beyond)
      • Biofood (biofood)
      • Boehringer ingelheim (boehringer_ingelheim)
      • Bonzo (bonzo)
      • Boon (boon)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Botanica (botanica)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Braaaf (braaaf)
      • Brekz (brekz)
      • Briantos (briantos)
      • Brit (brit)
      • Bucas (bucas)
      • Budget (budget)
      • Bunny Nature (bunny_nature)
      • Burgess (burgess)
      • Burns (burns)
      • Calibra (calibra)
      • Canex (canex)
      • Canex Dynamic (canex_dynamic)
      • Caniquin (caniquin)
      • Carnilove (carnilove)
      • Carocroc (carocroc)
      • Catit Design (catit_design)
      • Cavom (cavom)
      • Cesar (cesar)
      • Ceva santé animale (ceva_sante_animale)
      • Champ (champ)
      • Chewies (chewies)
      • Clinic (clinic)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • Cosequin (cosequin)
      • Crave (crave)
      • DB (db)
      • Dechra (dechra)
      • Denkadog (denkadog)
      • Dermazyme (dermazyme)
      • Dermoscent (dermoscent)
      • Dierendrogist (dierendrogist)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Doils (doils)
      • Douxo (douxo)
      • Dr. John (dr_john)
      • Ebi (ebi)
      • Ecostyle (ecostyle)
      • Ecuphar (ecuphar)
      • Edgard & Cooper (edgard_cooper)
      • Emax (emax)
      • Enjoy (enjoy)
      • Epato (epato)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Euro Premium (euro_premium)
      • Excellent (excellent)
      • Exclusion (exclusion)
      • Farm food (farm_food)
      • Feliway (feliway)
      • Fendigo (fendigo)
      • Fidavet (fidavet)
      • Fish4Dogs (fish4dogs)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flexadin (flexadin)
      • Fokker (fokker)
      • Forza10 (forza10)
      • Francodex (francodex)
      • Frolic (frolic)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gimdog (gimdog)
      • Granatapet (granatapet)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Happy Life (happy_life)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hilton Herbs (hilton_herbs)
      • HKM (hkm)
      • Hobby First (hobby_first)
      • Hokamix (hokamix)
      • Holland Animal Care (holland_animal_care)
      • HPM Veterinary (hpm_veterinary)
      • Hurtta (hurtta)
      • IAMS (iams)
      • ICF (icf)
      • James Wellbeloved (james_wellbeloved)
      • Jolly (jolly)
      • Josera (josera)
      • JosiDog (josidog)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • Kanjer (kanjer)
      • Kasper faunafood (kasper_faunafood)
      • Kela (kela)
      • Kong (kong)
      • Kurgo (kurgo)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lily's Kitchen (lily_s_kitchen)
      • Lukos (lukos)
      • Lukullus (lukullus)
      • Lupo sensitiv (lupo_sensitiv)
      • Luposan (luposan)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • Mastery (mastery)
      • Max (max)
      • MERA (mera)
      • Mikki (mikki)
      • Moses (moses)
      • MP Labo (mp_labo)
      • NATURAL TRAINER (natural_trainer)
      • Nature’s Variety (nature_s_variety)
      • Naturis (naturis)
      • Nobby (nobby)
      • Noblesse (noblesse)
      • Novartis (novartis)
      • Nutram (nutram)
      • Nutribird (nutribird)
      • Nutrivet (nutrivet)
      • Nutro (nutro)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Oropharma (oropharma)
      • Orozyme (orozyme)
      • Osalia (osalia)
      • Overig (overig)
      • Panacur (panacur)
      • Perfect Fit (perfect_fit)
      • PetAg (petag)
      • Petcomfort (petcomfort)
      • Pets place (pets_place)
      • Pets Place Naturals (pets_place_naturals)
      • Pets Place Plus (pets_place_plus)
      • Petsnack (petsnack)
      • Phytonics (phytonics)
      • Phytovet (phytovet)
      • Prestano (prestano)
      • Prima Dog (prima_dog)
      • PrimaDog (primadog)
      • Prins (prins)
      • Private Label (private_label)
      • Pro Nutrition (pro_nutrition)
      • Profine (profine)
      • Promodulate (promodulate)
      • Pronefra (pronefra)
      • Protexin (protexin)
      • Purina (purina)
      • Purina Dentalife (purina_dentalife)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Puur (puur)
      • RAW4DOGS (raw4dogs)
      • Renske (renske)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rodi (rodi)
      • Sam'S Field (sam_s_field)
      • Sanimed (sanimed)
      • Schesir (schesir)
      • Seberus (seberus)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Sjö&Hav (sjo_hav)
      • Smoofl (smoofl)
      • Snuffle (snuffle)
      • Soopa (soopa)
      • Specific (specific)
      • Starmark (starmark)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • Stuzzy (stuzzy)
      • Supreme (supreme)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Topwinner (topwinner)
      • Trainer Natural Dog (trainer_natural_dog)
      • Trixie (trixie)
      • Trovet (trovet)
      • True Instinct (true_instinct)
      • Tundra (tundra)
      • TVM (tvm)
      • Ultima (ultima)
      • Vadigran (vadigran)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • VetPlus Ltd (vetplus_ltd)
      • Vetramil (vetramil)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Virbac (virbac)
      • Vitakraft (vitakraft)
      • VITALstyle (vitalstyle)
      • Voskes (voskes)
      • Wellness Core (wellness_core)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
      • Yourdog (yourdog)
      • ZIWI (ziwi)
      • Ziwipeak (ziwipeak)
      • Zooplus (zooplus)
      • Zylkène (zylke_ne)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type voer (droog_of_nat_voer):
      • Droogvoer (droogvoer)
      • Natvoer (natvoer)
    • Levensfase hond (levensfase_dier):
      • Junior (junior)
      • Volwassen (volwassen)
      • Senior (senior)
    • Grootte hond (grootte_honden):
      • Hele kleine hond (<4 kg) (x_small_4kg_)
      • Kleine hond (5-10 kg) (mini_5_10kg_)
      • Middelgrote hond (11-25 kg) (medium_11_25kg_)
      • Grote hond (26-44 kg) (large_26_44kg_)
      • Hele grote hond (45> kg) (groot_45kg_)
    • Dierenvoer smaak (dierenvoer_smaak):
      • Aardappel (aardappel)
      • Appel (appel)
      • Apricot (apricot)
      • Borage (borage)
      • Bot (bot)
      • braam (braam)
      • Broccoli (broccoli)
      • Courgette (courgette)
      • Cranberry (cranberry)
      • dille (dille)
      • Eend (eend)
      • Everzwijn (everzwijn)
      • Geit (geit)
      • Gevogelte (gevogelte)
      • Gierst (gierst)
      • Granen (granen)
      • Groente (groente)
      • Ham (ham)
      • hert (hert)
      • Kalf (kalf)
      • Kalkoen (kalkoen)
      • Kip (kip)
      • Konijn (konijn)
      • Lever (lever)
      • Lingonberry (lingonberry)
      • Mais (mais)
      • paard (paard)
      • pastinaak (pastinaak)
      • peer (peer)
      • Pheasant (pheasant)
      • Rijst (rijst)
      • Rode Biet (rode_biet)
      • Rundvlees (rundvlees)
      • Schaap (schaap)
      • spel (spel)
      • spinazie (spinazie)
      • Struisvogel (struisvogel)
      • Tonijn (tonijn)
      • Varkensvlees (varkensvlees)
      • Vis (vis)
      • Wortel (wortel)
      • Zalm (zalm)
      • Zeewier (zeewier)
      • Zoete aardappel (zoete_aardappel)
    • Gewicht voer (gewicht_kg):
      • < 3 kg (gewicht_kg_1)
      • 3 kg - 10 kg (gewicht_kg_2)
      • 10 kg - 12 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_4)
    • Gezondheidsvoordelen (gezondheidsvoordelen):
      • Actief (actief)
      • Algemene gezondheid (algemene_gezondheid)
      • Allergie behandeling (allergie_behandeling)
      • Blaasbehandeling (blaasbehandeling)
      • Cardiale zorg (cardiale_zorg)
      • Darmen (darmen)
      • Diabetes (diabetes)
      • Gesteriliseerd of gecastreerd (gesteriliseerd_of_gecastreerd)
      • Gevoelige maag (gevoelige_maag)
      • Gezond gewicht (gezond_gewicht)
      • Heup gewricht (heup_gewricht)
      • Huid & vacht (huid_vacht)
      • Leverzorg (leverzorg)
      • Niergezondheid (niergezondheid)
      • Spenen (spenen)
      • Spijsvertering (spijsvertering)
      • Struvietoplossing (struvietoplossing)
      • Tandheelkunde (tandheelkunde)
      • Zwanger of moeder (zwanger_of_moeder)
    • Eigenschappen (hondenvoer_opties):
      • Biologisch (biologisch)
      • Graanvrij (graanvrij)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be