x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenvoer verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Feliway hondenvoer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenvoer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Feliway Optimum Navulling - 3 x 48 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189654667.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167282753.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187806865.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166120218.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209145507.jpg
      Feliway Feliway Optimum Navulling - 3 x 48 ml Optimum Navulling - 3 x 48 ml Optimum Navulling - 3 x 48 ml Feliway Optimum Navulling Feliway Optimum is een anti-stress product voor katten op feromonenbasis: het Feline Pheromone Complex. De ontdekking van dit nieuwe en unieke Feromonen Complex bij katten, zorgt ervoor dat we vanaf nu, met behulp van Feliway Optimum, katten beter dan ooit kunnen kalmeren en onze katten in hun eigen taal kunnen geruststellen. Feliway Optimum helpt, door zijn verhoogde geruststelling, de meest voorkomende signalen van stress bij katten verminderen! Het geeft katten ee... (4)
      Feliway Optimum Navulling - 3 x 48 ml
      • 03411113072933
      • 03411113030469
      5
      24.24 EUR
    • Feliway Optimum verdamper en flacon 48 ML
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187631344.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206906147.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189654667.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166122161.jpg
      Feliway Feliway Optimum verdamper en flacon 48 ML Optimum verdamper en flacon 48 ML Optimum verdamper en flacon 48 ML Katten kunnen feromonen produceren waardoor ze kalmeren. Toch zijn er altijd situaties die echte stress veroorzaken voor je kat, zoals een verhuizing of andere veranderingen in de omgeving. Feliway® Optimum is ontwikkeld door een onderzoeksteam en bevat een geavanceerde combinatie van kattenferomoonbestanddelen. Het brengt verschillende feel-good signalen samen om stress en angst bij katten te helpen verminderen en hen te helpen zich comfortabeler, veiliger en evenwichtiger te voelen. Steek d... (2)
      Feliway Optimum verdamper en flacon 48 ML
      • 03411113030476
      6
      deal
      29.99 EUR
    • Feliway Friends Navulling 3x48ml Voordeelpack
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90322519.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204693247.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207498351.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113349861.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156767843.jpg
      Feliway Feliway Friends Navulling 3x48ml Voordeelpack Friends Navulling 3x48ml Voordeelpack Friends Navulling 3x48ml Voordeelpack Feliway Friends Navulling Economy Pack De Feliway Friends verdamper is speciaal voor huishoudens waarin meerdere katten leven. Vermindert spanning en conflictsituaties tussen huiskatten. De Feliway Friends verdamper verspreidt geurloze feromonen (CAP; Cat Appeasing Pheromone - zogende moederkatten scheiden dit feromoon af aan de tepels) hierdoor zullen de katten ontspannen. * De Navulling is 30 dagen werkzaam * De verdamper bestrijkt een gebied tot 70m2 (1)
      Feliway Friends Navulling 3x48ml Voordeelpack
      • 03411112291656
      8
      42.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Renske DEFAULT
        • renske
      • Smolke DEFAULT
        • smolke
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Smolke (smolke)
      • Pedigree (pedigree)
      • Aa (aa)
      • Acana (acana)
      • Adaptil (adaptil)
      • Advance (advance)
      • Advantix (advantix)
      • Affinity (affinity)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Affinity Brekkies (affinity_brekkies)
      • Affinity Petcare (affinity_petcare)
      • Alessi (alessi)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Alpha Spirit (alpha_spirit)
      • Animalintex (animalintex)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Applaws (applaws)
      • Arden Grange (arden_grange)
      • Arion (arion)
      • Audevard (audevard)
      • Bach (bach)
      • Barca (barca)
      • BARFmenu (barfmenu)
      • Beaphar (beaphar)
      • BecoPets (becopets)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Bewi Dog (bewi_dog)
      • Beyond (beyond)
      • Biofood (biofood)
      • Boehringer ingelheim (boehringer_ingelheim)
      • Bonzo (bonzo)
      • Boon (boon)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Botanica (botanica)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Braaaf (braaaf)
      • Brekz (brekz)
      • Briantos (briantos)
      • Brit (brit)
      • Bucas (bucas)
      • Budget (budget)
      • Bunny Nature (bunny_nature)
      • Burgess (burgess)
      • Burns (burns)
      • Calibra (calibra)
      • Canex (canex)
      • Canex Dynamic (canex_dynamic)
      • Caniquin (caniquin)
      • Carnilove (carnilove)
      • Carocroc (carocroc)
      • Catit Design (catit_design)
      • Cavom (cavom)
      • Cesar (cesar)
      • Ceva santé animale (ceva_sante_animale)
      • Champ (champ)
      • Chewies (chewies)
      • Clinic (clinic)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • Cosequin (cosequin)
      • Crave (crave)
      • DB (db)
      • Dechra (dechra)
      • Denkadog (denkadog)
      • Dermazyme (dermazyme)
      • Dermoscent (dermoscent)
      • Dierendrogist (dierendrogist)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Doils (doils)
      • Douxo (douxo)
      • Dr. John (dr_john)
      • Ebi (ebi)
      • Ecostyle (ecostyle)
      • Ecuphar (ecuphar)
      • Edgard & Cooper (edgard_cooper)
      • Emax (emax)
      • Enjoy (enjoy)
      • Epato (epato)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Euro Premium (euro_premium)
      • Excellent (excellent)
      • Exclusion (exclusion)
      • Farm food (farm_food)
      • Feliway (feliway)
      • Fendigo (fendigo)
      • Fidavet (fidavet)
      • Fish4Dogs (fish4dogs)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flexadin (flexadin)
      • Fokker (fokker)
      • Forza10 (forza10)
      • Francodex (francodex)
      • Frolic (frolic)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gimdog (gimdog)
      • Granatapet (granatapet)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Happy Life (happy_life)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hilton Herbs (hilton_herbs)
      • HKM (hkm)
      • Hobby First (hobby_first)
      • Hokamix (hokamix)
      • Holland Animal Care (holland_animal_care)
      • HPM Veterinary (hpm_veterinary)
      • Hurtta (hurtta)
      • IAMS (iams)
      • ICF (icf)
      • James Wellbeloved (james_wellbeloved)
      • Jolly (jolly)
      • Josera (josera)
      • JosiDog (josidog)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • Kanjer (kanjer)
      • Kasper faunafood (kasper_faunafood)
      • Kela (kela)
      • Kong (kong)
      • Kurgo (kurgo)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lily's Kitchen (lily_s_kitchen)
      • Lukos (lukos)
      • Lukullus (lukullus)
      • Lupo sensitiv (lupo_sensitiv)
      • Luposan (luposan)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • Mastery (mastery)
      • Max (max)
      • MERA (mera)
      • Mikki (mikki)
      • Moses (moses)
      • MP Labo (mp_labo)
      • NATURAL TRAINER (natural_trainer)
      • Nature’s Variety (nature_s_variety)
      • Naturis (naturis)
      • Nobby (nobby)
      • Noblesse (noblesse)
      • Novartis (novartis)
      • Nutram (nutram)
      • Nutribird (nutribird)
      • Nutrivet (nutrivet)
      • Nutro (nutro)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Oropharma (oropharma)
      • Orozyme (orozyme)
      • Osalia (osalia)
      • Overig (overig)
      • Panacur (panacur)
      • Perfect Fit (perfect_fit)
      • PetAg (petag)
      • Petcomfort (petcomfort)
      • Pets place (pets_place)
      • Pets Place Naturals (pets_place_naturals)
      • Pets Place Plus (pets_place_plus)
      • Petsnack (petsnack)
      • Phytonics (phytonics)
      • Phytovet (phytovet)
      • Prestano (prestano)
      • Prima Dog (prima_dog)
      • PrimaDog (primadog)
      • Prins (prins)
      • Private Label (private_label)
      • Pro Nutrition (pro_nutrition)
      • Profine (profine)
      • Promodulate (promodulate)
      • Pronefra (pronefra)
      • Protexin (protexin)
      • Purina (purina)
      • Purina Dentalife (purina_dentalife)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Puur (puur)
      • RAW4DOGS (raw4dogs)
      • Renske (renske)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rodi (rodi)
      • Sam'S Field (sam_s_field)
      • Sanimed (sanimed)
      • Schesir (schesir)
      • Seberus (seberus)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Sjö&Hav (sjo_hav)
      • Smoofl (smoofl)
      • Snuffle (snuffle)
      • Soopa (soopa)
      • Specific (specific)
      • Starmark (starmark)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • Stuzzy (stuzzy)
      • Supreme (supreme)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Topwinner (topwinner)
      • Trainer Natural Dog (trainer_natural_dog)
      • Trixie (trixie)
      • Trovet (trovet)
      • True Instinct (true_instinct)
      • Tundra (tundra)
      • TVM (tvm)
      • Ultima (ultima)
      • Vadigran (vadigran)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • VetPlus Ltd (vetplus_ltd)
      • Vetramil (vetramil)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Virbac (virbac)
      • Vitakraft (vitakraft)
      • VITALstyle (vitalstyle)
      • Voskes (voskes)
      • Wellness Core (wellness_core)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
      • Yourdog (yourdog)
      • ZIWI (ziwi)
      • Ziwipeak (ziwipeak)
      • Zooplus (zooplus)
      • Zylkène (zylke_ne)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type voer (droog_of_nat_voer):
      • Droogvoer (droogvoer)
      • Natvoer (natvoer)
    • Levensfase hond (levensfase_dier):
      • Junior (junior)
      • Volwassen (volwassen)
      • Senior (senior)
    • Grootte hond (grootte_honden):
      • Hele kleine hond (<4 kg) (x_small_4kg_)
      • Kleine hond (5-10 kg) (mini_5_10kg_)
      • Middelgrote hond (11-25 kg) (medium_11_25kg_)
      • Grote hond (26-44 kg) (large_26_44kg_)
      • Hele grote hond (45> kg) (groot_45kg_)
    • Dierenvoer smaak (dierenvoer_smaak):
      • Aardappel (aardappel)
      • Appel (appel)
      • Apricot (apricot)
      • Borage (borage)
      • Bot (bot)
      • braam (braam)
      • Broccoli (broccoli)
      • Courgette (courgette)
      • Cranberry (cranberry)
      • dille (dille)
      • Eend (eend)
      • Everzwijn (everzwijn)
      • Geit (geit)
      • Gevogelte (gevogelte)
      • Gierst (gierst)
      • Granen (granen)
      • Groente (groente)
      • Ham (ham)
      • hert (hert)
      • Kalf (kalf)
      • Kalkoen (kalkoen)
      • Kip (kip)
      • Konijn (konijn)
      • Lever (lever)
      • Lingonberry (lingonberry)
      • Mais (mais)
      • paard (paard)
      • pastinaak (pastinaak)
      • peer (peer)
      • Pheasant (pheasant)
      • Rijst (rijst)
      • Rode Biet (rode_biet)
      • Rundvlees (rundvlees)
      • Schaap (schaap)
      • spel (spel)
      • spinazie (spinazie)
      • Struisvogel (struisvogel)
      • Tonijn (tonijn)
      • Varkensvlees (varkensvlees)
      • Vis (vis)
      • Wortel (wortel)
      • Zalm (zalm)
      • Zeewier (zeewier)
      • Zoete aardappel (zoete_aardappel)
    • Gewicht voer (gewicht_kg):
      • < 3 kg (gewicht_kg_1)
      • 3 kg - 10 kg (gewicht_kg_2)
      • 10 kg - 12 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_4)
    • Gezondheidsvoordelen (gezondheidsvoordelen):
      • Actief (actief)
      • Algemene gezondheid (algemene_gezondheid)
      • Allergie behandeling (allergie_behandeling)
      • Blaasbehandeling (blaasbehandeling)
      • Cardiale zorg (cardiale_zorg)
      • Darmen (darmen)
      • Diabetes (diabetes)
      • Gesteriliseerd of gecastreerd (gesteriliseerd_of_gecastreerd)
      • Gevoelige maag (gevoelige_maag)
      • Gezond gewicht (gezond_gewicht)
      • Heup gewricht (heup_gewricht)
      • Huid & vacht (huid_vacht)
      • Leverzorg (leverzorg)
      • Niergezondheid (niergezondheid)
      • Spenen (spenen)
      • Spijsvertering (spijsvertering)
      • Struvietoplossing (struvietoplossing)
      • Tandheelkunde (tandheelkunde)
      • Zwanger of moeder (zwanger_of_moeder)
    • Eigenschappen (hondenvoer_opties):
      • Biologisch (biologisch)
      • Graanvrij (graanvrij)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be