x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenvoer verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hokamix hondenvoer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenvoer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Hokamix poeder 2
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140451119.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/81533630.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126398337.jpg
      Hokamix Hokamix poeder 2 poeder 2 poeder 2 Hokamix is een natuurlijk voedingssupplement op basis van geselecteerde kruiden zoals anijs, brandnetel en rozemarijn. De kruiden bestaan uit natuurlijke mineralen, sporenelementen, aminozuren en vitaminen. Hokamix compenseert voedingstekorten en helpt het lichaam om hoogwaardige voer optimaal te benutten . Het ondersteunt de ontgifting van het organisme, legt de basis voor een optimaal functionerende stofwisseling en verzorgt de darmflora. Hokamix poeder: Optimaliseert de stofwisseling Compe... (1)
      Hokamix poeder 2
      • 04027671010035
      2
      65.99 EUR
    • Hokamix 30 Vitamine 400 gr
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140453645.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/81533630.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128406821.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140831053.jpg
      Hokamix Hokamix 30 Vitamine 400 gr 30 Vitamine 400 gr 30 Vitamine 400 gr Hokamix 30 (400 g; Delta PET Care; (1)
      Hokamix 30 Vitamine 400 gr
      • 04027671010011
      2
      18.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Renske DEFAULT
        • renske
      • Smolke DEFAULT
        • smolke
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Smolke (smolke)
      • Pedigree (pedigree)
      • 8In1 (8in1)
      • Acana (acana)
      • Advance (advance)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Alessi (alessi)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Applaws (applaws)
      • Barking heads (barking_heads)
      • Beaphar (beaphar)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Beyond (beyond)
      • Biofood (biofood)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Brekz (brekz)
      • Briantos (briantos)
      • Briantos Protect + Care (briantos_protect_care)
      • Burns (burns)
      • Canibit (canibit)
      • Carocroc (carocroc)
      • Cavom (cavom)
      • CdVet (cdvet)
      • Cesar (cesar)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • Curver (curver)
      • Defu (defu)
      • Denkadog (denkadog)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Dog Snagger (dog_snagger)
      • Doils (doils)
      • Ecuphar (ecuphar)
      • Edgard & Cooper (edgard_cooper)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Euro Premium (euro_premium)
      • Exclusion (exclusion)
      • Farm food (farm_food)
      • Fokker (fokker)
      • Forza10 (forza10)
      • Friskies (friskies)
      • Frolic (frolic)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Granatapet (granatapet)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Happy Life (happy_life)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hobby First (hobby_first)
      • Hokamix (hokamix)
      • IAMS (iams)
      • James Wellbeloved (james_wellbeloved)
      • Josera (josera)
      • Kasper faunafood (kasper_faunafood)
      • Kong (kong)
      • Lintbells (lintbells)
      • Lukullus (lukullus)
      • Lupo sensitiv (lupo_sensitiv)
      • Luposan (luposan)
      • Maelson (maelson)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • MERA (mera)
      • Naturis (naturis)
      • Noblesse (noblesse)
      • Nutrivet (nutrivet)
      • Nutro (nutro)
      • NVT (nvt)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Orozyme (orozyme)
      • Perfect Fit (perfect_fit)
      • Phytonics (phytonics)
      • Pitti (pitti)
      • Prins (prins)
      • Profine (profine)
      • Purina (purina)
      • Purina Beyond (purina_beyond)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Renske (renske)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rodi (rodi)
      • Schesir (schesir)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Specific (specific)
      • Spectrum (spectrum)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Ultima (ultima)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Versele-laga classic (versele_laga_classic)
      • Versele-laga oropharma (versele_laga_oropharma)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • Virbac (virbac)
      • Wild Elements (wild_elements)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type voer (droog_of_nat_voer):
      • Droogvoer (droogvoer)
      • Natvoer (natvoer)
    • Levensfase (levensfase_dier):
      • Junior (junior)
      • Senior (senior)
      • Volwassen (volwassen)
    • Pakketgewicht (pakketgewicht):
      • < 2 kg (<2)
      • 2 kg - 5.5 kg (2_5.5)
      • 5.5 kg - 13 kg (5.5_13)
      • > 13 kg (13>)
    • Grootte hond (grootte_honden):
      • Hele kleine hond (<4 kg) (x_small_4kg_)
      • Kleine hond (5-10 kg) (mini_5_10kg_)
      • Middelgrote hond (11-25 kg) (medium_11_25kg_)
      • Grote hond (26-44 kg) (large_26_44kg_)
      • Hele grote hond (45> kg) (groot_45kg_)
    • Smaak (smaak):
      • Gevogelte (gevogelte)
      • Granen (granen)
      • Groenten (groenten)
      • Rijst (rijst)
      • Vis (vis)
      • Vlees (vlees)
    • Gezondheidsvoordelen (gezondheidsvoordelen):
      • Actief (actief)
      • Algemene gezondheid (algemene_gezondheid)
      • Allergie behandeling (allergie_behandeling)
      • Blaasbehandeling (blaasbehandeling)
      • Cardiale zorg (cardiale_zorg)
      • Diabetes (diabetes)
      • Diarree (diarree)
      • Gesteriliseerd of gecastreerd (gesteriliseerd_of_gecastreerd)
      • Gevoelige maag (gevoelige_maag)
      • Gewrichten en spieren (gewrichten_en_spieren)
      • Gezond gewicht (gezond_gewicht)
      • Heup gewricht (heup_gewricht)
      • Huid & vacht (huid_vacht)
      • Leverzorg (leverzorg)
      • Niergezondheid (niergezondheid)
      • Spijsvertering (spijsvertering)
      • Tandheelkunde (tandheelkunde)
      • Zwanger of moeder (zwanger_of_moeder)
    • Graanvrij (graanvrij):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Biologisch (biologisch):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be