x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenvoer verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kong hondenvoer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenvoer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Kong Bites - Kip - 142 g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190308112.jpg
      Kong Kong Bites - Kip - 142 g Bites - Kip - 142 g Bites - Kip - 142 g Kong Bites Chicken 142g (1)
      Kong Bites - Kip - 142 g
      • 00035585361536
      3
      12.99 EUR
    • Kong Stuff'n Paste Hondensnack - Lever - Hondenkoekjes - 226 GR
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156454537.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129598651.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175561262.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150031933.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162953149.jpg
      Kong Kong Stuff'n Paste Hondensnack - Lever - Hondenkoekjes - 226 GR Stuff'n Paste Hondensnack - Lever - Hondenkoekjes - 226 GR Stuff'n Paste Hondensnack - Lever - Hondenkoekjes - 226 GR Kong Easy Treat Lever Kong Easy Treat maakt het opvullen van Kong eenvoudig. Breng de smakelijke pasta gewoon aan op de binnenkant van een Kong speeltje. * Eenvoudig te gebruiken * Overheerlijke smaken die de meeste honden onweerstaanbaar vinden * Perfect voor het vullen van Kong of ander vulbaar speelgoed (1)
      Kong Stuff'n Paste Hondensnack - Lever - Hondenkoekjes - 226 GR
      • 00035585011110
      • 35585011110
      3
      deal
      17.45 EUR
    • Kong Easy Treat Puppy 236ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129599265.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150031934.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162946650.jpg
      Kong Kong Easy Treat Puppy 236ml Easy Treat Puppy 236ml Easy Treat Puppy 236ml Kong Easy Treat Puppy KOng Easy Treat maakt het opvullen van KONG eenvoudig. Breng de smakelijke pasta gewoon aan op de binnenkant van een Kong speeltje. * Eenvoudig te gebruiken * Overheerlijke smaken die de meeste honden onweerstaanbaar vinden * Perfect voor het vullen van Kong of ander vulbaar speelgoed (1)
      Kong Easy Treat Puppy 236ml
      • 00035585010502
      • 35585010502
      2
      deal
      17.45 EUR
    • Kong Snacks Lever L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198626231.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178426269.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129598665.jpg
      Kong Kong Snacks Lever L Snacks Lever L Snacks Lever L Kong Snacks Lever L Kong Lever Snacks zijn gemaakt met een heerlijke smaak waar honden dol op zijn. Deze lekkernijen van hoge kwaliteit zijn vervaardigd in de VS, zijn volledig natuurlijk en bevatten geen tarwe, maïs of soja, waardoor ze een onweerstaanbare smaak krijgen die geweldig is voor elk verwenmomentje. Deze grotere maat heeft een speciale vorm en is speciaal ontworpen voor de rubberen Kong Large. * 100% Natuurlijke ingredienten * Met heerlijke lever smaak * Vrij van Tarwe, Mais en Soja (1)
      Kong Snacks Lever L
      • 00035585011127
      • 35585011127
      2
      deal
      17.20 EUR
    • Kong Snack Lever S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173064239.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178426281.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129599321.jpg
      Kong Kong Snack Lever S Snack Lever S Snack Lever S Kong Snack Lever S Kong Lever Snacks zijn gemaakt met een heerlijke smaak waar honden dol op zijn. Deze lekkernijen van hoge kwaliteit zijn vervaardigd in de VS, zijn volledig natuurlijk en bevatten geen tarwe, maïs of soja, waardoor ze een onweerstaanbare smaak krijgen die geweldig is voor elk verwenmomentje. Deze kleinere maat heeft een speciale vorm en is speciaal ontworpen voor de rubberen Kong Small. * 100% Natuurlijke ingredienten * Met heerlijke lever smaak * Vrij van Tarwe, Mais en Soja (1)
      Kong Snack Lever S
      • 00035585011141
      • 35585011141
      1
      deal
      14.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Renske DEFAULT
        • renske
      • Smolke DEFAULT
        • smolke
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Smolke (smolke)
      • Pedigree (pedigree)
      • Aa (aa)
      • Acana (acana)
      • Adaptil (adaptil)
      • Advance (advance)
      • Advantix (advantix)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Affinity Brekkies (affinity_brekkies)
      • Affinity Petcare (affinity_petcare)
      • Affinity Ultima (affinity_ultima)
      • Alessi (alessi)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Alpha Spirit (alpha_spirit)
      • Animalintex (animalintex)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Applaws (applaws)
      • Arion (arion)
      • Bach (bach)
      • Barca (barca)
      • BARFmenu (barfmenu)
      • Barking heads (barking_heads)
      • Beaphar (beaphar)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Bewi Dog (bewi_dog)
      • Beyond (beyond)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biofood (biofood)
      • Boehringer ingelheim (boehringer_ingelheim)
      • Bonzo (bonzo)
      • Boon (boon)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Braaaf (braaaf)
      • Brekz (brekz)
      • Brit (brit)
      • Budget (budget)
      • Burgess (burgess)
      • Burns (burns)
      • Calibra (calibra)
      • Canex (canex)
      • Canex Dynamic (canex_dynamic)
      • Carnilove (carnilove)
      • Carnis (carnis)
      • Carocroc (carocroc)
      • Cavom (cavom)
      • Cesar (cesar)
      • Ceva santé animale (ceva_sante_animale)
      • Champ (champ)
      • Chewies (chewies)
      • Clinic (clinic)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • Cosequin (cosequin)
      • Crave (crave)
      • DB (db)
      • Dechra (dechra)
      • Denkadog (denkadog)
      • Dermoscent (dermoscent)
      • Dierendrogist (dierendrogist)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Doils (doils)
      • Douxo (douxo)
      • Dr. John (dr_john)
      • Ebi (ebi)
      • Ecostyle (ecostyle)
      • Ecuphar (ecuphar)
      • Edgard & Cooper (edgard_cooper)
      • EFFIPRO (effipro)
      • Emax (emax)
      • Enjoy (enjoy)
      • Epato (epato)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Euro Premium (euro_premium)
      • Excellent (excellent)
      • Exclusion (exclusion)
      • Farm food (farm_food)
      • Farmfood (farmfood)
      • Feliway (feliway)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flexadin (flexadin)
      • Fokker (fokker)
      • Forza10 (forza10)
      • Francodex (francodex)
      • Friskies (friskies)
      • Frolic (frolic)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gimdog (gimdog)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • Groene Os (groene_os)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Happy Life (happy_life)
      • HELOSAN (helosan)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hilton Herbs (hilton_herbs)
      • HKM (hkm)
      • Hobby First (hobby_first)
      • HPM Veterinary (hpm_veterinary)
      • Hurtta (hurtta)
      • IAMS (iams)
      • ICF (icf)
      • James Wellbeloved (james_wellbeloved)
      • Josera (josera)
      • JosiDog (josidog)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • Kanjer (kanjer)
      • Kasper faunafood (kasper_faunafood)
      • Kela (kela)
      • Kong (kong)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lily's Kitchen (lily_s_kitchen)
      • Lukos (lukos)
      • Lupo sensitiv (lupo_sensitiv)
      • Luposan (luposan)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • Mastery (mastery)
      • Max (max)
      • MERA (mera)
      • Mikki (mikki)
      • Moses (moses)
      • MP Labo (mp_labo)
      • My friend (my_friend)
      • Nature’s Variety (nature_s_variety)
      • Naturis (naturis)
      • Nobby (nobby)
      • Noblesse (noblesse)
      • Novartis (novartis)
      • Nutram (nutram)
      • Nutriceuticoils (nutriceuticoils)
      • Nutrivet (nutrivet)
      • Nutro (nutro)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Oropharma (oropharma)
      • Orozyme (orozyme)
      • Osalia (osalia)
      • Overig (overig)
      • Panacur (panacur)
      • Pets place (pets_place)
      • Pets Place Naturals (pets_place_naturals)
      • Pets Place Plus (pets_place_plus)
      • Petsnack (petsnack)
      • Prestano (prestano)
      • Prima Dog (prima_dog)
      • PrimaDog (primadog)
      • Prins (prins)
      • Private Label (private_label)
      • Pro Nutrition (pro_nutrition)
      • Profine (profine)
      • Pronefra (pronefra)
      • Purina (purina)
      • Purina Dentalife (purina_dentalife)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Puur (puur)
      • Renske (renske)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rodi (rodi)
      • Sam'S Field (sam_s_field)
      • Sanimed (sanimed)
      • Scalibor (scalibor)
      • Schesir (schesir)
      • Seberus (seberus)
      • Sensipharm (sensipharm)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Sjö & hav (sjo_hav)
      • Snuffle (snuffle)
      • SnuggleSafe (snugglesafe)
      • Specific (specific)
      • Starmark (starmark)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • Stuzzy (stuzzy)
      • Supreme (supreme)
      • Supreme Science (supreme_science)
      • Surplus (surplus)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Trainer Natural Dog (trainer_natural_dog)
      • Trixie (trixie)
      • Trovet (trovet)
      • True Instinct (true_instinct)
      • Ultima (ultima)
      • V.m.d. (v_m_d_)
      • Vadigran (vadigran)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Virbac (virbac)
      • Vitakraft (vitakraft)
      • VITALstyle (vitalstyle)
      • Voskes (voskes)
      • Wellness Core (wellness_core)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
      • Yourdog (yourdog)
      • ZIWI (ziwi)
      • Ziwipeak (ziwipeak)
      • Zooplus (zooplus)
      • Zylkène (zylke_ne)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type voer (droog_of_nat_voer):
      • Droogvoer (droogvoer)
      • Natvoer (natvoer)
    • Levensfase hond (levensfase_dier):
      • Junior (junior)
      • Volwassen (volwassen)
      • Senior (senior)
    • Grootte hond (grootte_honden):
      • Hele kleine hond (<4 kg) (x_small_4kg_)
      • Kleine hond (5-10 kg) (mini_5_10kg_)
      • Middelgrote hond (11-25 kg) (medium_11_25kg_)
      • Grote hond (26-44 kg) (large_26_44kg_)
      • Hele grote hond (45> kg) (groot_45kg_)
    • Dierenvoer smaak (dierenvoer_smaak):
      • Aardappel (aardappel)
      • Appel (appel)
      • Apricot (apricot)
      • Borage (borage)
      • Bot (bot)
      • braam (braam)
      • Broccoli (broccoli)
      • Courgette (courgette)
      • Cranberry (cranberry)
      • dille (dille)
      • Eend (eend)
      • Everzwijn (everzwijn)
      • Geit (geit)
      • Gevogelte (gevogelte)
      • Gierst (gierst)
      • Granen (granen)
      • Groente (groente)
      • Ham (ham)
      • hert (hert)
      • Kalf (kalf)
      • Kalkoen (kalkoen)
      • Kip (kip)
      • Konijn (konijn)
      • Lever (lever)
      • Lingonberry (lingonberry)
      • Mais (mais)
      • pastinaak (pastinaak)
      • peer (peer)
      • Pheasant (pheasant)
      • Rijst (rijst)
      • Rode Biet (rode_biet)
      • Rundvlees (rundvlees)
      • Schaap (schaap)
      • spel (spel)
      • spinazie (spinazie)
      • Struisvogel (struisvogel)
      • Tonijn (tonijn)
      • Varkensvlees (varkensvlees)
      • Vis (vis)
      • Wortel (wortel)
      • Zalm (zalm)
      • Zeewier (zeewier)
      • Zoete aardappel (zoete_aardappel)
    • Gewicht voer (gewicht_kg):
      • < 4.9 kg (gewicht_kg_1)
      • 4.9 kg - 12 kg (gewicht_kg_2)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_3)
    • Gezondheidsvoordelen (gezondheidsvoordelen):
      • Actief (actief)
      • Algemene gezondheid (algemene_gezondheid)
      • Allergie behandeling (allergie_behandeling)
      • Blaasbehandeling (blaasbehandeling)
      • Cardiale zorg (cardiale_zorg)
      • Darmen (darmen)
      • Diabetes (diabetes)
      • Gesteriliseerd of gecastreerd (gesteriliseerd_of_gecastreerd)
      • Gevoelige maag (gevoelige_maag)
      • Gezond gewicht (gezond_gewicht)
      • Heup gewricht (heup_gewricht)
      • Huid & vacht (huid_vacht)
      • Leverzorg (leverzorg)
      • Niergezondheid (niergezondheid)
      • Spenen (spenen)
      • Spijsvertering (spijsvertering)
      • Struvietoplossing (struvietoplossing)
      • Tandheelkunde (tandheelkunde)
      • Zwanger of moeder (zwanger_of_moeder)
    • Eigenschappen (hondenvoer_opties):
      • Biologisch (biologisch)
      • Graanvrij (graanvrij)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be