x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenvoer verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Petsafe hondenvoer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenvoer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Petsafe Hondenluik Tot 18 Kg Wit M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144401749.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125209588.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143043945.jpg
      Petsafe Petsafe Hondenluik Tot 18 Kg Wit M Hondenluik Tot 18 Kg Wit M Hondenluik Tot 18 Kg Wit M Petsafe Hondenluik Medium Groot hondenluik, geschikt voor honden tot ongeveer 18 kg. Makkelijk te veranderen van stand, in te stellen in 2 standen. * Heeft een zelfsluitende magnetische transparante flap * Heeft een afsluitbaar binnenpaneel * Geschikt voor grote honden tot 18 kg * geschikt voor alle deuren, wanden, of scheidingsmuren. (3)
      Petsafe Hondenluik Tot 18 Kg Wit M
      • 05011569003802
      3
      most_sold
      28.70 EUR
    • Petsafe Ultrasoon Pet Trainer Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144402471.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143044425.jpg
      Petsafe Petsafe Ultrasoon Pet Trainer Zwart Ultrasoon Pet Trainer Zwart Ultrasoon Pet Trainer Zwart Goedkoop Petsafe Ultrasone Remote Trainer voor de hond Per stuk (1)
      Petsafe Ultrasoon Pet Trainer Zwart
      • 00729849101814
      3
      35.16 EUR
    • Petsafe VBC-10 Vibration Anti-Blafband
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144399576.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143044417.jpg
      Petsafe Petsafe VBC-10 Vibration Anti-Blafband VBC-10 Vibration Anti-Blafband VBC-10 Vibration Anti-Blafband Petsafe Vbc-10 Vibration Anti-Blafband De VBC-10 Vibration blafband heeft twee primaire eigenschappen om de traininsfase te verkorten en goed gedrag te promoten. * bevat 10 combinaties van vibrerende stimulatie; * gebruikt de gepatenteerde Perfect Bark technologie; * geschikt voor alle honden met een halsmaat tot 70 cm; * gebruikt 1 3-Volt batterij (inbegrepen). (1)
      Petsafe VBC-10 Vibration Anti-Blafband
      • 00729849133396
      2
      55.19 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Renske DEFAULT
        • renske
      • Smolke DEFAULT
        • smolke
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Smolke (smolke)
      • Pedigree (pedigree)
      • Acana (acana)
      • Advance (advance)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Alessi (alessi)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Applaws (applaws)
      • Beaphar (beaphar)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Beyond (beyond)
      • Biofood (biofood)
      • Bonzo (bonzo)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Brekz (brekz)
      • Briantos (briantos)
      • Briantos Protect + Care (briantos_protect_care)
      • Burns (burns)
      • Canibit (canibit)
      • Carocroc (carocroc)
      • Cavom (cavom)
      • Cesar (cesar)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • Curver (curver)
      • Defu (defu)
      • Denkadog (denkadog)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Dog Snagger (dog_snagger)
      • Doils (doils)
      • Ecuphar (ecuphar)
      • Edgard & Cooper (edgard_cooper)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Euro Premium (euro_premium)
      • Excellent (excellent)
      • Exclusion (exclusion)
      • Farm food (farm_food)
      • Fokker (fokker)
      • Forza10 (forza10)
      • Friskies (friskies)
      • Frolic (frolic)
      • Granatapet (granatapet)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • Greenwoods (greenwoods)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Happy Life (happy_life)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hokamix (hokamix)
      • IAMS (iams)
      • James Wellbeloved (james_wellbeloved)
      • Josera (josera)
      • Kasper faunafood (kasper_faunafood)
      • Kong (kong)
      • Lukullus (lukullus)
      • Lupo sensitiv (lupo_sensitiv)
      • Luposan (luposan)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • MERA (mera)
      • Naturis (naturis)
      • Noblesse (noblesse)
      • Nutrivet (nutrivet)
      • Nutro (nutro)
      • NVT (nvt)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Petsafe (petsafe)
      • Pitti (pitti)
      • Prins (prins)
      • Profine (profine)
      • Purina (purina)
      • Purina Beyond (purina_beyond)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Puur (puur)
      • Renske (renske)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Specific (specific)
      • Spectrum (spectrum)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Versele-laga classic (versele_laga_classic)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • Virbac (virbac)
      • Wild Elements (wild_elements)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type voer (droog_of_nat_voer):
      • Droogvoer (droogvoer)
      • Natvoer (natvoer)
    • Levensfase (levensfase_dier):
      • Junior (junior)
      • Senior (senior)
      • Volwassen (volwassen)
    • Pakketgewicht (pakketgewicht):
      • < 2 kg (<2)
      • 2 kg - 5.5 kg (2_5.5)
      • 5.5 kg - 13 kg (5.5_13)
      • > 13 kg (13>)
    • Grootte hond (grootte_honden):
      • Hele kleine hond (<4 kg) (x_small_4kg_)
      • Kleine hond (5-10 kg) (mini_5_10kg_)
      • Middelgrote hond (11-25 kg) (medium_11_25kg_)
      • Grote hond (26-44 kg) (large_26_44kg_)
      • Hele grote hond (45> kg) (groot_45kg_)
    • Smaak (smaak):
      • Gevogelte (gevogelte)
      • Granen (granen)
      • Groenten (groenten)
      • Rijst (rijst)
      • Vis (vis)
      • Vlees (vlees)
    • Soort hondenvoer (soort_hondenvoer):
      • Aanvullend diervoeder (aanvullend_diervoeder)
      • Compleetvoer (compleetvoer)
      • Mengvoeder (mengvoeder)
    • Gezondheidsvoordelen (gezondheidsvoordelen):
      • Actief (actief)
      • Algemene gezondheid (algemene_gezondheid)
      • Allergie behandeling (allergie_behandeling)
      • Blaasbehandeling (blaasbehandeling)
      • Cardiale zorg (cardiale_zorg)
      • Diabetes (diabetes)
      • Diarree (diarree)
      • Gesteriliseerd of gecastreerd (gesteriliseerd_of_gecastreerd)
      • Gevoelige maag (gevoelige_maag)
      • Gewrichten en spieren (gewrichten_en_spieren)
      • Gezond gewicht (gezond_gewicht)
      • Heup gewricht (heup_gewricht)
      • Huid & vacht (huid_vacht)
      • Leverzorg (leverzorg)
      • Niergezondheid (niergezondheid)
      • Spijsvertering (spijsvertering)
      • Tandheelkunde (tandheelkunde)
      • Zwanger of moeder (zwanger_of_moeder)
    • Graanvrij (graanvrij):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Biologisch (biologisch):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be