x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenvoer verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rodi hondenvoer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenvoer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Rodi Raw4dogs Worst Multipack - Vers Vlees - 8 x 1500 g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202373562.jpg
      Rodi Rodi Raw4dogs Worst Multipack - Vers Vlees - 8 x 1500 g Raw4dogs Worst Multipack - Vers Vlees - 8 x 1500 g Raw4dogs Worst Multipack - Vers Vlees - 8 x 1500 g Rodi Raw4dogs Worst Multipack - Vers Vlees - 8 x 1500 g (3)
      Rodi Raw4dogs Worst Multipack - Vers Vlees - 8 x 1500 g
      • 08710429016316
      2
      76.08 EUR
    • Rodi 9x Rodi Worst Kip - Rund 400 gr
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190519075.jpg
      Rodi Rodi 9x Rodi Worst Kip - Rund 400 gr 9x Rodi Worst Kip - Rund 400 gr 9x Rodi Worst Kip - Rund 400 gr Rodi Worst met Rund en Kip Rodi Worst Kip met Rund is een lekkere hondenworst die gemaakt is van verse kip en runderlever. Doordat de worst is aangevuld met alle benodigde vitamines en mineralen is de hondenworst niet alleen geschikt als beloning maar ook als complete dagelijkse maaltijd. De Rodi Worst: * Bestaat uit vers vlees * Is geschikt als maaltijd en hondensnack * Kan worden ingevroren * Gemakkelijk mee te nemen (3)
      Rodi 9x Rodi Worst Kip - Rund 400 gr
      • 08710429016439
      1
      deal
      18.36 EUR
    • Rodi | Rodi Worst Kip / Kaas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164454753.jpg
      Rodi Rodi | Rodi Worst Kip / Kaas | Rodi Worst Kip / Kaas | Rodi Worst Kip / Kaas RODI | Rodi Worst Kip / Kaas (1)
      Rodi | Rodi Worst Kip / Kaas
      • 08710429016453
      3
      deal
      21.06 EUR
    • Rodi raw4dogs worst chicken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127758473.jpg
      Rodi Rodi raw4dogs worst chicken raw4dogs worst chicken raw4dogs worst chicken Vers vlees uit de diepvries Raw4Dogs Kip is een puur rauwe worst op basis van kippenvlees voor uw hond. (1)
      Rodi raw4dogs worst chicken
      • 08710429016064
      1
      69.45 EUR
    • Rodi raw4dogs worst game mix
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127759607.jpg
      Rodi Rodi raw4dogs worst game mix raw4dogs worst game mix raw4dogs worst game mix Vers vlees uit de diepvries Raw4Dogs Game Mix is een complete diervoeder van kwalitatief goed wild vlees. (1)
      Rodi raw4dogs worst game mix
      • 08710429016149
      1
      86.20 EUR
    • Rodi raw4dogs worst barf 5 mix
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127758863.jpg
      Rodi Rodi raw4dogs worst barf 5 mix raw4dogs worst barf 5 mix raw4dogs worst barf 5 mix Vers vlees uit de diepvries Raw4Dogs BARF 5-Mix is een complete diervoeder van kwalitatief goede kip, zalm, rund, lam en eend. (1)
      Rodi raw4dogs worst barf 5 mix
      • 08710429016163
      1
      72.65 EUR
    • Rodi raw4dogs worst beef / chicken - 450 g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127760608.jpg
      Rodi Rodi raw4dogs worst beef / chicken - 450 g raw4dogs worst beef / chicken - 450 g raw4dogs worst beef / chicken - 450 g Vers vlees uit de diepvries Raw4Dogs Rund & Kip is een fantastische delicatesse op basis van puur rauw rund- en kippenvlees voor honden van alle leeftijden. (1)
      Rodi raw4dogs worst beef / chicken - 450 g
      • 08710429016088
      1
      71.15 EUR
    • Rodi 9x Rodi Worst Lam-Rijst 400 gr
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190244175.jpg
      Rodi Rodi 9x Rodi Worst Lam-Rijst 400 gr 9x Rodi Worst Lam-Rijst 400 gr 9x Rodi Worst Lam-Rijst 400 gr Rodi voordeelpak worsten Lam & Rijst Deze worsten zijn samengesteld op basis van vers vlees maar kunnen buiten de vriezer worden bewaard. De Rodi worsten zijn houdbaar buiten de koeling en dus erg handig om mee op vakantie te nemen. Rodi Worst Lam & Rijst vormt een volledig maaltijd waaraan helemaal niets hoeft worden toegevoegd. Rodi Worst Lam & Rijst bestaat voor 35% bestaat uit lamsvlees en rijst, deze verse worst is geschikt voor honden met huid-, vacht- en/of spijsverteringsproblemen. De... (1)
      Rodi 9x Rodi Worst Lam-Rijst 400 gr
      • 08710429016446
      1
      deal
      21.06 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Renske DEFAULT
        • renske
      • Smolke DEFAULT
        • smolke
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Smolke (smolke)
      • Pedigree (pedigree)
      • Aa (aa)
      • Acana (acana)
      • Advance (advance)
      • Advantix (advantix)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Affinity Brekkies (affinity_brekkies)
      • Affinity Petcare (affinity_petcare)
      • Affinity Ultima (affinity_ultima)
      • Alessi (alessi)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Alpha Spirit (alpha_spirit)
      • Animalintex (animalintex)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Applaws (applaws)
      • Arden Grange (arden_grange)
      • Arion (arion)
      • Audevard (audevard)
      • Barca (barca)
      • BARFmenu (barfmenu)
      • Barking heads (barking_heads)
      • Beaphar (beaphar)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Bewi Dog (bewi_dog)
      • Beyond (beyond)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biofood (biofood)
      • Boehringer ingelheim (boehringer_ingelheim)
      • Bonzo (bonzo)
      • Boon (boon)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Braaaf (braaaf)
      • Brekz (brekz)
      • Brit (brit)
      • Budget (budget)
      • Burgess (burgess)
      • Burns (burns)
      • Calibra (calibra)
      • Canex (canex)
      • Canex Dynamic (canex_dynamic)
      • Carnilove (carnilove)
      • Carnis (carnis)
      • Carocroc (carocroc)
      • Cavom (cavom)
      • Cesar (cesar)
      • Ceva santé animale (ceva_sante_animale)
      • Champ (champ)
      • Chewies (chewies)
      • Clinic (clinic)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • Crave (crave)
      • DB (db)
      • Dechra (dechra)
      • Denkadog (denkadog)
      • Dermoscent (dermoscent)
      • Dierendrogist (dierendrogist)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Douxo (douxo)
      • Dr. John (dr_john)
      • Ebi (ebi)
      • Ecostyle (ecostyle)
      • Ecuphar (ecuphar)
      • Edgard & Cooper (edgard_cooper)
      • EFFIPRO (effipro)
      • Emax (emax)
      • Enjoy (enjoy)
      • Epato (epato)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Euro Premium (euro_premium)
      • Excellent (excellent)
      • Exclusion (exclusion)
      • Farm food (farm_food)
      • Farmfood (farmfood)
      • Feliway (feliway)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flexadin (flexadin)
      • Fokker (fokker)
      • Forza10 (forza10)
      • Francodex (francodex)
      • Friskies (friskies)
      • Frolic (frolic)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gimdog (gimdog)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • Groene Os (groene_os)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Happy Life (happy_life)
      • HELOSAN (helosan)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hilton Herbs (hilton_herbs)
      • HKM (hkm)
      • Hobby First (hobby_first)
      • HPM Veterinary (hpm_veterinary)
      • Hurtta (hurtta)
      • IAMS (iams)
      • ICF (icf)
      • James Wellbeloved (james_wellbeloved)
      • Josera (josera)
      • JosiDog (josidog)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • Kanjer (kanjer)
      • Kasper faunafood (kasper_faunafood)
      • Kela (kela)
      • Kong (kong)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lily's Kitchen (lily_s_kitchen)
      • Lukos (lukos)
      • Lupo sensitiv (lupo_sensitiv)
      • Luposan (luposan)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • Mastery (mastery)
      • Max (max)
      • MERA (mera)
      • Mikki (mikki)
      • Moses (moses)
      • MP Labo (mp_labo)
      • My friend (my_friend)
      • Nature’s Variety (nature_s_variety)
      • Naturis (naturis)
      • Nobby (nobby)
      • Noblesse (noblesse)
      • Novartis (novartis)
      • Nutram (nutram)
      • Nutriceuticoils (nutriceuticoils)
      • Nutrivet (nutrivet)
      • Nutro (nutro)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Oropharma (oropharma)
      • Orozyme (orozyme)
      • Osalia (osalia)
      • Overig (overig)
      • Panacur (panacur)
      • Pets place (pets_place)
      • Pets Place Naturals (pets_place_naturals)
      • Pets Place Plus (pets_place_plus)
      • Petsnack (petsnack)
      • Prestano (prestano)
      • Prima Dog (prima_dog)
      • PrimaDog (primadog)
      • Prins (prins)
      • Private Label (private_label)
      • Pro Nutrition (pro_nutrition)
      • Profine (profine)
      • Pronefra (pronefra)
      • Purina (purina)
      • Purina Dentalife (purina_dentalife)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Puur (puur)
      • Renske (renske)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rodi (rodi)
      • Sam'S Field (sam_s_field)
      • Sanimed (sanimed)
      • Schesir (schesir)
      • Seberus (seberus)
      • Sensipharm (sensipharm)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Sjö & hav (sjo_hav)
      • Specific (specific)
      • Starmark (starmark)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • Stuzzy (stuzzy)
      • Supreme (supreme)
      • Supreme Science (supreme_science)
      • Surplus (surplus)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Trainer Natural Dog (trainer_natural_dog)
      • Trixie (trixie)
      • Trovet (trovet)
      • True Instinct (true_instinct)
      • TS Reform (ts_reform)
      • Ultima (ultima)
      • V.m.d. (v_m_d_)
      • Vadigran (vadigran)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Virbac (virbac)
      • Vitakraft (vitakraft)
      • VITALstyle (vitalstyle)
      • Voskes (voskes)
      • Wellness Core (wellness_core)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
      • Yourdog (yourdog)
      • ZIWI (ziwi)
      • Zooplus (zooplus)
      • Zylkène (zylke_ne)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type voer (droog_of_nat_voer):
      • Droogvoer (droogvoer)
      • Natvoer (natvoer)
    • Levensfase hond (levensfase_dier):
      • Junior (junior)
      • Volwassen (volwassen)
      • Senior (senior)
    • Grootte hond (grootte_honden):
      • Hele kleine hond (<4 kg) (x_small_4kg_)
      • Kleine hond (5-10 kg) (mini_5_10kg_)
      • Middelgrote hond (11-25 kg) (medium_11_25kg_)
      • Grote hond (26-44 kg) (large_26_44kg_)
      • Hele grote hond (45> kg) (groot_45kg_)
    • Dierenvoer smaak (dierenvoer_smaak):
      • Aardappel (aardappel)
      • Appel (appel)
      • Apricot (apricot)
      • Borage (borage)
      • Bot (bot)
      • braam (braam)
      • Broccoli (broccoli)
      • Courgette (courgette)
      • Cranberry (cranberry)
      • dille (dille)
      • Eend (eend)
      • Everzwijn (everzwijn)
      • Geit (geit)
      • Gevogelte (gevogelte)
      • Gierst (gierst)
      • Granen (granen)
      • Groente (groente)
      • Ham (ham)
      • hert (hert)
      • Kalf (kalf)
      • Kalkoen (kalkoen)
      • Kip (kip)
      • Konijn (konijn)
      • Lever (lever)
      • Lingonberry (lingonberry)
      • Mais (mais)
      • pastinaak (pastinaak)
      • peer (peer)
      • Pheasant (pheasant)
      • Rijst (rijst)
      • Rode Biet (rode_biet)
      • Rundvlees (rundvlees)
      • Schaap (schaap)
      • spel (spel)
      • spinazie (spinazie)
      • Struisvogel (struisvogel)
      • Tonijn (tonijn)
      • Varkensvlees (varkensvlees)
      • Vis (vis)
      • Wortel (wortel)
      • Zalm (zalm)
      • Zeewier (zeewier)
      • Zoete aardappel (zoete_aardappel)
    • Gewicht voer (gewicht_kg):
      • < 3 kg (gewicht_kg_1)
      • 3 kg - 12 kg (gewicht_kg_2)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_3)
    • Gezondheidsvoordelen (gezondheidsvoordelen):
      • Actief (actief)
      • Algemene gezondheid (algemene_gezondheid)
      • Allergie behandeling (allergie_behandeling)
      • Blaasbehandeling (blaasbehandeling)
      • Cardiale zorg (cardiale_zorg)
      • Darmen (darmen)
      • Diabetes (diabetes)
      • Gesteriliseerd of gecastreerd (gesteriliseerd_of_gecastreerd)
      • Gevoelige maag (gevoelige_maag)
      • Gezond gewicht (gezond_gewicht)
      • Heup gewricht (heup_gewricht)
      • Huid & vacht (huid_vacht)
      • Leverzorg (leverzorg)
      • Niergezondheid (niergezondheid)
      • Spenen (spenen)
      • Spijsvertering (spijsvertering)
      • Struvietoplossing (struvietoplossing)
      • Tandheelkunde (tandheelkunde)
      • Zwanger of moeder (zwanger_of_moeder)
    • Eigenschappen (hondenvoer_opties):
      • Biologisch (biologisch)
      • Graanvrij (graanvrij)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be