x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenvoer verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Spectrum hondenvoer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenvoer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Spectrum EUKANUBA Dog adult Small/medium lam&rijst 12 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140449762.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116774144.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98414173.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105381063.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113880097.jpg
      Spectrum Spectrum EUKANUBA Dog adult Small/medium lam&rijst 12 kg EUKANUBA Dog adult Small/medium lam&rijst 12 kg EUKANUBA Dog adult Small/medium lam&rijst 12 kg Goedkoop Eukanuba Adult Small/Medium Lam & Rijst hondenvoer 3 x 2.5 kg (3)
      Spectrum EUKANUBA Dog adult Small/medium lam&rijst 12 kg
      • 08710255121215
      3
      most_sold
      34.90 EUR
    • Spectrum EUKANUBA Dog adult large Weight control kip 12 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140449588.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90317669.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126952885.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126952883.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102364088.jpg
      Spectrum Spectrum EUKANUBA Dog adult large Weight control kip 12 kg EUKANUBA Dog adult large Weight control kip 12 kg EUKANUBA Dog adult large Weight control kip 12 kg Goedkoop Eukanuba Adult Weight Control Large Breed hondenvoer 3 kg (1)
      Spectrum EUKANUBA Dog adult large Weight control kip 12 kg
      • 08710255121789
      • 08710255121895
      1
      15.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Renske DEFAULT
        • renske
      • Smolke DEFAULT
        • smolke
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Smolke (smolke)
      • Pedigree (pedigree)
      • Acana (acana)
      • Advance (advance)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Alessi (alessi)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Applaws (applaws)
      • Beaphar (beaphar)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Beyond (beyond)
      • Biofood (biofood)
      • Bonzo (bonzo)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Brekz (brekz)
      • Briantos (briantos)
      • Briantos Protect + Care (briantos_protect_care)
      • Burns (burns)
      • Canibit (canibit)
      • Carocroc (carocroc)
      • Cavom (cavom)
      • Cesar (cesar)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • Curver (curver)
      • Defu (defu)
      • Denkadog (denkadog)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Dog Snagger (dog_snagger)
      • Doils (doils)
      • Ecuphar (ecuphar)
      • Edgard & Cooper (edgard_cooper)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Euro Premium (euro_premium)
      • Excellent (excellent)
      • Exclusion (exclusion)
      • Farm food (farm_food)
      • Fokker (fokker)
      • Forza10 (forza10)
      • Friskies (friskies)
      • Frolic (frolic)
      • Granatapet (granatapet)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • Greenwoods (greenwoods)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Happy Life (happy_life)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hokamix (hokamix)
      • IAMS (iams)
      • James Wellbeloved (james_wellbeloved)
      • Josera (josera)
      • Kasper faunafood (kasper_faunafood)
      • Kong (kong)
      • Lukullus (lukullus)
      • Lupo sensitiv (lupo_sensitiv)
      • Luposan (luposan)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • MERA (mera)
      • Naturis (naturis)
      • Noblesse (noblesse)
      • Nutrivet (nutrivet)
      • Nutro (nutro)
      • NVT (nvt)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Petsafe (petsafe)
      • Pitti (pitti)
      • Prins (prins)
      • Profine (profine)
      • Purina (purina)
      • Purina Beyond (purina_beyond)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Puur (puur)
      • Renske (renske)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Specific (specific)
      • Spectrum (spectrum)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Versele-laga classic (versele_laga_classic)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • Virbac (virbac)
      • Wild Elements (wild_elements)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type voer (droog_of_nat_voer):
      • Droogvoer (droogvoer)
      • Natvoer (natvoer)
    • Levensfase (levensfase_dier):
      • Junior (junior)
      • Senior (senior)
      • Volwassen (volwassen)
    • Pakketgewicht (pakketgewicht):
      • < 2 kg (<2)
      • 2 kg - 5.5 kg (2_5.5)
      • 5.5 kg - 13 kg (5.5_13)
      • > 13 kg (13>)
    • Grootte hond (grootte_honden):
      • Hele kleine hond (<4 kg) (x_small_4kg_)
      • Kleine hond (5-10 kg) (mini_5_10kg_)
      • Middelgrote hond (11-25 kg) (medium_11_25kg_)
      • Grote hond (26-44 kg) (large_26_44kg_)
      • Hele grote hond (45> kg) (groot_45kg_)
    • Smaak (smaak):
      • Gevogelte (gevogelte)
      • Granen (granen)
      • Groenten (groenten)
      • Rijst (rijst)
      • Vis (vis)
      • Vlees (vlees)
    • Soort hondenvoer (soort_hondenvoer):
      • Aanvullend diervoeder (aanvullend_diervoeder)
      • Compleetvoer (compleetvoer)
      • Mengvoeder (mengvoeder)
    • Gezondheidsvoordelen (gezondheidsvoordelen):
      • Actief (actief)
      • Algemene gezondheid (algemene_gezondheid)
      • Allergie behandeling (allergie_behandeling)
      • Blaasbehandeling (blaasbehandeling)
      • Cardiale zorg (cardiale_zorg)
      • Diabetes (diabetes)
      • Diarree (diarree)
      • Gesteriliseerd of gecastreerd (gesteriliseerd_of_gecastreerd)
      • Gevoelige maag (gevoelige_maag)
      • Gewrichten en spieren (gewrichten_en_spieren)
      • Gezond gewicht (gezond_gewicht)
      • Heup gewricht (heup_gewricht)
      • Huid & vacht (huid_vacht)
      • Leverzorg (leverzorg)
      • Niergezondheid (niergezondheid)
      • Spijsvertering (spijsvertering)
      • Tandheelkunde (tandheelkunde)
      • Zwanger of moeder (zwanger_of_moeder)
    • Graanvrij (graanvrij):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Biologisch (biologisch):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be