x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenvoer verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trixie hondenvoer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenvoer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Trixie PREMIO 4 Meat Bars, kip/eend/lam/zalm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198099472.jpg
      Trixie Trixie PREMIO 4 Meat Bars, kip/eend/lam/zalm PREMIO 4 Meat Bars, kip/eend/lam/zalm PREMIO 4 Meat Bars, kip/eend/lam/zalm Trixie Premio 4 Meat Bars - Hondensnacks - Kip Eend Lam 4 x 100 g (1)
      Trixie PREMIO 4 Meat Bars, kip/eend/lam/zalm
      • 04011905318530
      3
      12.09 EUR
    • Trixie denta fun chicken chewing rolls
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169632469.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197695671.jpg
      Trixie Trixie denta fun chicken chewing rolls denta fun chicken chewing rolls denta fun chicken chewing rolls Rinderhaut mit Hühnchenfilet ummantelt (1)
      Trixie denta fun chicken chewing rolls
      • 04011905313276
      • 4011905313276
      2
      10.99 EUR
    • Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone - 24 cm - 1 stuk/240g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202608735.jpg
      Trixie Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone - 24 cm - 1 stuk/240g Denta Fun Knotted Chewing Bone - 24 cm - 1 stuk/240g Denta Fun Knotted Chewing Bone - 24 cm - 1 stuk/240g Basisprijs per 100 ml = 7,19 euro Hoogwaardige afwerking. Aantrekkelijke prijs. Levering uit voorraad (1)
      Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone - 24 cm - 1 stuk/240g
      • 04011905311418
      2
      17.66 EUR
    • Trixie Gedroogd Runderpens - 500 g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160594844.jpg
      Trixie Trixie Gedroogd Runderpens - 500 g Gedroogd Runderpens - 500 g Gedroogd Runderpens - 500 g 6x500 gr Trixie runderpens gedroogd 500 g (1)
      Trixie Gedroogd Runderpens - 500 g
      • 04011905027067
      2
      12.40 EUR
    • Trixie Diapers for Female Dogs - S/M - 12 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144469610.jpg
      Trixie Trixie Diapers for Female Dogs - S/M - 12 stuks Diapers for Female Dogs - S/M - 12 stuks Diapers for Female Dogs - S/M - 12 stuks De kleurkeuze is willekeurig. Veilige pasvorm door elastiek aan tailleband en beenuitsparingen en hygiëne bij incontinentie, hardlopen, na operaties en op reis. Bijzonder absorberend en met glijopening. Luiers voor hondjes Inhoud: TRIXIE hondenluiers II, 12 stuks (1)
      Trixie Diapers for Female Dogs - S/M - 12 stuks
      • 04011905236322
      2
      15.92 EUR
    • Trixie Black & White Cookies
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168525445.jpg
      Trixie Trixie Black & White Cookies Black & White Cookies Black & White Cookies Trixie Black & White Cookies (1)
      Trixie Black & White Cookies
      • 04011905316253
      • 31625
      2
      10.27 EUR
    • Trixie Huisdierenvoercontainer 15 L transparant 24666 Transparent
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175304186.jpg
      Trixie Trixie Huisdierenvoercontainer 15 L transparant 24666 Transparent Huisdierenvoercontainer 15 L transparant 24666 Transparent Huisdierenvoercontainer 15 L transparant 24666 Transparent Trixie voerton luchtdicht afsluitbaar kunststof transparant wit / wit 15 ltr (1)
      Trixie Huisdierenvoercontainer 15 L transparant 24666 Transparent
      • 04011905246666
      2
      21.70 EUR
    • Trixie Voerton Transparant/Wit - Inhoud: 25L Transparent
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175148568.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140453861.jpg
      Trixie Trixie Voerton Transparant/Wit - Inhoud: 25L Transparent Voerton Transparant/Wit - Inhoud: 25L Transparent Voerton Transparant/Wit - Inhoud: 25L Transparent ton, luchtdicht afsluitbaar, kunststof, 25 l/24 × 51 × 39 cm, transparant-we (1)
      Trixie Voerton Transparant/Wit - Inhoud: 25L Transparent
      • 04011905246673
      2
      24.99 EUR
    • Trixie Protective Pants Mesh - L - Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166928565.jpg
      Trixie Trixie Protective Pants Mesh - L - Blauw Protective Pants Mesh - L - Blauw Protective Pants Mesh - L - Blauw Trixie Protective Pants Mesh - L/50-59 cm - Blauw (1)
      Trixie Protective Pants Mesh - L - Blauw
      • 04011905232447
      2
      11.26 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Renske DEFAULT
        • renske
      • Smolke DEFAULT
        • smolke
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Smolke (smolke)
      • Pedigree (pedigree)
      • Aa (aa)
      • Acana (acana)
      • Adaptil (adaptil)
      • Advance (advance)
      • Advantix (advantix)
      • Affinity (affinity)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Affinity Brekkies (affinity_brekkies)
      • Affinity Petcare (affinity_petcare)
      • Alessi (alessi)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Alpha Spirit (alpha_spirit)
      • Animalintex (animalintex)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Applaws (applaws)
      • Arden Grange (arden_grange)
      • Arion (arion)
      • Audevard (audevard)
      • Bach (bach)
      • Barca (barca)
      • BARFmenu (barfmenu)
      • Beaphar (beaphar)
      • BecoPets (becopets)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Bewi Dog (bewi_dog)
      • Beyond (beyond)
      • Biofood (biofood)
      • Boehringer ingelheim (boehringer_ingelheim)
      • Bonzo (bonzo)
      • Boon (boon)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Botanica (botanica)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Braaaf (braaaf)
      • Brekz (brekz)
      • Briantos (briantos)
      • Brit (brit)
      • Bucas (bucas)
      • Budget (budget)
      • Bunny Nature (bunny_nature)
      • Burgess (burgess)
      • Burns (burns)
      • Calibra (calibra)
      • Canex (canex)
      • Canex Dynamic (canex_dynamic)
      • Caniquin (caniquin)
      • Carnilove (carnilove)
      • Carocroc (carocroc)
      • Catit Design (catit_design)
      • Cavom (cavom)
      • Cesar (cesar)
      • Ceva santé animale (ceva_sante_animale)
      • Champ (champ)
      • Chewies (chewies)
      • Clinic (clinic)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • Cosequin (cosequin)
      • Crave (crave)
      • DB (db)
      • Dechra (dechra)
      • Denkadog (denkadog)
      • Dermazyme (dermazyme)
      • Dermoscent (dermoscent)
      • Dierendrogist (dierendrogist)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Doils (doils)
      • Douxo (douxo)
      • Dr. John (dr_john)
      • Ebi (ebi)
      • Ecostyle (ecostyle)
      • Ecuphar (ecuphar)
      • Edgard & Cooper (edgard_cooper)
      • Emax (emax)
      • Enjoy (enjoy)
      • Epato (epato)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Euro Premium (euro_premium)
      • Excellent (excellent)
      • Exclusion (exclusion)
      • Farm food (farm_food)
      • Feliway (feliway)
      • Fendigo (fendigo)
      • Fidavet (fidavet)
      • Fish4Dogs (fish4dogs)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flexadin (flexadin)
      • Fokker (fokker)
      • Forza10 (forza10)
      • Francodex (francodex)
      • Frolic (frolic)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gimdog (gimdog)
      • Granatapet (granatapet)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Happy Life (happy_life)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hilton Herbs (hilton_herbs)
      • HKM (hkm)
      • Hobby First (hobby_first)
      • Hokamix (hokamix)
      • Holland Animal Care (holland_animal_care)
      • HPM Veterinary (hpm_veterinary)
      • Hurtta (hurtta)
      • IAMS (iams)
      • ICF (icf)
      • James Wellbeloved (james_wellbeloved)
      • Jolly (jolly)
      • Josera (josera)
      • JosiDog (josidog)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • Kanjer (kanjer)
      • Kasper faunafood (kasper_faunafood)
      • Kela (kela)
      • Kong (kong)
      • Kurgo (kurgo)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lily's Kitchen (lily_s_kitchen)
      • Lukos (lukos)
      • Lukullus (lukullus)
      • Lupo sensitiv (lupo_sensitiv)
      • Luposan (luposan)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • Mastery (mastery)
      • Max (max)
      • MERA (mera)
      • Mikki (mikki)
      • Moses (moses)
      • MP Labo (mp_labo)
      • NATURAL TRAINER (natural_trainer)
      • Nature’s Variety (nature_s_variety)
      • Naturis (naturis)
      • Nobby (nobby)
      • Noblesse (noblesse)
      • Novartis (novartis)
      • Nutram (nutram)
      • Nutribird (nutribird)
      • Nutrivet (nutrivet)
      • Nutro (nutro)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Oropharma (oropharma)
      • Orozyme (orozyme)
      • Osalia (osalia)
      • Overig (overig)
      • Panacur (panacur)
      • Perfect Fit (perfect_fit)
      • PetAg (petag)
      • Petcomfort (petcomfort)
      • Pets place (pets_place)
      • Pets Place Naturals (pets_place_naturals)
      • Pets Place Plus (pets_place_plus)
      • Petsnack (petsnack)
      • Phytonics (phytonics)
      • Phytovet (phytovet)
      • Prestano (prestano)
      • Prima Dog (prima_dog)
      • PrimaDog (primadog)
      • Prins (prins)
      • Private Label (private_label)
      • Pro Nutrition (pro_nutrition)
      • Profine (profine)
      • Promodulate (promodulate)
      • Pronefra (pronefra)
      • Protexin (protexin)
      • Purina (purina)
      • Purina Dentalife (purina_dentalife)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Puur (puur)
      • RAW4DOGS (raw4dogs)
      • Renske (renske)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rodi (rodi)
      • Sam'S Field (sam_s_field)
      • Sanimed (sanimed)
      • Schesir (schesir)
      • Seberus (seberus)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Sjö&Hav (sjo_hav)
      • Smoofl (smoofl)
      • Snuffle (snuffle)
      • Soopa (soopa)
      • Specific (specific)
      • Starmark (starmark)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • Stuzzy (stuzzy)
      • Supreme (supreme)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Topwinner (topwinner)
      • Trainer Natural Dog (trainer_natural_dog)
      • Trixie (trixie)
      • Trovet (trovet)
      • True Instinct (true_instinct)
      • Tundra (tundra)
      • TVM (tvm)
      • Ultima (ultima)
      • Vadigran (vadigran)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • VetPlus Ltd (vetplus_ltd)
      • Vetramil (vetramil)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Virbac (virbac)
      • Vitakraft (vitakraft)
      • VITALstyle (vitalstyle)
      • Voskes (voskes)
      • Wellness Core (wellness_core)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
      • Yourdog (yourdog)
      • ZIWI (ziwi)
      • Ziwipeak (ziwipeak)
      • Zooplus (zooplus)
      • Zylkène (zylke_ne)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type voer (droog_of_nat_voer):
      • Droogvoer (droogvoer)
      • Natvoer (natvoer)
    • Levensfase hond (levensfase_dier):
      • Junior (junior)
      • Volwassen (volwassen)
      • Senior (senior)
    • Grootte hond (grootte_honden):
      • Hele kleine hond (<4 kg) (x_small_4kg_)
      • Kleine hond (5-10 kg) (mini_5_10kg_)
      • Middelgrote hond (11-25 kg) (medium_11_25kg_)
      • Grote hond (26-44 kg) (large_26_44kg_)
      • Hele grote hond (45> kg) (groot_45kg_)
    • Dierenvoer smaak (dierenvoer_smaak):
      • Aardappel (aardappel)
      • Appel (appel)
      • Apricot (apricot)
      • Borage (borage)
      • Bot (bot)
      • braam (braam)
      • Broccoli (broccoli)
      • Courgette (courgette)
      • Cranberry (cranberry)
      • dille (dille)
      • Eend (eend)
      • Everzwijn (everzwijn)
      • Geit (geit)
      • Gevogelte (gevogelte)
      • Gierst (gierst)
      • Granen (granen)
      • Groente (groente)
      • Ham (ham)
      • hert (hert)
      • Kalf (kalf)
      • Kalkoen (kalkoen)
      • Kip (kip)
      • Konijn (konijn)
      • Lever (lever)
      • Lingonberry (lingonberry)
      • Mais (mais)
      • paard (paard)
      • pastinaak (pastinaak)
      • peer (peer)
      • Pheasant (pheasant)
      • Rijst (rijst)
      • Rode Biet (rode_biet)
      • Rundvlees (rundvlees)
      • Schaap (schaap)
      • spel (spel)
      • spinazie (spinazie)
      • Struisvogel (struisvogel)
      • Tonijn (tonijn)
      • Varkensvlees (varkensvlees)
      • Vis (vis)
      • Wortel (wortel)
      • Zalm (zalm)
      • Zeewier (zeewier)
      • Zoete aardappel (zoete_aardappel)
    • Gewicht voer (gewicht_kg):
      • < 3 kg (gewicht_kg_1)
      • 3 kg - 10 kg (gewicht_kg_2)
      • 10 kg - 12 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_4)
    • Gezondheidsvoordelen (gezondheidsvoordelen):
      • Actief (actief)
      • Algemene gezondheid (algemene_gezondheid)
      • Allergie behandeling (allergie_behandeling)
      • Blaasbehandeling (blaasbehandeling)
      • Cardiale zorg (cardiale_zorg)
      • Darmen (darmen)
      • Diabetes (diabetes)
      • Gesteriliseerd of gecastreerd (gesteriliseerd_of_gecastreerd)
      • Gevoelige maag (gevoelige_maag)
      • Gezond gewicht (gezond_gewicht)
      • Heup gewricht (heup_gewricht)
      • Huid & vacht (huid_vacht)
      • Leverzorg (leverzorg)
      • Niergezondheid (niergezondheid)
      • Spenen (spenen)
      • Spijsvertering (spijsvertering)
      • Struvietoplossing (struvietoplossing)
      • Tandheelkunde (tandheelkunde)
      • Zwanger of moeder (zwanger_of_moeder)
    • Eigenschappen (hondenvoer_opties):
      • Biologisch (biologisch)
      • Graanvrij (graanvrij)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be