x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenvoer verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vitakraft hondenvoer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenvoer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Vitakraft CHICKEN filet kippenvlees 80 gram, hond
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129602323.jpg
      Vitakraft Vitakraft CHICKEN filet kippenvlees 80 gram, hond CHICKEN filet kippenvlees 80 gram, hond CHICKEN filet kippenvlees 80 gram, hond Vitakraft CHICKEN filet kippenvlees 80 gram, hond (2)
      Vitakraft CHICKEN filet kippenvlees 80 gram, hond
      • 04008239140968
      • 14096
      1
      9.99 EUR
    • Vitakraft Treaties Bits Leverworst - Hondensnack - 120 g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147898193.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138540146.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138539727.jpg
      Vitakraft Vitakraft Treaties Bits Leverworst - Hondensnack - 120 g Treaties Bits Leverworst - Hondensnack - 120 g Treaties Bits Leverworst - Hondensnack - 120 g Goedkoop Vitakraft Treaties Bits hondensnack 3 x kip, 3 x leverworst (1)
      Vitakraft Treaties Bits Leverworst - Hondensnack - 120 g
      • 04008239288073
      • 28807
      1
      14.24 EUR
    • Vitakraft DUCK vleesstrips eend 80 gram, hond
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129602464.jpg
      Vitakraft Vitakraft DUCK vleesstrips eend 80 gram, hond DUCK vleesstrips eend 80 gram, hond DUCK vleesstrips eend 80 gram, hond Vitakraft DUCK vleesstrips eend 80 gram, hond (1)
      Vitakraft DUCK vleesstrips eend 80 gram, hond
      • 04008239166371
      • 16637
      1
      9.99 EUR
    • Vitakraft - Hondensnacks - Pure Fish Sandwich - 6 zakjes van 80 gram
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129602338.jpg
      Vitakraft Vitakraft - Hondensnacks - Pure Fish Sandwich - 6 zakjes van 80 gram - Hondensnacks - Pure Fish Sandwich - 6 zakjes van 80 gram - Hondensnacks - Pure Fish Sandwich - 6 zakjes van 80 gram Vitakraft FISH Sandwich Kabeljauw 80 gram, hond (1)
      Vitakraft - Hondensnacks - Pure Fish Sandwich - 6 zakjes van 80 gram
      • 04008239340399
      • 34039
      1
      9.99 EUR
    • Vitakraft LAMB vleesstrips lam 80 gram, hond
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150709381.jpg
      Vitakraft Vitakraft LAMB vleesstrips lam 80 gram, hond LAMB vleesstrips lam 80 gram, hond LAMB vleesstrips lam 80 gram, hond Vitakraft LAMB vleesstrips lam 80 gram, hond (1)
      Vitakraft LAMB vleesstrips lam 80 gram, hond
      • 04008239166425
      • 16642
      1
      9.49 EUR
    • Vitakraft CHICKEN Bonas sticks kippenvlees 80 gram, hond
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129602306.jpg
      Vitakraft Vitakraft CHICKEN Bonas sticks kippenvlees 80 gram, hond CHICKEN Bonas sticks kippenvlees 80 gram, hond CHICKEN Bonas sticks kippenvlees 80 gram, hond Vitakraft CHICKEN Bonas sticks kippenvlees 80 gram, hond (1)
      Vitakraft CHICKEN Bonas sticks kippenvlees 80 gram, hond
      • 04008239166289
      • 16628
      1
      10.99 EUR
    • Vitakraft Treaties Bits 120 g - Hondensnacks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129599282.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126959522.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138540110.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164477191.jpg
      Vitakraft Vitakraft Treaties Bits 120 g - Hondensnacks Treaties Bits 120 g - Hondensnacks Treaties Bits 120 g - Hondensnacks Goedkoop Vitakraft Treaties Bits hondensnack Kip - per 6 (1)
      Vitakraft Treaties Bits 120 g - Hondensnacks
      • 04008239288080
      • 28808
      1
      14.24 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Renske DEFAULT
        • renske
      • Smolke DEFAULT
        • smolke
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Smolke (smolke)
      • Pedigree (pedigree)
      • Aa (aa)
      • Acana (acana)
      • Adaptil (adaptil)
      • Advance (advance)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Affinity Brekkies (affinity_brekkies)
      • Affinity Petcare (affinity_petcare)
      • Affinity Ultima (affinity_ultima)
      • Alessi (alessi)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Alpha Spirit (alpha_spirit)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Applaws (applaws)
      • Arion (arion)
      • Audevard (audevard)
      • Bach (bach)
      • Barca (barca)
      • BARFmenu (barfmenu)
      • Barking heads (barking_heads)
      • Beaphar (beaphar)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Bewi Dog (bewi_dog)
      • Beyond (beyond)
      • Biofood (biofood)
      • Boehringer ingelheim (boehringer_ingelheim)
      • Bonzo (bonzo)
      • Boon (boon)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Braaaf (braaaf)
      • Briantos (briantos)
      • Brit (brit)
      • Bucas (bucas)
      • Budget (budget)
      • Burgess (burgess)
      • Burns (burns)
      • Calibra (calibra)
      • Canex (canex)
      • Canex Dynamic (canex_dynamic)
      • Carnilove (carnilove)
      • Carocroc (carocroc)
      • Catit Design (catit_design)
      • Cavom (cavom)
      • Cesar (cesar)
      • Ceva santé animale (ceva_sante_animale)
      • Champ (champ)
      • Chewies (chewies)
      • Clinic (clinic)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • Cosequin (cosequin)
      • Crave (crave)
      • DB (db)
      • Dechra (dechra)
      • Denkadog (denkadog)
      • Dermazyme (dermazyme)
      • Dermoscent (dermoscent)
      • Dierendrogist (dierendrogist)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Doggyride (doggyride)
      • Doils (doils)
      • Douxo (douxo)
      • Dr. John (dr_john)
      • Easypill (easypill)
      • Ebi (ebi)
      • Ecostyle (ecostyle)
      • Ecuphar (ecuphar)
      • Edgard & Cooper (edgard_cooper)
      • Emax (emax)
      • Enjoy (enjoy)
      • Epato (epato)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Euro Premium (euro_premium)
      • Excellent (excellent)
      • Exclusion (exclusion)
      • Farm food (farm_food)
      • FARM NATURE (farm_nature)
      • Feliway (feliway)
      • Fendigo (fendigo)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flexadin (flexadin)
      • Fokker (fokker)
      • Forza10 (forza10)
      • Francodex (francodex)
      • Frolic (frolic)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gimdog (gimdog)
      • Granatapet (granatapet)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Happy Life (happy_life)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hilton Herbs (hilton_herbs)
      • HKM (hkm)
      • Hobby First (hobby_first)
      • Hokamix (hokamix)
      • Holland Animal Care (holland_animal_care)
      • HPM Veterinary (hpm_veterinary)
      • Hurtta (hurtta)
      • IAMS (iams)
      • ICF (icf)
      • James Wellbeloved (james_wellbeloved)
      • Jolly (jolly)
      • Josera (josera)
      • JosiDog (josidog)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • Kanjer (kanjer)
      • Kasper faunafood (kasper_faunafood)
      • kela (kela)
      • Kong (kong)
      • LDCA (ldca)
      • Lief! (lief_)
      • Lily's Kitchen (lily_s_kitchen)
      • Lukos (lukos)
      • Lukullus (lukullus)
      • Lupo sensitiv (lupo_sensitiv)
      • Luposan (luposan)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • Mastery (mastery)
      • Max (max)
      • MERA (mera)
      • Moser (moser)
      • MP Labo (mp_labo)
      • Natural (natural)
      • NATURAL GREATNESS (natural_greatness)
      • NATURAL TRAINER (natural_trainer)
      • NATUREA (naturea)
      • Nature’s Variety (nature_s_variety)
      • Naturis (naturis)
      • Nobby (nobby)
      • Noblesse (noblesse)
      • Novartis (novartis)
      • Nutram (nutram)
      • Nutrivet (nutrivet)
      • Nutro (nutro)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Oropharma (oropharma)
      • Orozyme (orozyme)
      • Overig (overig)
      • Panacur (panacur)
      • Perfect Fit (perfect_fit)
      • Pestigon (pestigon)
      • PetAg (petag)
      • Petcomfort (petcomfort)
      • Pets place (pets_place)
      • Pets Place Naturals (pets_place_naturals)
      • Pets Place Plus (pets_place_plus)
      • Petsnack (petsnack)
      • Phytonics (phytonics)
      • Phytovet (phytovet)
      • Prazitel Plus (prazitel_plus)
      • Prestano (prestano)
      • Prima Dog (prima_dog)
      • PrimaDog (primadog)
      • Prins (prins)
      • Private Label (private_label)
      • Profine (profine)
      • Promodulate (promodulate)
      • Pronefra (pronefra)
      • Protexin (protexin)
      • Purina (purina)
      • Purina Dentalife (purina_dentalife)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Puur (puur)
      • Renske (renske)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rodi (rodi)
      • Sam'S Field (sam_s_field)
      • Sanimed (sanimed)
      • Scalibor (scalibor)
      • Schesir (schesir)
      • Seberus (seberus)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Sjö&Hav (sjo_hav)
      • Smoofl (smoofl)
      • Snuffle (snuffle)
      • Snurk (snurk)
      • Specific (specific)
      • Spectrum (spectrum)
      • Starmark (starmark)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • Stuzzy (stuzzy)
      • Supreme (supreme)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Technovit (technovit)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Topwinner (topwinner)
      • Trainer Natural Dog (trainer_natural_dog)
      • Trixie (trixie)
      • Trovet (trovet)
      • True Instinct (true_instinct)
      • Tundra (tundra)
      • TVM (tvm)
      • Vadigran (vadigran)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • VetPlus Ltd (vetplus_ltd)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Virbac (virbac)
      • Vitakraft (vitakraft)
      • VITALstyle (vitalstyle)
      • Voskes (voskes)
      • Wellness Core (wellness_core)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
      • Yourdog (yourdog)
      • ZIWI (ziwi)
      • Ziwipeak (ziwipeak)
      • Zooplus (zooplus)
      • Zylkène (zylke_ne)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type voer (droog_of_nat_voer):
      • Droogvoer (droogvoer)
      • Natvoer (natvoer)
    • Levensfase hond (levensfase_dier):
      • Junior (junior)
      • Volwassen (volwassen)
      • Senior (senior)
    • Grootte hond (grootte_honden):
      • Hele kleine hond (<4 kg) (x_small_4kg_)
      • Kleine hond (5-10 kg) (mini_5_10kg_)
      • Middelgrote hond (11-25 kg) (medium_11_25kg_)
      • Grote hond (26-44 kg) (large_26_44kg_)
      • Hele grote hond (45> kg) (groot_45kg_)
    • Dierenvoer smaak (dierenvoer_smaak):
      • Aardappel (aardappel)
      • Appel (appel)
      • Apricot (apricot)
      • Borage (borage)
      • Bot (bot)
      • braam (braam)
      • Broccoli (broccoli)
      • Courgette (courgette)
      • Cranberry (cranberry)
      • Eend (eend)
      • Everzwijn (everzwijn)
      • Geit (geit)
      • Gevogelte (gevogelte)
      • Gierst (gierst)
      • Granen (granen)
      • Groente (groente)
      • Ham (ham)
      • hert (hert)
      • Kalf (kalf)
      • Kalkoen (kalkoen)
      • Kip (kip)
      • Konijn (konijn)
      • Lever (lever)
      • Lingonberry (lingonberry)
      • Mais (mais)
      • paard (paard)
      • pastinaak (pastinaak)
      • peer (peer)
      • Pheasant (pheasant)
      • Rijst (rijst)
      • Rode Biet (rode_biet)
      • Rundvlees (rundvlees)
      • Schaap (schaap)
      • spel (spel)
      • spinazie (spinazie)
      • Struisvogel (struisvogel)
      • Tonijn (tonijn)
      • Varkensvlees (varkensvlees)
      • Vis (vis)
      • Wortel (wortel)
      • Zalm (zalm)
      • Zeewier (zeewier)
      • Zoete aardappel (zoete_aardappel)
    • Gewicht voer (gewicht_kg):
      • < 3 kg (gewicht_kg_1)
      • 3 kg - 12 kg (gewicht_kg_2)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_3)
    • Gezondheidsvoordelen (gezondheidsvoordelen):
      • Actief (actief)
      • Algemene gezondheid (algemene_gezondheid)
      • Allergie behandeling (allergie_behandeling)
      • Blaasbehandeling (blaasbehandeling)
      • Cardiale zorg (cardiale_zorg)
      • Darmen (darmen)
      • Diabetes (diabetes)
      • Gesteriliseerd of gecastreerd (gesteriliseerd_of_gecastreerd)
      • Gevoelige maag (gevoelige_maag)
      • Gezond gewicht (gezond_gewicht)
      • Heup gewricht (heup_gewricht)
      • Huid & vacht (huid_vacht)
      • Leverzorg (leverzorg)
      • Niergezondheid (niergezondheid)
      • Spenen (spenen)
      • Spijsvertering (spijsvertering)
      • Struvietoplossing (struvietoplossing)
      • Tandheelkunde (tandheelkunde)
      • Zwanger of moeder (zwanger_of_moeder)
    • Eigenschappen (hondenvoer_opties):
      • Biologisch (biologisch)
      • Graanvrij (graanvrij)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be