x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenvoer verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    VITALstyle hondenvoer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenvoer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • VITALstyle 6x VITALstyle Hondenvoer Blik Huid & Vacht 400 gr
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169064846.jpg
      VITALstyle VITALstyle 6x VITALstyle Hondenvoer Blik Huid & Vacht 400 gr 6x VITALstyle Hondenvoer Blik Huid & Vacht 400 gr 6x VITALstyle Hondenvoer Blik Huid & Vacht 400 gr VITALstyle Hondenvoer Huid & Vacht Blik VITALstyle (voorheen ECOstyle) Huid & Vacht blikvoeding bevat een hoog gehalte aan essentiële vetzuren die de huid ondersteunen. VITALstyle Huid & Vacht natvoer is samengesteld uit verse ingrediënten. De natuurlijke grondstoffen worden na een kwaliteitscontrole snel verwerkt tot eindproduct en ingeblikt. Het blikje wordt pas na het sluiten verhit, om de hoge kwaliteit van de vitaminen, voedingsstoffen en mineralen te behouden. VITALstyle Huid & Vacht be... (1)
      VITALstyle 6x VITALstyle Hondenvoer Blik Huid & Vacht 400 gr
      • 08711731025140
      2
      deal
      21.69 EUR
    • VITALstyle Hondenvoer Puppy - Junior 4 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160725849.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149221374.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128415206.jpg
      VITALstyle VITALstyle Hondenvoer Puppy - Junior 4 kg Hondenvoer Puppy - Junior 4 kg Hondenvoer Puppy - Junior 4 kg Ecostyle VitaalCompleet Puppy & Junior Hondenvoer - 4 kg (1)
      VITALstyle Hondenvoer Puppy - Junior 4 kg
      • 08711731013109
      2
      19.79 EUR
    • VITALstyle Hondenvoer Senior 12 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145661429.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160974620.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166135442.jpg
      VITALstyle VITALstyle Hondenvoer Senior 12 kg Hondenvoer Senior 12 kg Hondenvoer Senior 12 kg Wij zijn beoordeeld met een 9,7 en een klasse beslist webshop. Wij leveren hondenvoer, kattenvoer en benodigdheden snel en hebben een fantastische service en verkopen ECOstyle hond senior 12 kg voor een zeer scherpe prijs. (1)
      VITALstyle Hondenvoer Senior 12 kg
      • 08711731018685
      2
      deal
      44.95 EUR
    • VITALstyle Hondenvoer Overgewicht 12 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145661432.jpg
      VITALstyle VITALstyle Hondenvoer Overgewicht 12 kg Hondenvoer Overgewicht 12 kg Hondenvoer Overgewicht 12 kg Wij zijn beoordeeld met een 9,7 en een klasse beslist webshop. Wij leveren hondenvoer, kattenvoer en benodigdheden snel en hebben een fantastische service en verkopen ECOstyle hond adult overgewicht 12 kg voor een zeer scherpe prijs. (1)
      VITALstyle Hondenvoer Overgewicht 12 kg
      • 08711731025805
      2
      deal
      54.95 EUR
    • VITALstyle Hondenvoer Adult Kleine Hond 5 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160725704.jpg
      VITALstyle VITALstyle Hondenvoer Adult Kleine Hond 5 kg Hondenvoer Adult Kleine Hond 5 kg Hondenvoer Adult Kleine Hond 5 kg VITALstyle Hondenvoer Adult Kleine Hond In VITALstyle (voorheen ECOstyle) adult kleine hondenbrokken zit alles wat je hond nodig heeft. De smakelijke brokjes met kruiden zijn krokant. Goed voor het gebit en een actieve spijsvertering. In het voer zitten veel verschillende ingrediënten: meerdere soorten vlees (diverse, goed verteerbare eiwitbronnen), granen en andere natuurlijke grondstoffen. Dat doen we bewust. Het daagt de spijsvertering van je hond uit en zorgt voor een goede vertering. Er ... (1)
      VITALstyle Hondenvoer Adult Kleine Hond 5 kg
      • 08711731029513
      1
      26.90 EUR
    • VITALstyle Hondenvoer Senior 5 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160725857.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182957954.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128415136.jpg
      VITALstyle VITALstyle Hondenvoer Senior 5 kg Hondenvoer Senior 5 kg Hondenvoer Senior 5 kg VITALstyle Hondenvoer Senior VITALstyle (voorheen ECOstyle) senior hondenbrokken Een complete voeding voor de oudere hond. Speciale ingrediënten en kruiden zorgen dat de spijsvertering van je hond optimaal verloopt en je hond zijn of haar vitaliteit houdt. De krokante brokjes zijn daarbij goed voor het gebit. In senior brokken van VITALstyle (voorheen ECOstyle) zitten meerdere soorten vlees (diverse, goed verteerbare eiwitbronnen), granen en andere natuurlijke grondstoffen. Zo wordt namelijk ... (1)
      VITALstyle Hondenvoer Senior 5 kg
      • 08711731604505
      1
      27.64 EUR
    • VITALstyle Hondenvoer Senior Kleine Brok 5 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160725567.jpg
      VITALstyle VITALstyle Hondenvoer Senior Kleine Brok 5 kg Hondenvoer Senior Kleine Brok 5 kg Hondenvoer Senior Kleine Brok 5 kg VITALstyle Hondenvoer Senior Kleine Brok VITALstyle (voorheen ECOstyle) SENIOR kleine hondenbrokken Een complete voeding voor de oudere hond. Speciale ingrediënten en kruiden zorgen dat de spijsvertering van je hond optimaal verloopt en je hond zijn of haar vitaliteit houdt. De krokante brokjes zijn daarbij goed voor het gebit. In senior kleine hondenbrokken zitten meerdere soorten vlees (diverse, goed verteerbare eiwitbronnen), granen en andere natuurlijke grondstoffen. Zo wordt namelijk de ... (1)
      VITALstyle Hondenvoer Senior Kleine Brok 5 kg
      • 08711731029537
      1
      26.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Renske DEFAULT
        • renske
      • Smolke DEFAULT
        • smolke
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Smolke (smolke)
      • Pedigree (pedigree)
      • Aa (aa)
      • Acana (acana)
      • Adaptil (adaptil)
      • Advance (advance)
      • Advantix (advantix)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Affinity Brekkies (affinity_brekkies)
      • Affinity Petcare (affinity_petcare)
      • Affinity Ultima (affinity_ultima)
      • Alessi (alessi)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Alpha Spirit (alpha_spirit)
      • Animalintex (animalintex)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Applaws (applaws)
      • Arion (arion)
      • Bach (bach)
      • Barca (barca)
      • BARFmenu (barfmenu)
      • Barking heads (barking_heads)
      • Beaphar (beaphar)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Bewi Dog (bewi_dog)
      • Beyond (beyond)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biofood (biofood)
      • Boehringer ingelheim (boehringer_ingelheim)
      • Bonzo (bonzo)
      • Boon (boon)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Braaaf (braaaf)
      • Brekz (brekz)
      • Brit (brit)
      • Budget (budget)
      • Burgess (burgess)
      • Burns (burns)
      • Calibra (calibra)
      • Canex (canex)
      • Canex Dynamic (canex_dynamic)
      • Carnilove (carnilove)
      • Carnis (carnis)
      • Carocroc (carocroc)
      • Cavom (cavom)
      • Cesar (cesar)
      • Ceva santé animale (ceva_sante_animale)
      • Champ (champ)
      • Chewies (chewies)
      • Clinic (clinic)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • Cosequin (cosequin)
      • Crave (crave)
      • DB (db)
      • Dechra (dechra)
      • Denkadog (denkadog)
      • Dermoscent (dermoscent)
      • Dierendrogist (dierendrogist)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Doils (doils)
      • Douxo (douxo)
      • Dr. John (dr_john)
      • Ebi (ebi)
      • Ecostyle (ecostyle)
      • Ecuphar (ecuphar)
      • Edgard & Cooper (edgard_cooper)
      • EFFIPRO (effipro)
      • Emax (emax)
      • Enjoy (enjoy)
      • Epato (epato)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Euro Premium (euro_premium)
      • Excellent (excellent)
      • Exclusion (exclusion)
      • Farm food (farm_food)
      • Farmfood (farmfood)
      • Feliway (feliway)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flexadin (flexadin)
      • Fokker (fokker)
      • Forza10 (forza10)
      • Francodex (francodex)
      • Friskies (friskies)
      • Frolic (frolic)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gimdog (gimdog)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • Groene Os (groene_os)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Happy Life (happy_life)
      • HELOSAN (helosan)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hilton Herbs (hilton_herbs)
      • HKM (hkm)
      • Hobby First (hobby_first)
      • HPM Veterinary (hpm_veterinary)
      • Hurtta (hurtta)
      • IAMS (iams)
      • ICF (icf)
      • James Wellbeloved (james_wellbeloved)
      • Josera (josera)
      • JosiDog (josidog)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • Kanjer (kanjer)
      • Kasper faunafood (kasper_faunafood)
      • Kela (kela)
      • Kong (kong)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lily's Kitchen (lily_s_kitchen)
      • Lukos (lukos)
      • Lupo sensitiv (lupo_sensitiv)
      • Luposan (luposan)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • Mastery (mastery)
      • Max (max)
      • MERA (mera)
      • Mikki (mikki)
      • Moses (moses)
      • MP Labo (mp_labo)
      • My friend (my_friend)
      • Nature’s Variety (nature_s_variety)
      • Naturis (naturis)
      • Nobby (nobby)
      • Noblesse (noblesse)
      • Novartis (novartis)
      • Nutram (nutram)
      • Nutriceuticoils (nutriceuticoils)
      • Nutrivet (nutrivet)
      • Nutro (nutro)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Oropharma (oropharma)
      • Orozyme (orozyme)
      • Osalia (osalia)
      • Overig (overig)
      • Panacur (panacur)
      • Pets place (pets_place)
      • Pets Place Naturals (pets_place_naturals)
      • Pets Place Plus (pets_place_plus)
      • Petsnack (petsnack)
      • Prestano (prestano)
      • Prima Dog (prima_dog)
      • PrimaDog (primadog)
      • Prins (prins)
      • Private Label (private_label)
      • Pro Nutrition (pro_nutrition)
      • Profine (profine)
      • Pronefra (pronefra)
      • Purina (purina)
      • Purina Dentalife (purina_dentalife)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Puur (puur)
      • Renske (renske)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rodi (rodi)
      • Sam'S Field (sam_s_field)
      • Sanimed (sanimed)
      • Scalibor (scalibor)
      • Schesir (schesir)
      • Seberus (seberus)
      • Sensipharm (sensipharm)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Sjö & hav (sjo_hav)
      • Snuffle (snuffle)
      • SnuggleSafe (snugglesafe)
      • Specific (specific)
      • Starmark (starmark)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • Stuzzy (stuzzy)
      • Supreme (supreme)
      • Supreme Science (supreme_science)
      • Surplus (surplus)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Trainer Natural Dog (trainer_natural_dog)
      • Trixie (trixie)
      • Trovet (trovet)
      • True Instinct (true_instinct)
      • Ultima (ultima)
      • V.m.d. (v_m_d_)
      • Vadigran (vadigran)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Virbac (virbac)
      • Vitakraft (vitakraft)
      • VITALstyle (vitalstyle)
      • Voskes (voskes)
      • Wellness Core (wellness_core)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
      • Yourdog (yourdog)
      • ZIWI (ziwi)
      • Ziwipeak (ziwipeak)
      • Zooplus (zooplus)
      • Zylkène (zylke_ne)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type voer (droog_of_nat_voer):
      • Droogvoer (droogvoer)
      • Natvoer (natvoer)
    • Levensfase hond (levensfase_dier):
      • Junior (junior)
      • Volwassen (volwassen)
      • Senior (senior)
    • Grootte hond (grootte_honden):
      • Hele kleine hond (<4 kg) (x_small_4kg_)
      • Kleine hond (5-10 kg) (mini_5_10kg_)
      • Middelgrote hond (11-25 kg) (medium_11_25kg_)
      • Grote hond (26-44 kg) (large_26_44kg_)
      • Hele grote hond (45> kg) (groot_45kg_)
    • Dierenvoer smaak (dierenvoer_smaak):
      • Aardappel (aardappel)
      • Appel (appel)
      • Apricot (apricot)
      • Borage (borage)
      • Bot (bot)
      • braam (braam)
      • Broccoli (broccoli)
      • Courgette (courgette)
      • Cranberry (cranberry)
      • dille (dille)
      • Eend (eend)
      • Everzwijn (everzwijn)
      • Geit (geit)
      • Gevogelte (gevogelte)
      • Gierst (gierst)
      • Granen (granen)
      • Groente (groente)
      • Ham (ham)
      • hert (hert)
      • Kalf (kalf)
      • Kalkoen (kalkoen)
      • Kip (kip)
      • Konijn (konijn)
      • Lever (lever)
      • Lingonberry (lingonberry)
      • Mais (mais)
      • pastinaak (pastinaak)
      • peer (peer)
      • Pheasant (pheasant)
      • Rijst (rijst)
      • Rode Biet (rode_biet)
      • Rundvlees (rundvlees)
      • Schaap (schaap)
      • spel (spel)
      • spinazie (spinazie)
      • Struisvogel (struisvogel)
      • Tonijn (tonijn)
      • Varkensvlees (varkensvlees)
      • Vis (vis)
      • Wortel (wortel)
      • Zalm (zalm)
      • Zeewier (zeewier)
      • Zoete aardappel (zoete_aardappel)
    • Gewicht voer (gewicht_kg):
      • < 4.9 kg (gewicht_kg_1)
      • 4.9 kg - 12 kg (gewicht_kg_2)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_3)
    • Gezondheidsvoordelen (gezondheidsvoordelen):
      • Actief (actief)
      • Algemene gezondheid (algemene_gezondheid)
      • Allergie behandeling (allergie_behandeling)
      • Blaasbehandeling (blaasbehandeling)
      • Cardiale zorg (cardiale_zorg)
      • Darmen (darmen)
      • Diabetes (diabetes)
      • Gesteriliseerd of gecastreerd (gesteriliseerd_of_gecastreerd)
      • Gevoelige maag (gevoelige_maag)
      • Gezond gewicht (gezond_gewicht)
      • Heup gewricht (heup_gewricht)
      • Huid & vacht (huid_vacht)
      • Leverzorg (leverzorg)
      • Niergezondheid (niergezondheid)
      • Spenen (spenen)
      • Spijsvertering (spijsvertering)
      • Struvietoplossing (struvietoplossing)
      • Tandheelkunde (tandheelkunde)
      • Zwanger of moeder (zwanger_of_moeder)
    • Eigenschappen (hondenvoer_opties):
      • Biologisch (biologisch)
      • Graanvrij (graanvrij)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be