x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Designed By Lotte Mandira - Hondenvoer- en drinkbak - 21 cm bruin

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Designed By Lotte Mandira - Hondenvoer- en drinkbak - 21 cm bruin
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Designed By Lotte Mandira - Hondenvoer- en drinkbak - 21 cm bruin
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Designed By Lotte Mandira - Hondenvoer- en drinkbak - 21 cm bruin
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223911683.jpg?ts=1
Designed By Lotte Designed By Lotte Mandira - Hondenvoer- en drinkbak - 21 cm bruin Mandira - Hondenvoer- en drinkbak - 21 cm bruin Mandira - Hondenvoer- en drinkbak - 21 cm bruin Designed By Lotte Eet- en drinkbak Mandira In deze Designed by Lotte Mandira Hondenvoer- en drinkbak smaakt het eten en drinken nog lekkerder voor jouw hond. Het RVS bakje is gemakkelijk uitneembaar en is bovendien vaatwasbestendig. Deze houten voerbak heeft een mooie natuurlijke uitstraling en staat daardoor fantastisch in ieder interieur. * Gemaakt van hout + RVS bakje * Bakje is vaatwasbestendig * 1300 ml (1)
  • 08712695155409
2
  • Design
    • Kleur: Bruin
    • Materiaal: Hout, Roestvrijstaal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 32.95 35.59 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Designed by Lotte Mandira - Hondenvoerbak - Hout - 21 cm32.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Plein.be Plein.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Designed By Lotte Eet- en drinkbak Mandira In deze Designed by Lotte Mandira Hondenvoer- en drinkbak smaakt het eten en drinken nog lekke...35.59, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Eat Slow anti schrokbak SMALL - Bloem Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145498916.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149692200.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178336304.jpg?ts=1
      Eat Slow Eat Slow anti schrokbak SMALL - Bloem Groen anti schrokbak SMALL - Bloem Groen anti schrokbak SMALL - Bloem Groen Eat slow, live longer! Is uw hond ook iets te enthousiast met het eten van zijn of haar brokken? Dan is een anti-schrok bak als deze ideaal! Schrokken kan leiden tot maagtorsie of overgewicht. De symptomen vanmaagtorsie zijn onder andere een verhoogde speekselproductie, het uitzetten van de buikholte en loos braken. Ook kan de hond door het schrokken last krijgen van winderigheid omdat hij of zijteveel lucht binnen krijgt tijdens het eten. Met deEat Slow Small honden voerbak zaluw kleine hond... (1)
      Eat Slow anti schrokbak SMALL - Bloem Groen
      • 08716759534896
      2
      deal
    • JUNAI J&S Slow Down Slim-O-Matic Vierkant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151127942.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178338043.jpg?ts=1
      JUNAI JUNAI J&S Slow Down Slim-O-Matic Vierkant J&S Slow Down Slim-O-Matic Vierkant J&S Slow Down Slim-O-Matic Vierkant Deze anti schrok bak voorkomt dat u uw hond zijn of haar eten te snel op eet. Daarnaast zorgt de bak ervoor dat ze moeten kauwen, omdat de brokjes stuk voor stuk uit de bak gehaald moeten worden. De bak zorgt voor een gezonde hond en maakt het eten tegelijkertijd leuk! Met rubberen antislip ring op de onderkant. Afmetingen Vierkant: 23,5 x 23,5 cm Rondje: 22 x 20 cm De schrok bak is vaatwasser bestendig. Merk J&S Verkrijgbaar in Vierkant Rondje (1)
      JUNAI J&S Slow Down Slim-O-Matic Vierkant
      • 05033190010226
      1
    • Slim-O-Matic Spiral Slow Feeding Bowl
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151127087.jpg?ts=1
      Slim-O-Matic Slim-O-Matic Spiral Slow Feeding Bowl Spiral Slow Feeding Bowl Spiral Slow Feeding Bowl Deze anti schrok bak voorkomt dat u uw hond zijn of haar eten te snel op eet. Daarnaast zorgt de bak ervoor dat ze moeten kauwen, omdat de brokjes stuk voor stuk uit de bak gehaald moeten worden. De bak zorgt voor een gezonde hond en maakt het eten tegelijkertijd leuk! Met rubberen antislip ring op de onderkant. Afmetingen Vierkant: 23,5 x 23,5 cm Rondje: 22 x 20 cm De schrok bak is vaatwasser bestendig. Merk J&S Verkrijgbaar in Vierkant Rondje (1)
      Slim-O-Matic Spiral Slow Feeding Bowl
      • 05033190010219
      1
    • Kerbl RVS Drink- Voerbakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157458420.jpg?ts=1
      Kerbl Kerbl RVS Drink- Voerbakken RVS Drink- Voerbakken RVS Drink- Voerbakken RVS Voederbak gekleurd - In verschillende kleuren- Inhoud: 450 ml.- Leverbare kleuren: gesorteerdRVS hondendrinkbakken en voerbakken voorzien van rubber anti-slip laag aan de onderzijde tegen het schuiven.Let op: Kleur(en): Dit artikel kan worden geleverd in de kleuren geel, blauw, roze of rood. Het is niet mogelijk een specifieke kleur te kiezen. (1)
      Kerbl RVS Drink- Voerbakken
      • 04018653822968
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 32.08
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 32.08
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 32.08
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 32.08
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 32.08
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 32.08
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 32.08
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 32.08
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 32.08
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 32.08
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 32.08
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 32.08
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 32.08
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 29.75
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.75
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.75
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.75
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.75
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.75
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.75
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.75
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.75
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 29.75
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 31.15
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 31.15
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 31.15
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 31.15
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 31.15
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 31.15
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 35.59
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 31.15
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 32.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be