x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er honden voerbakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Happy house honden voerbakken

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in honden voerbak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Happy house Voerbak Hond Rond (35 x 17)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159339629.jpg?ts=1
      Happy house Happy house Voerbak Hond Rond (35 x 17) Voerbak Hond Rond (35 x 17) Voerbak Hond Rond (35 x 17) De roestvrijstalen kom is uitneembaar voor extra hygiëne Rotan is een natuurlijk product en handgemaakt Als gevolg hiervan ontstaan kleine-label behandeling en afwerkingsverschil, ook in gelijke items Origineel Nederlands design! (1)
      Happy house Voerbak Hond Rond (35 x 17)
      • 08713085103048
      2
      65.00 EUR
    • Happy-House Dubbele Rieten Voerbak Recht - Hondenvoerbak - 50x25x22 cm Naturel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126384368.jpg?ts=1
      Happy-House Happy-House Dubbele Rieten Voerbak Recht - Hondenvoerbak - 50x25x22 cm Naturel Dubbele Rieten Voerbak Recht - Hondenvoerbak - 50x25x22 cm Naturel Dubbele Rieten Voerbak Recht - Hondenvoerbak - 50x25x22 cm Naturel Happy-House Dubbele Rieten Voerbak Recht 50x25x22 cm Naturel (1)
      Happy-House Dubbele Rieten Voerbak Recht - Hondenvoerbak - 50x25x22 cm Naturel
      • 08713085103055
      1
      most_sold
      74.15 EUR
    • Happy house Voerbak keramiek HH (L) Wit voor honden
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163471740.jpg?ts=1
      Happy house Happy house Voerbak keramiek HH (L) Wit voor honden Voerbak keramiek HH (L) Wit voor honden Voerbak keramiek HH (L) Wit voor honden Happy House Voerbak keramiek HH (L) Wit voor honden (1)
      Happy house Voerbak keramiek HH (L) Wit voor honden
      • 08713085109965
      1
      27.50 EUR
    • Happy house Happy-House Voerbak Rvs Hond 3d - 17 CM
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159361297.jpg?ts=1
      Happy house Happy house Happy-House Voerbak Rvs Hond 3d - 17 CM Happy-House Voerbak Rvs Hond 3d - 17 CM Happy-House Voerbak Rvs Hond 3d - 17 CM Happy-House Voerbak Rvs Hond 3d - 17 CM (1)
      Happy house Happy-House Voerbak Rvs Hond 3d - 17 CM
      • 08713085108746
      1
      66.87 EUR
    • Happy-House Voerbak Keramiek Hh S Grijs - Hondenvoerbak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101170324.jpg?ts=1
      Happy-House Happy-House Voerbak Keramiek Hh S Grijs - Hondenvoerbak Voerbak Keramiek Hh S Grijs - Hondenvoerbak Voerbak Keramiek Hh S Grijs - Hondenvoerbak Happy-House Keramiek Voerbak - Grijs (1)
      Happy-House Voerbak Keramiek Hh S Grijs - Hondenvoerbak
      • 08713085109910
      • 08713085109972
      1
      18.34 EUR
    • Happy house Happy-House Voerbak Dubbel Rvs Laag - 40X22X10 CM
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159266247.jpg?ts=1
      Happy house Happy house Happy-House Voerbak Dubbel Rvs Laag - 40X22X10 CM Happy-House Voerbak Dubbel Rvs Laag - 40X22X10 CM Happy-House Voerbak Dubbel Rvs Laag - 40X22X10 CM Happy-House Voerbak Dubbel Rvs Laag - 40X22X10 CM (1)
      Happy house Happy-House Voerbak Dubbel Rvs Laag - 40X22X10 CM
      • 08713085108753
      1
      115.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Roestvrijstaal DEFAULT
        • roestvrijstaal
      • Anti schrokbak DEFAULT
        • ja
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Beeztees DEFAULT
        • beeztees
      • Designed By Lotte DEFAULT
        • designed_by_lotte
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Alessi (alessi)
      • Beeztees (beeztees)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • Adori (adori)
      • Aikiou (aikiou)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Beco (beco)
      • BecoPets (becopets)
      • Blokker (blokker)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Buster (buster)
      • Cat Mate (cat_mate)
      • Catit (catit)
      • Catit Design (catit_design)
      • Cerdá (cerda_)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cstore (cstore)
      • D-D (d_d)
      • De Huisdiersuper (de_huisdiersuper)
      • District 70 (district_70)
      • DOBENO (dobeno)
      • Drinkwell (drinkwell)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Eat Slow (eat_slow)
      • Ebi (ebi)
      • Euliquid (euliquid)
      • Eyenimal (eyenimal)
      • Ferplast (ferplast)
      • Flamingo (flamingo)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gizmo (gizmo)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy house (happy_house)
      • Happy pet (happy_pet)
      • HEMA (hema)
      • Holland Animal Care (holland_animal_care)
      • Hownd (hownd)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hunter (hunter)
      • Imac (imac)
      • JUNAI (junai)
      • Junai.nl (junai_nl)
      • Karlie (karlie)
      • Kerbl (kerbl)
      • Komodo (komodo)
      • Koziol (koziol)
      • Kurgo (kurgo)
      • Kyjen (kyjen)
      • Lex & Max (lex_max)
      • LickiMat (lickimat)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Loving Pets (loving_pets)
      • Lundby (lundby)
      • M PETS (m_pets)
      • Maelson (maelson)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • MiaCara (miacara)
      • Moderna (moderna)
      • Moderna Products (moderna_products)
      • MPS (mps)
      • Nobby (nobby)
      • Num'Axes (num_axes)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • Pet Products (pet_products)
      • Petego (petego)
      • Petgear (petgear)
      • Petsafe (petsafe)
      • Popware (popware)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rex London (rex_london)
      • Road Refresher (road_refresher)
      • Rosewood (rosewood)
      • Royal Dry (royal_dry)
      • Ruffwear (ruffwear)
      • Savic (savic)
      • Schleich (schleich)
      • Segula (segula)
      • Slim-O-Matic (slim_o_matic)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • TARHONG (tarhong)
      • Tom (tom)
      • Trixie (trixie)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Vplast (vplast)
      • Warentuin (warentuin)
      • WOHI (wohi)
      • Yeti (yeti)
      • Zolux (zolux)
      • Zooplus Exclusive (zooplus_exclusive)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €10 (budget)
      • €10 - €16 (low)
      • €16 - €27 (medium)
      • > €27 (high)
    • Anti schrokbak (anti_schrokbak):
      • Ja (ja)
    • Automatische voerbak (automatische_voeding):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be