x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoodies verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Carhartt hoodie

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoodie categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Carhartt - Hooded Sweatshirt - Hoodie L, zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154204686.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185124585.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt - Hooded Sweatshirt - Hoodie L, zwart - Hooded Sweatshirt - Hoodie L, zwart - Hooded Sweatshirt - Hoodie L, zwart Bestel Trui Carhartt Men Hooded Sweatshirt Black-L online. Bekijk alle Sweatvesten van het merk Carhartt bij Etrias. (5)
      Carhartt - Hooded Sweatshirt - Hoodie L, zwart
      • 00035481178559
      4
      good_buy
      most_sold
      54.95 EUR
    • Carhartt - Sleeve Logo Hooded Sweatshirt - Hoodie M, zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246469520.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218124396.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt - Sleeve Logo Hooded Sweatshirt - Hoodie M, zwart - Sleeve Logo Hooded Sweatshirt - Hoodie M, zwart - Sleeve Logo Hooded Sweatshirt - Hoodie M, zwart De Sleeve Logo Hooded Sweatshirt is een comfortabele trui van Carhartt. De trui is gemaakt van een combinatie van katoen en polyester en is daarmee niet all... Kijk voor meer informatie op de website. (2)
      Carhartt - Sleeve Logo Hooded Sweatshirt - Hoodie M, zwart
      • 00035481657610
      4
      59.00 EUR
    • Carhartt Wind Fighter Hooded Sweatshirt 101759
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235546379.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218636332.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt Wind Fighter Hooded Sweatshirt 101759 Wind Fighter Hooded Sweatshirt 101759 Wind Fighter Hooded Sweatshirt 101759 Winddicht vlies Rain Defender duurzame waterafstotende afwerking Wind Fighter stopt de wind Verstelbare driedelige capuchon met verstelbaar trekkoord Kaartvak met verborgen ritssluiting op de linkerborst (1)
      Carhartt Wind Fighter Hooded Sweatshirt 101759
      • 00192776532370
      6
      94.00 EUR
    • Carhartt Trui Carhartt Men Sleeve Logo Hooded Sweatshirt New Navy-S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227900970.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt Trui Carhartt Men Sleeve Logo Hooded Sweatshirt New Navy-S Trui Carhartt Men Sleeve Logo Hooded Sweatshirt New Navy-S Trui Carhartt Men Sleeve Logo Hooded Sweatshirt New Navy-S Bestel Trui Carhartt Men Sleeve Logo Hooded Sweatshirt New Navy-S online. Bekijk alle Sleeën van het merk Carhartt bij Etrias. (1)
      Carhartt Trui Carhartt Men Sleeve Logo Hooded Sweatshirt New Navy-S
      • 00035481975257
      4
      59.00 EUR
    • Carhartt - Hooded Sweatshirt - Hoodie XXL, grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183760891.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt - Hooded Sweatshirt - Hoodie XXL, grijs - Hooded Sweatshirt - Hoodie XXL, grijs - Hooded Sweatshirt - Hoodie XXL, grijs Bestel Trui Carhartt Men Hooded Sweatshirt Heather Grey-XXL online. Bekijk alle Sweatvesten van het merk Carhartt bij Etrias. (1)
      Carhartt - Hooded Sweatshirt - Hoodie XXL, grijs
      • 00035481115882
      3
      54.95 EUR
    • Carhartt Trui Carhartt Men Hooded Sweatshirt New Navy-L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175744665.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232092700.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt Trui Carhartt Men Hooded Sweatshirt New Navy-L Trui Carhartt Men Hooded Sweatshirt New Navy-L Trui Carhartt Men Hooded Sweatshirt New Navy-L De Hooded sweater van het stoere merk Carhartt is heerlijk warm en heeft een fijne pasvorm. Op de buidelzak vindt u direct het iconische Carhartt logo. De t... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Carhartt Trui Carhartt Men Hooded Sweatshirt New Navy-L
      • 00035481976032
      3
      54.95 EUR
    • Carhartt Sleeve Logo Hooded Sweatshirt K288 | Maat: XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246469520.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231951194.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247737222.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt Sleeve Logo Hooded Sweatshirt K288 | Maat: XL Sleeve Logo Hooded Sweatshirt K288 | Maat: XL Sleeve Logo Hooded Sweatshirt K288 | Maat: XL ORIGINAL FIT · 10.5 oz/yd² - 356 gsm · BLACK , BOLD BLUE HEATHER , CARBON HEATHER , DARK BROWN , FRENCH BLUE , NEW NAVY , SUPERIOR BLUE 50% Katoen/50% Polyester · HEATHER GREY 70% Katoen/30% Polyester · Middelzware fleece · Driedelige kap met verstelbare trekkoordsluiting · Lange Mouw · Front hand warmer pocket · Rekbare, met Elasthaan versterkte geribde mouwboorden en tailleband · Carhartt signatuur-logo op linker mouw gedrukt · Carhartt-label op zak (1)
      Carhartt Sleeve Logo Hooded Sweatshirt K288 | Maat: XL
      • 00192776845678
      2
      65.28 EUR
    • Carhartt Basil, fleecevest ,donkergroen ,XXL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235546457.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216648391.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt Basil, fleecevest ,donkergroen ,XXL Basil, fleecevest ,donkergroen ,XXL Basil, fleecevest ,donkergroen ,XXL Features Relaxte pasvorm Polyester sherpa fleece 8.5 oz/yd² - 288 gsm opstaande kraag Linker borstzak met rits Twee voorzakken onder met rits Volledige rits aan voorzijde met kinbeschermer Retcherende, met elastaan verstevigde geribde manchetten en tailleband Onderhoudsadvies droogtrommel op laagste stand niet chemisch reinigen Wastemperatuur: 30° C Wasmethode: Machinewas Koud strijken Gebruik indien nodig chloorvrij bleekmiddel (1)
      Carhartt Basil, fleecevest ,donkergroen ,XXL
      • 00192776980270
      1
      deal
      119.85 EUR
    • Carhartt - Sleeve Logo Hooded Sweatshirt - Hoodie M, bruin/rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189636016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183242494.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt - Sleeve Logo Hooded Sweatshirt - Hoodie M, bruin/rood - Sleeve Logo Hooded Sweatshirt - Hoodie M, bruin/rood - Sleeve Logo Hooded Sweatshirt - Hoodie M, bruin/rood SLEEVE LOGO HOODED SWEATSHIRT (1)
      Carhartt - Sleeve Logo Hooded Sweatshirt - Hoodie M, bruin/rood
      • 00192776750712
      1
      170.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Carhartt DEFAULT
        • carhartt
      • Balenciaga DEFAULT
        • balenciaga
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Print (print)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Levi's (levi_s)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Superdry (superdry)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • AB Lifestyle (ab_lifestyle)
      • Aclima (aclima)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Asics (asics)
      • Awdis (awdis)
      • Babolat (babolat)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Ballin (ballin)
      • Banlieue (banlieue)
      • Basic (basic)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Blend (blend)
      • Brixton (brixton)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Canterbury (canterbury)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carinthia (carinthia)
      • Carlo colucci (carlo_colucci)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Ceasarss (ceasarss)
      • Champion (champion)
      • Chillaz (chillaz)
      • Chrome (chrome)
      • Clique (clique)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Crazy (crazy)
      • Cruyff (cruyff)
      • Cube (cube)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Derbystar (derbystar)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Directalpine (directalpine)
      • Disney (disney)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Engel (engel)
      • Equalité (equalite_)
      • Erima (erima)
      • Famous Stars and Straps (famous_stars_and_straps)
      • FILA (fila)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Foo Fighters (foo_fighters)
      • Forét (fore_t)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fristads (fristads)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Fuji Mae (fuji_mae)
      • Furygan (furygan)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gildan (gildan)
      • Gold's Gym (gold_s_gym)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Guru (guru)
      • Hands of Gold (hands_of_gold)
      • Head (head)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hippy Tree (hippy_tree)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Iceberg (iceberg)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • In Gold We Trust (in_gold_we_trust)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • James & nicholson (james_nicholson)
      • Jawbreaker (jawbreaker)
      • JJXX (jjxx)
      • Jobman (jobman)
      • Jordan (jordan)
      • JOY in me (joy_in_me)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Karpos (karpos)
      • KIEstone (kiestone)
      • Korda (korda)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Les deux (les_deux)
      • Looking for Wild (looking_for_wild)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Louis (louis)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Malelions (malelions)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mandala (mandala)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Mascot (mascot)
      • Matinique (matinique)
      • Merchcode (merchcode)
      • Mexx (mexx)
      • Mil-Tec (mil_tec)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • My Brand (my_brand)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nicce (nicce)
      • Nike (nike)
      • Nirvana (nirvana)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • OFF THE PITCH (off_the_pitch)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Overige (overige)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Printer (printer)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Purewhite (purewhite)
      • Pursue Fitness (pursue_fitness)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Quotrell (quotrell)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • SANTINO (santino)
      • Savage Gear (savage_gear)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherpa (sherpa)
      • SKECHERS (skechers)
      • Snickers (snickers)
      • Snickers Workwear (snickers_workwear)
      • SOCCX (soccx)
      • Sons Of Anarchy (sons_of_anarchy)
      • Southpole (southpole)
      • Spalding (spalding)
      • Spiral (spiral)
      • Sportful (sportful)
      • Sprayground (sprayground)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Storvik (storvik)
      • Super.natural (super_natural)
      • Sustain (sustain)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The Mountain Studio (the_mountain_studio)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TOP GUN (top_gun)
      • Tricorp (tricorp)
      • Triple2 (triple2)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TSG (tsg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban classics (urban_classics)
      • Van One Classic Cars (van_one_classic_cars)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Viking (viking)
      • Vive maria (vive_maria)
      • Voetbalshop (voetbalshop)
      • Volcom (volcom)
      • We fashion (we_fashion)
      • Woodbird (woodbird)
      • XPLCT (xplct)
      • Yonex (yonex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €80 (medium)
      • Meer dan €80 (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Cropped (cropped)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Straight (straight)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Katoen (katoen)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Kleding lengte (kleding_lengte_soort):
      • Normaal (normaal)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Capuchon (capuchon)
    • Dessin (motief):
      • Camouflage (camouflage)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Effen (effen)
      • Gestreept (gestreept)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be