x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoodies verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Beige Nike hoodie

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoodie categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Nike Sweatshirt 'Rally'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134848594.jpg
      Nike Nike Sweatshirt 'Rally' Sweatshirt 'Rally' Sweatshirt 'Rally' Materiaal: Sweatstof; Motief: Logoprint; Halstype: Capuchon; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Capuchon met trekkoord, Geribd ceintuurtje; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur (1)
      Nike Sweatshirt 'Rally'
      • 00887229255752
      • NIS0480004000002
      2
      54.90 EUR
    • Nike Tech Fleece Hoodie Full Zip Beige/Wit-Grijs Gemêleerd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141001353.jpg
      Nike Nike Tech Fleece Hoodie Full Zip Beige/Wit-Grijs Gemêleerd Tech Fleece Hoodie Full Zip Beige/Wit-Grijs Gemêleerd Tech Fleece Hoodie Full Zip Beige/Wit-Grijs Gemêleerd De Nike Sportswear Tech fleece hoody voor heren heeft de volgende eigenschappen: de Nike Sportswear Tech fleece hoody voor heren is een comfortabele jas met een doorlopende ritssluiting en een iets langere rugpartij. Dit herenjack is voorzien van twee steekzakken en een capuchon. Het Nike Tech fleece zorgt ervoor dat lichaamswarmte niet verloren gaat en je aangenaam warm blijft. Eigenschappen: Nike sweatshirtjack voor heren, doorlopende ritssluiting, capuchon, twee zakken, materiaal: 66% kato... (1)
      Nike Tech Fleece Hoodie Full Zip Beige/Wit-Grijs Gemêleerd
      • 00884497796307
      2
      90.00 EUR
    • Nike Sweatshirt 'Rally'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134848594.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137572538.jpg
      Nike Nike Sweatshirt 'Rally' Sweatshirt 'Rally' Sweatshirt 'Rally' Nike Sportswear - Rally dames hoodie (zwart) - XS (1)
      Nike Sweatshirt 'Rally'
      • 00887229255745
      • NIS0480004000001
      2
      54.90 EUR
    • Nike Sweatshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137714161.jpg
      Nike Nike Sweatshirt Sweatshirt Sweatshirt De Nike Sportswear Gym Vintage Hoodie voor dames is je nieuwe must-have met bijzonder comfortabel draagcomfort. Hij biedt een praktische kangoeroezak en een overgrote capuchon voor extra warmte. (1)
      Nike Sweatshirt
      • 00887228444638
      • NIS0103005000003
      2
      44.96 EUR
    • Nike Tech Fleece Hoodie Seasonal Grijs Kids
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141000777.jpg
      Nike Nike Tech Fleece Hoodie Seasonal Grijs Kids Tech Fleece Hoodie Seasonal Grijs Kids Tech Fleece Hoodie Seasonal Grijs Kids Vanaf nu verkrijgbaar bij Voetbalshop, de Nike Tech Fleece Seasonal Hoodie Kids Grijs Zwart. Het Nike Tech Fleece vest heeft een getailleerde pasvorm met getapede naden voor een strakke look. Het speciaal ontwikkelde fleece geeft een warme en comfortabele pasvorm. Nike Tech Fleece is gemaakt van 100% polyester. Het vest heeft een graphic op de voorkant van het jack en twee steekzakken, handig voor het bewaren van waardevolle spullen. De raglan rib boorden zorgen voor een mooie sluitende pasvo... (1)
      Nike Tech Fleece Hoodie Seasonal Grijs Kids
      • 00826218662201
      1
      most_sold
      80.00 EUR
    • Nike Sweatshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137714161.jpg
      Nike Nike Sweatshirt Sweatshirt Sweatshirt Materiaal: Sweatstof, Katoen; Motief: Logoprint; Halstype: Capuchon; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Taille met trekkoord, Met capuchon, Geribd ceintuurtje, Kangaroo zak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet stomen, Matig heet strijken, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur (1)
      Nike Sweatshirt
      • 00887228444645
      • NIS0103005000004
      1
      49.90 EUR
    • Nike Sweatshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137714161.jpg
      Nike Nike Sweatshirt Sweatshirt Sweatshirt Materiaal: Sweatstof, Katoen; Motief: Logoprint; Halstype: Capuchon; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Taille met trekkoord, Met capuchon, Geribd ceintuurtje, Kangaroo zak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet stomen, Matig heet strijken, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur (1)
      Nike Sweatshirt
      • 00887228444652
      • NIS0103005000005
      1
      49.90 EUR
    • Nike Sweatshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128634808.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131607978.jpg
      Nike Nike Sweatshirt Sweatshirt Sweatshirt Materiaal: Sweatstof; Halstype: Capuchon; Motief: Camouflage; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Capuchon met trekkoord, Contrast voering, Geribd ceintuurtje, Kangaroo zak, Siernaad; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur (1)
      Nike Sweatshirt
      • 00823233659414
      • NSB0020001000003
      1
      deal
      54.90 EUR
    • Nike Sweatshirt 'Rally'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134848594.jpg
      Nike Nike Sweatshirt 'Rally' Sweatshirt 'Rally' Sweatshirt 'Rally' Materiaal: Sweatstof; Motief: Logoprint; Halstype: Capuchon; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Capuchon met trekkoord, Geribd ceintuurtje; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur (1)
      Nike Sweatshirt 'Rally'
      • 00887229255776
      • NIS0480004000004
      1
      54.90 EUR
    • Nike Sweatshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137714161.jpg
      Nike Nike Sweatshirt Sweatshirt Sweatshirt Materiaal: Sweatstof, Katoen; Motief: Logoprint; Halstype: Capuchon; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Taille met trekkoord, Met capuchon, Geribd ceintuurtje, Kangaroo zak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet stomen, Matig heet strijken, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur (1)
      Nike Sweatshirt
      • 00887228444614
      • NIS0103005000001
      1
      49.90 EUR
    • Nike Sweatshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137714161.jpg
      Nike Nike Sweatshirt Sweatshirt Sweatshirt Materiaal: Sweatstof, Katoen; Motief: Logoprint; Halstype: Capuchon; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Taille met trekkoord, Met capuchon, Geribd ceintuurtje, Kangaroo zak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet stomen, Matig heet strijken, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur (1)
      Nike Sweatshirt
      • 00887228444621
      • NIS0103005000002
      1
      49.90 EUR
    • Nike Sweatshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128634808.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131607978.jpg
      Nike Nike Sweatshirt Sweatshirt Sweatshirt Materiaal: Sweatstof; Halstype: Capuchon; Motief: Camouflage; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Capuchon met trekkoord, Contrast voering, Geribd ceintuurtje, Kangaroo zak, Siernaad; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur (1)
      Nike Sweatshirt
      • 00823233659339
      • NSB0020001000002
      1
      deal
      54.90 EUR
    • Nike Sweatshirt 'Rally'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134848594.jpg
      Nike Nike Sweatshirt 'Rally' Sweatshirt 'Rally' Sweatshirt 'Rally' Materiaal: Sweatstof; Motief: Logoprint; Halstype: Capuchon; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Capuchon met trekkoord, Geribd ceintuurtje; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur (1)
      Nike Sweatshirt 'Rally'
      • 00887229255950
      • NIS0480004000005
      1
      54.90 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Champion DEFAULT
        • champion
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Hollister (hollister)
      • Levi's (levi_s)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Superdry (superdry)
      • 100% (100_)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bergans (bergans)
      • Bikester (bikester)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Body & Fit (body_fit)
      • Bomont (bomont)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carlton (carlton)
      • Castelli (castelli)
      • Champion (champion)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Colmar (colmar)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Derbe (derbe)
      • Deus Ex Machina (deus_ex_machina)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Esprit (esprit)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gipsy (gipsy)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Herschel (herschel)
      • Homebase (homebase)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Kappa (kappa)
      • Key Largo (key_largo)
      • Khujo (khujo)
      • KIOMI (kiomi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste live (lacoste_live)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Lee (lee)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavi (mavi)
      • Mavic (mavic)
      • Mazine (mazine)
      • Merchcode (merchcode)
      • Millet (millet)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Monari (monari)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Mymo (mymo)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Noisy May (noisy_may)
      • O'Neill (o_neill)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pink floyd (pink_floyd)
      • Poler (poler)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Review (review)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shisha (shisha)
      • Soulstar (soulstar)
      • Super.natural (super_natural)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • True Religion (true_religion)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Umbro (umbro)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Yonex (yonex)
      • YOURTURN (yourturn)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €80 (medium)
      • Meer dan €80 (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Wijde pasvorm (wijde_pasvorm)
    • Kleding lengte (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
    • Mouwlengte (soort_mouw_lengte):
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Capuchon (capuchon)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be