x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoodies verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Peter Pan hoodie

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoodie categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Peter Pan Tinker Bell - Don't Grow Up Girls trui met capuchon zwart-grijs
      • //static2.vergelijk.be/fotos/{{size}}/7/7/1/4/peter-pan-tinker-bell-don-t-grow-up-girls-trui-met-capuchon-zwart-grijs-85057714.jpg
      • //static2.vergelijk.be/fotos/{{size}}/9/4/6/4/peter-pan-tinker-bell-don-t-grow-up-girls-trui-met-capuchon-zwart-grijs-85109464.jpg
      • //static2.vergelijk.be/fotos/{{size}}/7/7/1/4/peter-pan-tinker-bell-don-t-grow-up-girls-trui-met-capuchon-zwart-grijs-85057714.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcmdlbGlqay5iZS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzcvNy8xLzQvcGV0ZXItcGFuLXRpbmtlci1iZWxsLWRvbi10LWdyb3ctdXAtZ2lybHMtdHJ1aS1tZXQtY2FwdWNob24tendhcnQtZ3JpanMtODUwNTc3MTQuanBn
      • //static2.vergelijk.be/fotos/{{size}}/9/4/6/4/peter-pan-tinker-bell-don-t-grow-up-girls-trui-met-capuchon-zwart-grijs-85109464.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcmdlbGlqay5iZS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzkvNC82LzQvcGV0ZXItcGFuLXRpbmtlci1iZWxsLWRvbi10LWdyb3ctdXAtZ2lybHMtdHJ1aS1tZXQtY2FwdWNob24tendhcnQtZ3JpanMtODUxMDk0NjQuanBn
      Peter Pan Tinker Bell - Don't Grow Up Girls trui met capuchon zwart-grijs (1)
      Peter Pan Tinker Bell - Don't Grow Up Girls trui met capuchon zwart-grijs
      Large.be Large.be
      38.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      Large.be Large.be
      38.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
      most_sold
    • Peter Pan Tinker Bell - Keep On Sparkling Girls trui met capuchon grijs gemêleerd-zwart
      • //static0.vergelijk.be/fotos/{{size}}/6/4/8/3/peter-pan--tinker-bell-keep-on-sparkling-naisten-huppari-savytetty-harmaa-musta-93976483.jpg
      • //static0.vergelijk.be/fotos/{{size}}/6/4/8/3/peter-pan--tinker-bell-keep-on-sparkling-naisten-huppari-savytetty-harmaa-musta-93976483.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcmdlbGlqay5iZS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzYvNC84LzMvcGV0ZXItcGFuLS10aW5rZXItYmVsbC1rZWVwLW9uLXNwYXJrbGluZy1uYWlzdGVuLWh1cHBhcmktc2F2eXRldHR5LWhhcm1hYS1tdXN0YS05Mzk3NjQ4My5qcGc=
      Peter Pan Tinker Bell - Keep On Sparkling Girls trui met capuchon grijs gemêleerd-zwart (1)
      Peter Pan Tinker Bell - Keep On Sparkling Girls trui met capuchon grijs gemêleerd-zwart
      Large.be Large.be
      38.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      Large.be Large.be
      38.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Peter Pan Tinker Bell - Keep On Sparkling Girls trui met capuchon grijs gemêleerd-zwart
      • //static1.vergelijk.be/fotos/{{size}}/5/4/8/0/peter-pan-tinker-bell-keep-on-sparkling-girls-trui-met-capuchon-grijs-gemeleerd-zwart-94005480.jpg
      • //static1.vergelijk.be/fotos/{{size}}/5/4/8/0/peter-pan-tinker-bell-keep-on-sparkling-girls-trui-met-capuchon-grijs-gemeleerd-zwart-94005480.jpg?m=Ly9zdGF0aWMxLnZlcmdlbGlqay5iZS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzUvNC84LzAvcGV0ZXItcGFuLXRpbmtlci1iZWxsLWtlZXAtb24tc3BhcmtsaW5nLWdpcmxzLXRydWktbWV0LWNhcHVjaG9uLWdyaWpzLWdlbWVsZWVyZC16d2FydC05NDAwNTQ4MC5qcGc=
      Peter Pan Tinker Bell - Keep On Sparkling Girls trui met capuchon grijs gemêleerd-zwart (1)
      Peter Pan Tinker Bell - Keep On Sparkling Girls trui met capuchon grijs gemêleerd-zwart
      Large.be Large.be
      38.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      Large.be Large.be
      38.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Thrasher DEFAULT
        • thrasher
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Champion DEFAULT
        • champion
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Nike (nike)
      • Champion (champion)
      • adidas (adidas)
      • Superdry (superdry)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • !Solid (_solid)
      • AC/DC (ac_dc)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Aerosmith (aerosmith)
      • Airbourne (airbourne)
      • Ajc (ajc)
      • Alcatraz (alcatraz)
      • Alchemy England (alchemy_england)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Amazing To See... (amazing_to_see_)
      • American Horror Story (american_horror_story)
      • Amon Amarth (amon_amarth)
      • Ancient Shield (ancient_shield)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Aniston (aniston)
      • Arch Enemy (arch_enemy)
      • Arizona (arizona)
      • Armored Saint (armored_saint)
      • Astra (astra)
      • Bad To The Bone (bad_to_the_bone)
      • BANANZAA (bananzaa)
      • Banned (banned)
      • Batman (batman)
      • Be Different! (be_different_)
      • Bench (bench)
      • BenLee (Marke) (benlee_marke_)
      • Berserker (berserker)
      • Billabong (billabong)
      • Bioworld Europe (bioworld_europe)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Is My Happy Colour (black_is_my_happy_colour)
      • Black Label Society (black_label_society)
      • Black premium by emp (black_premium_by_emp)
      • Black Sabbath (black_sabbath)
      • Blend (blend)
      • Blind Guardian (blind_guardian)
      • Blink 182 (blink_182)
      • Boom bap (boom_bap)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Brandit (brandit)
      • Breaking Bad (breaking_bad)
      • Bring Me The Horizon (bring_me_the_horizon)
      • Broilers (broilers)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bud Spencer (bud_spencer)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Bye Bye Kitty (bye_bye_kitty)
      • Böhse Onkelz (bo_hse_onkelz)
      • Callejon (callejon)
      • Call of Duty (call_of_duty)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Captain America (captain_america)
      • Care Bears (care_bears)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cat Cross (cat_cross)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cayler & sons (cayler_sons)
      • Censored (censored)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Chemical Black (chemical_black)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cirith Ungol (cirith_ungol)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Cupcake Cult (cupcake_cult)
      • Custom Engine (custom_engine)
      • Cute But Psycho (cute_but_psycho)
      • Danzig (danzig)
      • Dark Funeral (dark_funeral)
      • Dc-shoes (dc_shoes)
      • Deadpool (deadpool)
      • Death (death)
      • Death Metal (death_metal)
      • Deep Purple (deep_purple)
      • Deus Ex Machina (deus_ex_machina)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Die Toten Hosen (die_toten_hosen)
      • Dimmu Borgir (dimmu_borgir)
      • Disturbed (disturbed)
      • Doctor who (doctor_who)
      • Don`t Worry Beer Happy (don_t_worry_beer_happy)
      • Doomsday (doomsday)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dropkick Murphys (dropkick_murphys)
      • Drykorn (drykorn)
      • Edc by esprit (edc_by_esprit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eisregen (eisregen)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Eluveitie (eluveitie)
      • Emerica (emerica)
      • EMP (emp)
      • Enslaved (enslaved)
      • Eskimo Callboy (eskimo_callboy)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • Fallout (fallout)
      • Family (family)
      • Fashion Victim (fashion_victim)
      • FC St. Pauli (fc_st_pauli)
      • Five Finger Death Punch (five_finger_death_punch)
      • Foo Fighters (foo_fighters)
      • Forplay (forplay)
      • Forvert (forvert)
      • Friday The 13th (friday_the_13th)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Fuck (fuck)
      • Full Volume by EMP (full_volume_by_emp)
      • G-star raw (g_star_raw)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Gant (gant)
      • Gas Monkey Garage (gas_monkey_garage)
      • Ghost (ghost)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • Goodyear (goodyear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gothicana by EMP (gothicana_by_emp)
      • Grabbing Death (grabbing_death)
      • Greystone (greystone)
      • Grumpfi (grumpfi)
      • Guardians Of The Galaxy (guardians_of_the_galaxy)
      • Guns n' Roses (guns_n_roses)
      • Haglofs (haglofs)
      • Halinallet (halinallet)
      • Halo (halo)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heartless (heartless)
      • Heaven Shall Burn (heaven_shall_burn)
      • Homebase (homebase)
      • Homeboy (homeboy)
      • Hummel (hummel)
      • Huppari (huppari)
      • I'm Harmless. I Swear (i_m_harmless_i_swear)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • In Flames (in_flames)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Iron Maiden (iron_maiden)
      • I Will Eat Your Soul (i_will_eat_your_soul)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Daniel's (jack_daniel_s)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jawbreaker (jawbreaker)
      • Joe browns (joe_browns)
      • John devin (john_devin)
      • Johnny Cash (johnny_cash)
      • Joy Division (joy_division)
      • Judas Priest (judas_priest)
      • Jurassic Park (jurassic_park)
      • Justice League (justice_league)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kaunotar ja Kulkuri (kaunotar_ja_kulkuri)
      • Keep Calm And Kill Zombies (keep_calm_and_kill_zombies)
      • Key Largo (key_largo)
      • Khujo (khujo)
      • Killer Machine (killer_machine)
      • Killer Panda (killer_panda)
      • Killswitch Engage (killswitch_engage)
      • KiSS (kiss)
      • Korn (korn)
      • Kvelertak (kvelertak)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lamb Of God (lamb_of_god)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Led Zeppelin (led_zeppelin)
      • Leijonakuningas (leijonakuningas)
      • Lesara (lesara)
      • Levi's (levi_s)
      • Life Fast Die Young (life_fast_die_young)
      • Liisa Ihmemaassa (liisa_ihmemaassa)
      • Lilo & Stitch (lilo_stitch)
      • Limited Edition (limited_edition)
      • Lonsdale london (lonsdale_london)
      • Ltb (ltb)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Marilyn Manson (marilyn_manson)
      • Maritimi (maritimi)
      • Marjo (marjo)
      • Marmot (marmot)
      • Mayhem (mayhem)
      • Mazine (mazine)
      • Mel Ivy (mel_ivy)
      • Merchandising (merchandising)
      • Merchcode (merchcode)
      • Meshuggah (meshuggah)
      • Metal-Kids (metal_kids)
      • Metal Blade (metal_blade)
      • Metal Hammer (metal_hammer)
      • Metallica (metallica)
      • Mikki & Minni Hiiri (mikki_minni_hiiri)
      • Minimum (minimum)
      • Minions (minions)
      • Miss May I (miss_may_i)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Morbid Angel (morbid_angel)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motocycle Performance (motocycle_performance)
      • Motorhead (motorhead)
      • Mymo (mymo)
      • NADEL U FADEN (nadel_u_faden)
      • Naketano (naketano)
      • Nalle Puh (nalle_puh)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nastrovje Postdam (nastrovje_postdam)
      • Nebulus (nebulus)
      • New balance (new_balance)
      • NFL (nfl)
      • Nightwish (nightwish)
      • Nike Sportswear (nike_sportswear)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nirvana (nirvana)
      • NOFX (nofx)
      • Noisy May (noisy_may)
      • None (none)
      • O'Neill (o_neill)
      • Old's Cool (old_s_cool)
      • Old Basterd Style (old_basterd_style)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Only play (only_play)
      • Orange County Choppers (orange_county_choppers)
      • Outer Vision (outer_vision)
      • Outlander (outlander)
      • Overwatch (overwatch)
      • Painajainen Ennen Joulua (painajainen_ennen_joulua)
      • Pantera (pantera)
      • Papa Roach (papa_roach)
      • Parkway Drive (parkway_drive)
      • Peter Pan (peter_pan)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pieni Merenneito (pieni_merenneito)
      • Pierre cardin (pierre_cardin)
      • Pink floyd (pink_floyd)
      • Pirates Of The Caribbean (pirates_of_the_caribbean)
      • PLEASE (please)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Poizen Industries (poizen_industries)
      • Powerwolf (powerwolf)
      • Primordial (primordial)
      • Prophets Of Rage (prophets_of_rage)
      • Puma (puma)
      • Purr Evil (purr_evil)
      • Pusheen (pusheen)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Queen Of Fucking Everything (queen_of_fucking_everything)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R'n'R Garage (r_n_r_garage)
      • R.e.d. by emp (r_e_d_by_emp)
      • Race Of Spades (race_of_spades)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rammstein (rammstein)
      • Ramones (ramones)
      • Red Hot Chili Peppers (red_hot_chili_peppers)
      • REELL (reell)
      • Resident Evil (resident_evil)
      • Retrofit Brand MFG. (retrofit_brand_mfg_)
      • Reverse (reverse)
      • Review (review)
      • Rhode island (rhode_island)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick And Morty (rick_and_morty)
      • Rillit Huurussa (rillit_huurussa)
      • Rise Against (rise_against)
      • Road Rumble (road_rumble)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Rockford (rockford)
      • Rock Rebel by EMP (rock_rebel_by_emp)
      • Roxy (roxy)
      • Rude Dolf (rude_dolf)
      • Rue de femme (rue_de_femme)
      • RVCA (rvca)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sabaton (sabaton)
      • Saltatio Mortis (saltatio_mortis)
      • Sarcasm Inc. (sarcasm_inc_)
      • Satyricon (satyricon)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Scotch & soda (scotch_soda)
      • Seesamtie (seesamtie)
      • Selected homme (selected_homme)
      • Sepultura (sepultura)
      • Shisha (shisha)
      • Showtec (showtec)
      • Skiny (skiny)
      • Slayer (slayer)
      • Slipknot (slipknot)
      • Snow Bunny (snow_bunny)
      • Social Distortion (social_distortion)
      • Solid (solid)
      • Sons Of Anarchy (sons_of_anarchy)
      • Soulstar (soulstar)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiral (spiral)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sublevel (sublevel)
      • Suicide Squad (suicide_squad)
      • Sunrise Avenue (sunrise_avenue)
      • Superman (superman)
      • Super mario (super_mario)
      • System Of A Down (system_of_a_down)
      • The Big Bang Theory (the_big_bang_theory)
      • The Legend of Zelda (the_legend_of_zelda)
      • The Lion King (the_lion_king)
      • The Mountain (the_mountain)
      • The north face (the_north_face)
      • The Punisher (the_punisher)
      • The Rolling Stones (the_rolling_stones)
      • The Walking Dad (the_walking_dad)
      • The walking dead (the_walking_dead)
      • The Who (the_who)
      • Thor (thor)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tigha (tigha)
      • To-Do List (to_do_list)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tom tailor polo team (tom_tailor_polo_team)
      • Tool (tool)
      • Toxic Angel (toxic_angel)
      • Toy story (toy_story)
      • Tribal Ink Heart (tribal_ink_heart)
      • Trivium (trivium)
      • True Religion (true_religion)
      • TV-testikuva (tv_testikuva)
      • Twintip (twintip)
      • TYGAR (tygar)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unicorn (unicorn)
      • Urban classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Viidakkokirja (viidakkokirja)
      • Viking Blood (viking_blood)
      • Vikings (vikings)
      • Vixxsin (vixxsin)
      • Volbeat (volbeat)
      • Wemoto (wemoto)
      • White Stuff (white_stuff)
      • Wing Tribal (wing_tribal)
      • Winnie the Pooh (winnie_the_pooh)
      • Wintersun (wintersun)
      • Wolverine (wolverine)
      • X-Men (x_men)
      • You Are Here (you_are_here)
      • You Me Off (you_me_off)
      • YOURTURN (yourturn)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €45 (budget)
      • €45 - €60 (low)
      • €60 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Lila (lila)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Maat (maat):
      • 152 (152)
      • 152/158 (152_158)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 3XL (3xl)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 52 (52)
      • 5XL (5xl)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 110 (110)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 3XL (3xl)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 4XL (4xl)
      • 5XL (5xl)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
    • Leeftijd vanaf (leeftijd_vanaf):
      • 18 jaar (leeftijd_vanaf_18.0)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • V-hals (v_hals)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be