x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoofdtelefoons verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Harman Kardon koptelefoon

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoofdtelefoon categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Harman Kardon Soho Wireless Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126167760.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101744460.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96044420.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96044417.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96044419.jpg
      Harman Kardon Harman Kardon Soho Wireless Zwart Soho Wireless Zwart Soho Wireless Zwart Musik hören auf hohem Niveau! Mit den Harman Kardon Soho Wireless Kopfhörern genießen Sie einen erstklassigen Komfort sowie eine beeindruckende Klangqualität. * Extra flache Over-Ear-Minikopfhörer * NFC-fähig * iOS-kompatibel * Integrierte Fernbedienung und Touch-Sensor * Lederüberzug * Zusätzlich ultraflaches Transportetui Ein unverzichtbarer Begleiter! Jeder hört gerne Musik, denn es macht Spaß und bringt gute Laune. Mit den Harman Kardon Soho Wireless Kopfhörern verdoppelt sich der Spaß! E... (5)
      Harman Kardon Soho Wireless Zwart
      • 06925281900129
      • 00282922653346
      • 06925281900143
      • HKSOHOBTBLK
      • HKSOHOBTBLK, SOHO WIRELESS, HKSOHOBTBK
      • HKSOHOBTWHT
      2
      most_sold
      265.50 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Apple airpods DEFAULT
        • apple_airpods
      • Earbuds DEFAULT
        • bluetooth_volledig_draadloos
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Beats by Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
      • Sennheiser DEFAULT
        • sennheiser
      • Inklapbaar DEFAULT
        • ja
      • Hoofdband DEFAULT
        • hoofdband
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Bluetooth DEFAULT
        • ja
      • Geschikt voor TV DEFAULT
        • zendstation
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (Low)
      • €50 - €100 (Medium)
      • €100 - €150 (High)
      • > €150 (Highest)
    • Type hoofdtelefoon (positie_speakers_hoofdtelefoon):
      • Oordopjes (in_ear)
      • On ear (on_ear)
      • Over ear (over_ear)
    • Draagstijl (wearing_style):
      • Hoofdband (hoofdband)
      • Nekband (nekband)
      • Sport oorhaak (oorhaak)
    • Merk (brand):
      • Sony (sony)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • JBL (jbl)
      • Philips (philips)
      • Beats by Dre (beats_by_dr_dre)
      • House of Marley (the_house_of_marley)
      • 4smarts (4smarts)
      • AEG (aeg)
      • AfterShokz (aftershokz)
      • AIAIAI (aiaiai)
      • AKG (akg)
      • Alesis (alesis)
      • Alpine (alpine)
      • Apple (apple)
      • Audio-Technica (audio_technica)
      • Auna (auna)
      • Auralex (auralex)
      • Avanca (avanca)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Azuri (azuri)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Behringer (behringer)
      • Beyerdynamic (beyerdynamic)
      • Bigben (bigben)
      • Blue (blue)
      • Blue Microphones (blue_microphones)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • BuddyPhone (buddyphone)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • CAD Audio (cad_audio)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • CoolBox (coolbox)
      • Cowon (cowon)
      • Crosscall (crosscall)
      • DAP (dap)
      • DeFunc (defunc)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Disney (disney)
      • Edifier (edifier)
      • Elipson (elipson)
      • Ewent (ewent)
      • Fischer Amps (fischer_amps)
      • fitbit (fitbit)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • Fresh 'n rebel (fresh_n_rebel)
      • GEAR4 (gear4)
      • General Mobile (general_mobile)
      • Gifts & More (gifts_more)
      • Grab 'n GO (grab_n_go)
      • Grixx (grixx)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Happy Plugs (happy_plugs)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Hercules (hercules)
      • Honor (honor)
      • Huawei (huawei)
      • IDance (idance)
      • Ifrogz (ifrogz)
      • ION (ion)
      • ISY (isy)
      • JABEES (jabees)
      • Jabra (jabra)
      • Jaybird (jaybird)
      • JAYS (jays)
      • JB Systems (jb_systems)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Kenwood (kenwood)
      • Klipsch (klipsch)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kreator (kreator)
      • KRK (krk)
      • Kurio (kurio)
      • Lenco (lenco)
      • LG (lg)
      • Mackie (mackie)
      • Macks (macks)
      • Marmitek (marmitek)
      • Marshall (marshall)
      • Master & Dynamic (master_dynamic)
      • Medion (medion)
      • Miiego (miiego)
      • Monacor (monacor)
      • Monster (monster)
      • Monster Cable (monster_cable)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • Noizezz (noizezz)
      • Numark (numark)
      • Olympus (olympus)
      • ONANOFF (onanoff)
      • Panasonic (panasonic)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Pluggerz (pluggerz)
      • PreSonus (presonus)
      • Reloop (reloop)
      • RHA (rha)
      • Roland (roland)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • SBS (sbs)
      • Shure (shure)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • SOL REPUBLIC (sol_republic)
      • Soul (soul)
      • Stagg (stagg)
      • Stereoboomm (stereoboomm)
      • Sudio (sudio)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Sweex (sweex)
      • Synq (synq)
      • Tabzoo (tabzoo)
      • TDK (tdk)
      • Technics (technics)
      • Telefunken (telefunken)
      • Thomson (thomson)
      • THUNDERPLUGS (thunderplugs)
      • TIE (tie)
      • Tie Studio (tie_studio)
      • Trust (trust)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • V-Moda (v_moda)
      • V7 (v7)
      • VHBW (vhbw)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Wiko (wiko)
      • Wraps (wraps)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Yamaha (yamaha)
      • Yurbuds (yurbuds)
      • Zagg (zagg)
      • Zomo (zomo)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type draadloze koptelefoon (type_draadloze_koptelefoon):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Bluetooth volledig draadloos (bluetooth_volledig_draadloos)
      • Niet draadloos (niet_draadloos)
      • Zendstation (zendstation)
    • Ruisonderdrukking (ruisonderdrukking):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Inklapbaar (inklapbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Water / Zweet bestendig (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Populaire hoofdtelefoons (group):
      • AIAIAI TMA-2 (aiaiai_tma_2)
      • AKG Y50 (akg_y50)
      • Apple Airpods (apple_airpods)
      • Apple EarPods (apple_earpods)
      • Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0 (bang_olufsen_beoplay_e8_2_0)
      • Bang & Olufsen Beoplay H4 (bang_olufsen_beoplay_h4)
      • Bang & Olufsen Beoplay H5 (bang_olufsen_beoplay_h5)
      • Bang & Olufsen Beoplay H8i (bang_olufsen_beoplay_h8i)
      • Bang & Olufsen Beoplay H9i (bang_olufsen_beoplay_h9i)
      • Bang & Olufsen Earset (bang_olufsen_earset)
      • Beats by Dr. Dre Beats EP (beats_by_dr_dre_beats_ep)
      • Beats by Dr. Dre BeatsX (beats_by_dr_dre_beatsx)
      • Beats by Dr. Dre Powerbeats (beats_by_dr_dre_powerbeats)
      • Beats by Dr. Dre Powerbeats3 (beats_by_dr_dre_powerbeats3)
      • Beats by Dr. Dre Solo3 (beats_by_dr_dre_solo3)
      • Beats by Dr. Dre Studio3 (beats_by_dr_dre_studio3)
      • Beats by Dr. Dre UrBeats (beats_by_dr_dre_urbeats)
      • Beats by Dr. Dre urBeats3 (beats_by_dr_dre_urbeats3)
      • Beyerdynamic Custom One Pro (beyerdynamic_custom_one_pro)
      • Beyerdynamic DT 770 PRO (beyerdynamic_dt_770_pro)
      • Beyerdynamic DT 880 (beyerdynamic_dt_880)
      • Bose QuietComfort 35 II (bose_quietcomfort_35_ii)
      • Bose Sleepbuds (bose_sleepbuds)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Bose SoundSport (bose_soundsport)
      • Bose SoundSport Free (bose_soundsport_free)
      • Focal Spark (focal_spark)
      • Hama uRage (hama_urage)
      • Happy Plugs Air 1 (happy_plugs_air_1)
      • Huawei FreeBuds (huawei_freebuds)
      • Jabra Elite 65t (jabra_elite_65t)
      • Jabra Elite 85h (jabra_elite_85h)
      • Jabra Elite Active 45e (jabra_elite_active_45e)
      • Jabra Elite Active 65t (jabra_elite_active_65t)
      • Jabra Move Style Edition (jabra_move_style_edition)
      • Jabra Sport Pace (jabra_sport_pace)
      • Jaybird Run XT (jaybird_run_xt)
      • Jaybird Tarah (jaybird_tarah)
      • Jaybird X4 (jaybird_x4)
      • JBL E45BT (jbl_e45bt)
      • JBL E55BT (jbl_e55bt)
      • JBL E65BTNC (jbl_e65btnc)
      • JBL Endurance Jump (jbl_endurance_jump)
      • JBL Endurance Sprint (jbl_endurance_sprint)
      • JBL Everest Elite 750NC (jbl_everest_elite_750nc)
      • JBL Free X (jbl_free_x)
      • JBL JR300 (jbl_jr300)
      • JBL LIVE 400BT (jbl_live_400bt)
      • JBL LIVE 500BT (jbl_live_500bt)
      • JBL LIVE 650BT (jbl_live_650bt)
      • JBL Reflect Contour 2 (jbl_reflect_contour_2)
      • JBL Reflect Mini (jbl_reflect_mini)
      • JBL Reflect Mini 2 (jbl_reflect_mini_2)
      • JBL Soundgear (jbl_soundgear)
      • JBL TUNE 120TWS (jbl_tune_120tws)
      • JBL TUNE 160BT (jbl_tune_160bt)
      • JBL TUNE 210 (jbl_tune_210)
      • JBL TUNE 500BT (jbl_tune_500bt)
      • JBL TUNE 600BTNC (jbl_tune_600btnc)
      • JBL UA Sport Wireless Train (jbl_ua_sport_wireless_train)
      • JBL Under Armour (jbl_under_armour)
      • Marshall Major III (marshall_major_iii)
      • Marshall Monitor (marshall_monitor)
      • Pioneer HDJ-700 (pioneer_hdj_700)
      • Pioneer HDJ-X5 (pioneer_hdj_x5)
      • Samsung Galaxy Buds (samsung_galaxy_buds)
      • Sennheiser CX 7.00BT (sennheiser_cx_7_00bt)
      • Sennheiser CX 300S (sennheiser_cx_300s)
      • Sennheiser CX Sport (sennheiser_cx_sport)
      • Sennheiser HD 599 (sennheiser_hd_599)
      • Sennheiser MOMENTUM (sennheiser_momentum)
      • Sennheiser Momentum 2 (sennheiser_momentum_2)
      • Sennheiser PXC550 (sennheiser_pxc550)
      • Sennheiser RS 175 (sennheiser_rs_175)
      • Skullcandy Crusher (skullcandy_crusher)
      • Skullcandy Grind (skullcandy_grind)
      • Skullcandy Hesh 3 (skullcandy_hesh_3)
      • Skullcandy Method Wireless (skullcandy_method_wireless)
      • Sony 1000X (sony_1000x)
      • Sony IER-Z1R (sony_ier_z1r)
      • Sony MDR-1AM2 (sony_mdr_1am2)
      • Sony MDR-E9LP (sony_mdr_e9lp)
      • Sony MDR-EX155 (sony_mdr_ex155)
      • Sony MDR-HW700DS (sony_mdr_hw700ds)
      • Sony MDR-V55 (sony_mdr_v55)
      • Sony MDR-XB550AP (sony_mdr_xb550ap)
      • Sony MDR-XB950AP (sony_mdr_xb950ap)
      • Sony MDR-XB950N1B (sony_mdr_xb950n1b)
      • Sony MDR-XB950N1G (sony_mdr_xb950n1g)
      • Sony MDR-ZX100 (sony_mdr_zx100)
      • Sony MDR-ZX110AP (sony_mdr_zx110ap)
      • Sony WF-1000X (sony_wf_1000x)
      • Sony WF-SP700 (sony_wf_sp700)
      • Sony WF-SP900 (sony_wf_sp900)
      • Sony WH-1000XM3 (sony_wh_1000xm3)
      • Sony WH-CH500 (sony_wh_ch500)
      • Sony WH-CH700N (sony_wh_ch700n)
      • Sony WH-H900N (sony_wh_h900n)
      • Sony WH-XB700 (sony_wh_xb700)
      • Sony WH-XB900N (sony_wh_xb900n)
      • Sony WI-C300 (sony_wi_c300)
      • Sony WI-SP500 (sony_wi_sp500)
      • Sony WI-SP600N (sony_wi_sp600n)
      • Sudio KLAR (sudio_klar)
      • Sudio TRE (sudio_tre)
      • Sudio VASA (sudio_vasa)
      • The House Of Marley Little Bird (the_house_of_marley_little_bird)
      • The House Of Marley Smile Jamaica (the_house_of_marley_smile_jamaica)
      • Urbanears Plattan II (urbanears_plattan_ii)
      • Urbanista Berlin (urbanista_berlin)
      • Urbanista Rome (urbanista_rome)
      • Urbanista Seattle (urbanista_seattle)
      • Urbanista Stockholm (urbanista_stockholm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
    • Volumeregeling (volumeregeling):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Akoestisch systeem (akoestisch_systeem):
      • Gesloten (gesloten)
      • Halfopen (halfopen)
      • Open (open)
    • Kabel lengte (lengte_snoer):
      • < 1 m (lengte_snoer_1)
      • 1 m - 1.2 m (lengte_snoer_1_1.2)
      • 1.2 m - 1.5 m (lengte_snoer_1.2_1.5)
      • ≥ 1.5 m (lengte_snoer_1.5)
    • Verbindingstechnologie (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad en Draadloos (bedraad_en_draadloos)
      • Draadloos (draadloos)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be