x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung RT53K6315SL/EF

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung RT53K6315SL/EF
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung RT53K6315SL/EF
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung RT53K6315SL/EF
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146631216.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135487897.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135487841.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/169100655.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/102572757.jpg?ts=1
Samsung Samsung RT53K6315SL/EF RT53K6315SL/EF RT53K6315SL/EF Koelvriescombinatie - vrijstaand - 185 cm - F - 404l/127l - 40 dB - No Frost (12)
  • 08806090877414
  • 08806088228259
  • 3514785
  • RT53K6315SL
  • RT53K6315SL/EF
2
  • 404 liter GOOD Deze koelkast is ruim genoeg voor een groot huishouden van 5 of meer personen of bijvoorbeeld om je weekboodschappen in te bewaren
  • 4 sterren GOOD Je bewaart je producten voor een langere periode in de vriezer van deze koelkast
  • Technische details
    • Energieklasse product: F
    • Plaatsing: Vrijstaand
    • Aantal sterren: 4
    • Deur type: Dubbele
    • Inclusief monitor: Ja
    • Jaarlijks energie consumptie: 327 kWu
    • Klimaatklasse: sn-t
    • Lengte snoer: 2 m
    • Luchtfilter: Ja
    • Type stroombron: Lichtnet
    • Soort bediening: Touch
    • Soort lamp: LED
    • Verstelbare temperatuur: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 79 cm
    • Hoogte: 185.5 cm
    • Hoogte: 1944 mm
    • Breedte: 846 mm
    • Diepte: 77 cm
    • Diepte product: 770 mm
    • Diepte zonder handvat: 720 mm
    • Gewicht: 84.5 kg
  • Capaciteit
    • Nettocapaciteit koelkast: 404 L
    • Nettocapaciteit vriezer: 127 L
    • Totale nettocapaciteit: 531 L
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: Staal
    • Energieklasse nieuw: Klasse G
    • Verwisselbare deur: Nee
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver
    • Deurscharnieren: Rechts
    • Aantal groente lades: 2 Stuks
    • Aantal schappen: 3
    • Eierenrekje: Ja
    • Flessenrek: Nee
    • Plankmateriaal: Glas
    • Retro design: Nee
  • Functies
    • Extra functies koelkast: NoFrost diepvries (ontdooien niet nodig), Display
    • Watertap: Nee
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 40 dB
  • Vriezer
    • Vriezer positie: Boven
    • Bewaartijd bij stroomuitval: 15 Uur
    • Aantal planken vriezer: 1
    • Brutocapaciteit vriezer: 138 L
    • IJsblokjes-lade: Ja
    • Multi-luchtwegsysteem (vriezer): Ja
    • No Frost ( diepvries ): Ja
    • Snelvriesfunctie: Ja
    • Vriescapaciteit: 6 kg per dag
    • Vriezer interieurverlichting: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Beveiliging
    • Deur open alarm: Ja
  • Filteren
    • Antibacteriële bescherming: Ja
  • Koelkast
    • Koelkast binnenverlichting: Ja
    • Koelkastdeurvakken: 5
    • Multi-luchtwegsysteem (koelkast): Ja
  • Materiaal
    • Materiaal deur: Metaal met coating
  • Prestatie
    • Omgevingstemperatuur (max): 43 °C
    • Totale brutocapaciteit: 543 L
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2016
  • Overig
    • Ingebouwde vriezer: Ja
    • No Frost system: Ja
    • Energieverbruik koelkast: Bovengemiddeld maar met goede prestatie
    • No Frost System (koelkast): Ja
    • Type koelkast: Koel-vriesombinatie, Koelkasten, Yankee fridge
  • 929.00 949.00 EUR 2
    2
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      Koelvriescombinatie - vrijstaand - 185 cm - F - 404l/127l - 40 dB - No Frost929.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Samsung RT53K6315SL/EF - Koel-vriescombinatie949.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bosch KIS86AFE0
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246131016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169239423.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169239424.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169239422.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237591658.jpg?ts=1
      Bosch Bosch KIS86AFE0 KIS86AFE0 KIS86AFE0 De Bosch KIS86AFE0 heeft een inhoud van 192 liter. Je vult hem gemakkelijk met de boodschappen voor 3 tot 4 personen. Daarnaast heb je geen last van geluid. Dankzij het geluidsniveau van 36 decibel heb je namelijk niet door dat hij aanstaat. Door de uitneembare glazen plateaus in het vriesgedeelte maak je gemakkelijk ruimte voor grote boodschappen. Heb je veel boodschappen tegelijk gedaan? Selecteer supervriezen, zodat de binnenruimte niet opwarmt bij het inladen van de producten. De koelkast gaat jarenlang mee dankzij de topklasse bouwkwaliteit. (1)
      Bosch KIS86AFE0
      • 04242005188536
      • KIS86AFE0
      • 4242005188536
      2
    • Whirlpool WHC18 T311
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183566816.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245591885.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245591887.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230631272.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245591632.jpg?ts=1
      Whirlpool Whirlpool WHC18 T311 WHC18 T311 WHC18 T311 Whirlpool WHC18 T311 koel-vriescombinatie Ingebouwd 250 l Wit (1)
      Whirlpool WHC18 T311
      • 08003437047879
      • 08003437048203
      • WHC18 T311
      2
    • Electrolux LXB3AF82R koelkast Ingebouwd 134 l F Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174828594.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux LXB3AF82R koelkast Ingebouwd 134 l F Wit LXB3AF82R koelkast Ingebouwd 134 l F Wit LXB3AF82R koelkast Ingebouwd 134 l F Wit Electrolux LXB3AF82R koelkast Ingebouwd 134 l F Wit (1)
      Electrolux LXB3AF82R koelkast Ingebouwd 134 l F Wit
      • 07332543758692
      • LXB3AF82R
      1
    • Everglades Koelkast Inbouw EVBI6021
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218194835.jpg?ts=1
      Everglades Everglades Koelkast Inbouw EVBI6021 Koelkast Inbouw EVBI6021 Koelkast Inbouw EVBI6021 (1)
      Everglades Koelkast Inbouw EVBI6021
      • 08717458507938
      • 8717458507938
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 819.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 819.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 819.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 819.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 849.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 849.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 849.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 849.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 819.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 819.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 819.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 819.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 819.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 799.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 779.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 779.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 779.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 779.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 779.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 779.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 779.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 779.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 779.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 779.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 779.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 779.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 779.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 779.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 779.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 859.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 859.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 859.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 859.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 859.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 859.00
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 929.00
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 929.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 929.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 929.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 929.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 929.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be