x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Cuisinart De Luxe ICE30BCE

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Cuisinart De Luxe ICE30BCE
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Cuisinart De Luxe ICE30BCE
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Cuisinart De Luxe ICE30BCE
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/206107206.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84731878.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/20805558.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84731877.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/20805556.jpg?ts=1
Cuisinart Cuisinart De Luxe ICE30BCE De Luxe ICE30BCE De Luxe ICE30BCE Cuisinart Ice Cream Maker Ice30Bce (4)
  • 03030050033861
  • ICE30BCE
5
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Type of ice maker: Ijsmachines
    • Aantal ijsemmers: 1
    • Capaciteit liter: 1.5 L
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Machine-wasbaar: Ja
  • Technische details
    • Type ijsje: Yoghurtijs, Soft ice, Sorbetijs, Roomijs
    • Inhoud kan: 2, 1.5 L
    • Vermogen: 25 Watt
    • Pre-vries tijd: 12 Uur
    • Duur cyclus: 25 Minuten
    • Timerfunctie: Nee
    • Aan-/uitschakelaar: Ja
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Koelcontainer: Ja
    • Sorbets maken: Ja
    • Voorbereidingstijd: 0.42 Uur
  • Design
    • Materiaal: Metaal, Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kleur: Grijs, Zilver
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 1
    • Soft ice makiing: Nee
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Kijkvenster
  • Eigenschappen
    • Deksel met kijkvenster: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 23 cm
    • Diepte: 24 cm
    • Doorsnede (cm): 19 cm
    • Gewicht: 7 kg
    • Gewicht product: 5000 g
    • Hoogte: 30 cm
    • Lengte: 24 cm
  • Inhoud van de verpakking
    • Kookboek: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • publishing
    • Introductiejaar: 2009
    • Soort ijsmachine: Los koelelement
  • 105.00 129.05 EUR 5
    5
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Cuisinart Ice Cream Maker Ice30Bce105.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Maakt tot 2 liter (room)ijs, frozen yoghurt of sorbetijs, in slechts 25 minuten tijd Makkelijk in het gebruik Laat de vrieskom een nacht ...105.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      De Luxe IJsmachine 2 liter
      109.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Wil jij een keer ander ijs dan wat je in de supermarkt vindt? Maak het zelf met de Cuisinart De Luxe ICE30BCE. Plaats de ijsemmer een nac...109.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      ijsmachine - 25W - 1.5l - met extern koelelement
      115.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Klarstein Kristall ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 afmetingen 2,5l watertank
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222008762.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222008765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222008766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222008763.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Kristall ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 afmetingen 2,5l watertank Kristall ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 afmetingen 2,5l watertank Kristall ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 afmetingen 2,5l watertank Kristalhelder: creëert helder ijs in blokjesvorm, Variabel: 2 verschillende afmetingen, Daadkrachtig: binnen 24 uur tot 15 kg ijsblokjes klaar voor gebruik, Coole look: edele behuizing in minimalistische afmetingen: past in elke ruimte, Kinderlijk eenvoudig: eenvoudig te bedienen door middel van 3 knoppen, Alles in zicht: indicator voor waterstand en ijscontainer, Snel in het glas: afneembare ijsblokjescontainer voor snel aanvullen (1)
      Klarstein Kristall ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 afmetingen 2,5l watertank
      • 04260509684736
      1
      deal
    • Guzzanti GZ 152 150W 1.5l Grijs, Wit ijsmachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153275717.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153275719.jpg?ts=1
      Guzzanti Guzzanti GZ 152 150W 1.5l Grijs, Wit ijsmachine GZ 152 150W 1.5l Grijs, Wit ijsmachine GZ 152 150W 1.5l Grijs, Wit ijsmachine 5050370102427 (2)
      Guzzanti GZ 152 150W 1.5l Grijs, Wit ijsmachine
      • 05050370102427
      • GZ 152
      1
    • Magimix IJsmachine Le Glacier - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101068683.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127416338.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127416340.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127416341.jpg?ts=1
      Magimix Magimix IJsmachine Le Glacier - Wit IJsmachine Le Glacier - Wit IJsmachine Le Glacier - Wit Met de compacte IJsmachine met zijn ronde vormgeving kunt u zelf 100% natuurlijk ijs maken.De ijsemmer moet 10 à 12 uur in de diepvriezer om de kou te accumuleren, de bereiding in de ijsemmer doen en 20 minuten wachten om heerlijk room- of vruchtenijs te krijgen. 3 jaar Garantie op de motor en de onderdelen. (2)
      Magimix IJsmachine Le Glacier - Wit
      • 03519280111247
      1
    • Nemox IJsmachine Gelato Trendy Plus
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84731931.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171052085.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127430470.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84731929.jpg?ts=1
      Nemox Nemox IJsmachine Gelato Trendy Plus IJsmachine Gelato Trendy Plus IJsmachine Gelato Trendy Plus Nemox IJsmachine Gelato Trendy Plus (1)
      Nemox IJsmachine Gelato Trendy Plus
      • 08024872124567
      • 0034500710
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 93.64
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 93.64
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 93.64
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 93.64
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 93.64
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 93.64
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 93.64
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 93.64
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 93.64
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 93.64
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 93.64
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 101.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 101.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 101.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 114.71
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 114.71
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 114.71
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 114.71
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 114.71
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 114.71
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 114.71
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 114.71
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 114.71
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 114.71
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 105.93
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 105.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be