x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Trebs 21114 Comfortice Ice Crusher RVS

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Trebs 21114 Comfortice Ice Crusher RVS
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Trebs 21114 Comfortice Ice Crusher RVS
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Trebs 21114 Comfortice Ice Crusher RVS
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84998842.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/103280228.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/110897489.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/186311117.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/137445447.jpg?ts=1
Trebs Trebs 21114 Comfortice Ice Crusher RVS 21114 Comfortice Ice Crusher RVS 21114 Comfortice Ice Crusher RVS Trebs 21114 - Ijscrusher - RVS (1)
  • 08717964990231
  • 212383
2
  • Algemene kenmerken
    • Type of ice maker: Ijsklontjesmachine
  • Technische details
    • Type ijsje: IJsblokjes, Slushmaker
    • Inhoud kan: 3 L
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Grijs, Zilver, Zwart
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 1
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 20 cm
    • Gewicht: 3.7 kg
    • Hoogte: 42 cm
    • Lengte: 28 cm
  • Vriezer
    • Ice crushing: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2014
  • 89.99 89.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      In korte tijd Crushed ijs voor favoriete dranken en koude gerechten, gestookt ijs in slechts enkele seconden door de ijshakmolen van Treb...89.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Trebs 21114 - Ijscrusher - RVS89.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Bartscher Ijsblokjesmachine Q 45
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/191174271.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162502164.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162502877.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162502875.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162502879.jpg?ts=1
      Bartscher Bartscher Ijsblokjesmachine Q 45 Ijsblokjesmachine Q 45 Ijsblokjesmachine Q 45 Bartscher ijsblokjesmaker Q 45-104206 (1)
      Bartscher Ijsblokjesmachine Q 45
      • 04015613634784
      3
    • Domo IJsblokjesmaker DO9220IB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178395170.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178395211.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178395213.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159107917.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160984613.jpg?ts=1
      Domo Domo IJsblokjesmaker DO9220IB IJsblokjesmaker DO9220IB IJsblokjesmaker DO9220IB DOMO DO9220IB ijsblokjesmaker 1,5 l Inhoud: 1 exemplaar DO9220IB Domo, Gewicht: 18.077905484 Pond, Fabrikant: DOMO (7)
      Domo IJsblokjesmaker DO9220IB
      • 05411397140555
      • DO9220IB
      • 5411397140555
      3
    • Guzzanti GZ 152 150W 1.5l Grijs, Wit ijsmachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153275717.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153275719.jpg?ts=1
      Guzzanti Guzzanti GZ 152 150W 1.5l Grijs, Wit ijsmachine GZ 152 150W 1.5l Grijs, Wit ijsmachine GZ 152 150W 1.5l Grijs, Wit ijsmachine 5050370102427 (2)
      Guzzanti GZ 152 150W 1.5l Grijs, Wit ijsmachine
      • 05050370102427
      • GZ 152
      1
    • Nemox IJsmachine Gelato Trendy Plus
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84731931.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171052085.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127430470.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84731929.jpg?ts=1
      Nemox Nemox IJsmachine Gelato Trendy Plus IJsmachine Gelato Trendy Plus IJsmachine Gelato Trendy Plus Nemox IJsmachine Gelato Trendy Plus (1)
      Nemox IJsmachine Gelato Trendy Plus
      • 08024872124567
      • 0034500710
      1
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 89.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be