x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

VidaXL Ijsblokjesmachine 2,4 L 15 Kg/24 U Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews VidaXL Ijsblokjesmachine 2,4 L 15 Kg/24 U Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties VidaXL Ijsblokjesmachine 2,4 L 15 Kg/24 U Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
VidaXL Ijsblokjesmachine 2,4 L 15 Kg/24 U Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223734915.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/227094017.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/227094025.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166164588.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/227094024.jpg?ts=1
VidaXL VidaXL Ijsblokjesmachine 2,4 L 15 Kg/24 U Zwart Ijsblokjesmachine 2,4 L 15 Kg/24 U Zwart Ijsblokjesmachine 2,4 L 15 Kg/24 U Zwart Met deze moderne ijsblokjesmachine kan je de heerlijke ijsdrankjes en fruitsmoothies maken op elk moment dat jij en je gasten dat nodig hebben. Deze machine produceert 12 tot 15 kg ijsblokjes per dag en 9 ijsblokjes per cyclus. De ingebouwde opslag kan tot 2,4 L water per keer bevatten. De machine kan snel ijsblokjes maken terwijl hij toch weinig geluid maakt. De machine heeft een venster in het deksel en een LED-scherm zodat je altijd de status van de ijsblokjes kunt controleren. De machine ... (1)
  • 08718475706397
2
deal
  • Algemene kenmerken
    • Type of ice maker: Ijsklontjesmachine
  • Technische details
    • Inhoud kan: 2.4 L
    • Vermogen: 112 Watt
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 149.99 157.49 EUR 2
    2
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Met deze moderne ijsblokjesmachine kan je de heerlijke ijsdrankjes en fruitsmoothies maken op elk moment dat jij en je gasten dat nodig h...
      149.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      vidaXL IJsblokjesmachine 2.4 L 15 kg/24 u zwart157.49, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Magimix IJsmachine Le Glacier - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101068683.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127416338.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127416340.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127416341.jpg?ts=1
      Magimix Magimix IJsmachine Le Glacier - Wit IJsmachine Le Glacier - Wit IJsmachine Le Glacier - Wit Met de compacte IJsmachine met zijn ronde vormgeving kunt u zelf 100% natuurlijk ijs maken.De ijsemmer moet 10 à 12 uur in de diepvriezer om de kou te accumuleren, de bereiding in de ijsemmer doen en 20 minuten wachten om heerlijk room- of vruchtenijs te krijgen. 3 jaar Garantie op de motor en de onderdelen. (3)
      Magimix IJsmachine Le Glacier - Wit
      • 03519280111247
      1
    • Klarstein Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208700562.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222078045.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222078036.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222078043.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222078044.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank Kristalhelder: produceert helder ijs in blokjesvorm, Variabel: 2 verschillende formaten, Krachtig: tot 20 kg ijsblokjes binnen 24 uur, Coole look: edele behuizing met minimalistische afmetingen past in elke partyruimte, Kinderlijk eenvoudig: moeiteloos gebruik middels 3 toetsen, Alles in zicht: indicator voor waterstand en ijscontainer, Snel in het glas: afneembare container voor snel overhevelen (2)
      Klarstein Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank
      • 04060656160356
      1
    • Royal Catering IJsblokjesmachine - 1,5 L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171342732.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218981452.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218981453.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224860565.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218981451.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering IJsblokjesmachine - 1,5 L IJsblokjesmachine - 1,5 L IJsblokjesmachine - 1,5 L De snelle ijsblokjesmachine voor cocktails, slushies of ijskoffie De ijsblokjesmachine uit de collectie horeca-apparatuur van Royal Catering levert u binnen enkele minuten kleine of grote ijsblokjes. Warme frisdranken en cocktails behoren met de ijsblokjesmachine tot het verleden. Dankzij het compacte formaat is de ijsblokjesmachine perfect voor tuinfeesten of kampeertrips - je hebt geen koelkast nodig om drankjes te koelen. Het enige wat je nodig hebt is een stroombron. Snel - negen ijsblokj... (1)
      Royal Catering IJsblokjesmachine - 1,5 L
      • 04062859003126
      1
      deal
    • Klarstein Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157571449.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077164.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077169.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077166.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218598845.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart Dynamische ijsmachine: perfect voor allerlei soorten feesten, Kristalhelder: produceert helder, doorzichtig ijs met een aantrekkelijke uitstraling, Milieuvriendelijk: gering energieverbruik met koelmiddel R600a, Grote productiecapaciteit: produceert dagelijks tot 13 kg ijs, Verfrissende drankjes: perfect ijs voor het koelen voor allerlei mixen, shakes en cocktails, Eenvoudig schoon te maken: solide, hygiënische behuizing van edelstaal (1)
      Klarstein Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart
      • 04060656151606
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 155.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 155.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 155.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 155.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 155.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 155.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 155.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 155.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 149.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be