x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Zoku Quick Pop IJsmaker Triple

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Zoku Quick Pop IJsmaker Triple
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Zoku Quick Pop IJsmaker Triple
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Zoku Quick Pop IJsmaker Triple
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84523366.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84523379.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159597727.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84523371.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84523367.jpg?ts=1
Zoku Zoku Quick Pop IJsmaker Triple Quick Pop IJsmaker Triple Quick Pop IJsmaker Triple Quick pop maker Trio - Rood - Zoku (1)
  • 00851877003157
1
  • Technische details
    • Type ijsje: Waterijsjes
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Rood
    • Vorm: Ovaal
  • Algemene kenmerken
    • Machine-wasbaar: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 11 cm
    • Lengte: 20 cm
  • 72.50 72.50 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Quick pop maker Trio - Rood - Zoku72.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Magimix IJsmachine Le Glacier - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101068683.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127416338.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127416340.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127416341.jpg?ts=1
      Magimix Magimix IJsmachine Le Glacier - Wit IJsmachine Le Glacier - Wit IJsmachine Le Glacier - Wit Met de compacte IJsmachine met zijn ronde vormgeving kunt u zelf 100% natuurlijk ijs maken.De ijsemmer moet 10 à 12 uur in de diepvriezer om de kou te accumuleren, de bereiding in de ijsemmer doen en 20 minuten wachten om heerlijk room- of vruchtenijs te krijgen. 3 jaar Garantie op de motor en de onderdelen. (3)
      Magimix IJsmachine Le Glacier - Wit
      • 03519280111247
      1
    • Klarstein Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208700562.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222078045.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222078036.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222078043.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222078044.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank Kristalhelder: produceert helder ijs in blokjesvorm, Variabel: 2 verschillende formaten, Krachtig: tot 20 kg ijsblokjes binnen 24 uur, Coole look: edele behuizing met minimalistische afmetingen past in elke partyruimte, Kinderlijk eenvoudig: moeiteloos gebruik middels 3 toetsen, Alles in zicht: indicator voor waterstand en ijscontainer, Snel in het glas: afneembare container voor snel overhevelen (2)
      Klarstein Kristall XL ijsblokjesmachine kristalhelder ijs 2 formaten 2,5l watertank
      • 04060656160356
      1
    • Royal Catering IJsblokjesmachine - 1,5 L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171342732.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218981452.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218981453.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224860565.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218981451.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering IJsblokjesmachine - 1,5 L IJsblokjesmachine - 1,5 L IJsblokjesmachine - 1,5 L De snelle ijsblokjesmachine voor cocktails, slushies of ijskoffie De ijsblokjesmachine uit de collectie horeca-apparatuur van Royal Catering levert u binnen enkele minuten kleine of grote ijsblokjes. Warme frisdranken en cocktails behoren met de ijsblokjesmachine tot het verleden. Dankzij het compacte formaat is de ijsblokjesmachine perfect voor tuinfeesten of kampeertrips - je hebt geen koelkast nodig om drankjes te koelen. Het enige wat je nodig hebt is een stroombron. Snel - negen ijsblokj... (1)
      Royal Catering IJsblokjesmachine - 1,5 L
      • 04062859003126
      1
      deal
    • Klarstein Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157571449.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077164.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077169.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077166.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218598845.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart Dynamische ijsmachine: perfect voor allerlei soorten feesten, Kristalhelder: produceert helder, doorzichtig ijs met een aantrekkelijke uitstraling, Milieuvriendelijk: gering energieverbruik met koelmiddel R600a, Grote productiecapaciteit: produceert dagelijks tot 13 kg ijs, Verfrissende drankjes: perfect ijs voor het koelen voor allerlei mixen, shakes en cocktails, Eenvoudig schoon te maken: solide, hygiënische behuizing van edelstaal (1)
      Klarstein Clearcube ijsblokjesmachine helder ijs 13kg/24h rvs zwart
      • 04060656151606
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 72.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 72.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 72.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 72.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 72.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 72.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 72.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 72.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 72.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 72.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 72.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 72.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 72.50
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 58.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 58.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 58.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 58.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 58.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 58.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 58.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 58.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 58.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 66.22
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 72.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 72.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 72.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 72.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 72.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 72.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be