x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Adidas loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Adidas Muiltjes 'Adilette Lite'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150159540.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157773702.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161444255.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158926686.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158926627.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes 'Adilette Lite' Muiltjes 'Adilette Lite' Muiltjes 'Adilette Lite' De favoriete slippers allertijden zijn toch de Adilette slippers van adidas. Deze Adilette Lite is een unisex model met een brede band over de wreef met het logo groot afgebeeld. De adidas badslipper is gemaakt van synthetisch materiaal en daardoor perfect voor naar het strand. Het voetbed is voorgevormd en zorgt voor extra comfort. Deze adidas FU8296 slippers hebben een rubberen loopzool met profiel voor de juiste grip. (1)
      Adidas Muiltjes 'Adilette Lite'
      • 04062055565268
      • Ado1567002000005
      4
      29.90 EUR
    • Adidas Muiltjes 'Adilette Lite'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152095839.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150159544.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156096505.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157883730.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157883717.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes 'Adilette Lite' Muiltjes 'Adilette Lite' Muiltjes 'Adilette Lite' Motief: Logoprint; Design: Gevoerde zoom/rand, Anatomisch gevormd voetbed; Schoenneus: Open toe; Sluiting: Slip; Extra's: Op staal naden, Gladde stof, Demping, Label preegdruk; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Adidas Muiltjes 'Adilette Lite'
      • 04062055561505
      • Ado1567004000002
      4
      22.36 EUR
    • Adidas Muiltjes 'Adilette'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158725098.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168330015.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158118991.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158118986.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158118988.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes 'Adilette' Muiltjes 'Adilette' Muiltjes 'Adilette' Voorgevormd voetbed voor een comfortabel gevoel Strap met textiele voering is comfortabel en sneldrogend Gestructureerde buitenzool voor meer tractie Klassiek 3-strooks ontwerp met logo-opdruk op de zool De Adidas Adilette badslippers voor mannen zijn een schoen met cultstatus en een must-have in je schoenenkast. (1)
      Adidas Muiltjes 'Adilette'
      • 04062059082280
      • Ado0107019000002
      • FU9888-560
      3
      deal
      39.94 EUR
    • Adidas Muiltjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165907151.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165292417.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169303173.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168597009.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164937534.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes Muiltjes Muiltjes Sportschoenen. Fleece-inzetstukken. 3 strepen aan de zijkanten. (1)
      Adidas Muiltjes
      • 04060517521449
      • Ado1882001000001
      • FW2290-540
      3
      deal
      39.94 EUR
    • Adidas Muiltjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163291484.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158922897.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158922898.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes Muiltjes Muiltjes Sportieve instappers. Fleece-inzetstukken. 3 strepen aan de zijkanten. (1)
      Adidas Muiltjes
      • 04062052548387
      • EG5008-520
      2
      38.90 EUR
    • Adidas Muiltjes 'Adilette'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134548939.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160037431.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143439736.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes 'Adilette' Muiltjes 'Adilette' Muiltjes 'Adilette' Synthetisch, Synthetisch, Synthetisch, 182, Tapdansen (1)
      Adidas Muiltjes 'Adilette'
      • 04059814068795
      • Ado0107008000001
      2
      42.99 EUR
    • Adidas Muiltjes 'Adilette'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153450143.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes 'Adilette' Muiltjes 'Adilette' Muiltjes 'Adilette' Sportschoenen 3 strepen op het bovenmateriaal Eenvoudig te dragen (1)
      Adidas Muiltjes 'Adilette'
      • 04062053741343
      • SO4985902040
      2
      33.42 EUR
    • Adidas Muiltjes 'Adilette'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164132403.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157838052.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161541911.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161541154.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157919987.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes 'Adilette' Muiltjes 'Adilette' Muiltjes 'Adilette' Adidas, Originals, Performance (1)
      Adidas Muiltjes 'Adilette'
      • 04060517502264
      • 04060517502257
      • 04060517502202
      • 04060517502233
      • 04060517502226
      • Ado1884001000004
      • Ado1884001000005
      • SO49000022006080
      • Ado1884001000002
      • Ado1884001000003
      • FW2529-540
      • SO49000022006060
      • SO49000022006070
      • Ado1884001000001
      2
      36.00 EUR
    • Adidas Muiltjes 'Adilette'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158725127.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163288559.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165403313.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158477960.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158477958.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes 'Adilette' Muiltjes 'Adilette' Muiltjes 'Adilette' Kleur: Core Yellow/Footwear White/Core Yellow (1)
      Adidas Muiltjes 'Adilette'
      • 04062052548295
      • EG5007-560
      • SO4989401050
      2
      38.90 EUR
    • Adidas Muiltjes 'ADILETTE'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143228446.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143449491.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes 'ADILETTE' Muiltjes 'ADILETTE' Muiltjes 'ADILETTE' adidas Adilette Slippers - Maat 38 - Vrouwen - geelWe raden je aan een maat groter te bestellen - van adidas in de categorie Slippers. (1)
      Adidas Muiltjes 'ADILETTE'
      • 04061616453167
      • Ado1468001000002
      2
      32.50 EUR
    • Adidas Muiltjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152685628.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152254766.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes Muiltjes Muiltjes Sneldrogende bandagesluiting. Comfortabele pasvorm dankzij het anatomisch voetbed. Optimale grip op natte ondergrond. Klassiek, tijdloos design. Veelzijdig te gebruiken. (1)
      Adidas Muiltjes
      • 04062053745211
      • EF5503-600
      2
      31.64 EUR
    • Adidas Muiltjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154251922.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168232019.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158917023.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158912849.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes Muiltjes Muiltjes Adidas slipper Adilette Lite Maat 35,5 - van adidas in de categorie Slippers. (1)
      Adidas Muiltjes
      • 04062056408885
      • Ado1580003000006
      1
      34.00 EUR
    • Adidas Muiltjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158869290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169250112.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158850450.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158850451.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158850448.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes Muiltjes Muiltjes ADILETTE SLIPPER MAAT 48.5 - van adidas in de categorie Slippers. (1)
      Adidas Muiltjes
      • 04062059086103
      • FU9895-720
      1
      35.00 EUR
    • Adidas Muiltjes 'Adilette'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161850131.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164132760.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162459049.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162459047.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163009770.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes 'Adilette' Muiltjes 'Adilette' Muiltjes 'Adilette' Teenslippers adidas ADILETTE W Roze Verkrijgbaar in damesmaat. 40 1/2 (1)
      Adidas Muiltjes 'Adilette'
      • 04060517525386
      • Ado1883002000004
      1
      deal
      34.95 EUR
    • Adidas Muiltjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150426482.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155259623.jpg
      Adidas Adidas Muiltjes Muiltjes Muiltjes adidas female Adilette Lite W geel FU9140 (1)
      Adidas Muiltjes
      • 04062056966071
      • Ado1580004000005
      1
      33.94 EUR
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • New Look (new_look)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • Adidas (adidas)
      • Allrounder (allrounder)
      • AM SHOE (am_shoe)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ara (ara)
      • Babista (babista)
      • Be Natural (be_natural)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bertie (bertie)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Box (blue_box)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • CAT (cat)
      • Checker (checker)
      • Chloé (chloe_)
      • Clarks (clarks)
      • Columbia (columbia)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • D555 (d555)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emilio Salvatini (emilio_salvatini)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Excellent (excellent)
      • Feyn (feyn)
      • Fischer (fischer)
      • FitFlop (fitflop)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • FRIENDLY GEPY (friendly_gepy)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Ganter (ganter)
      • Geox (geox)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Giuseppe Maurizio (giuseppe_maurizio)
      • Graceland (graceland)
      • Grashopper (grashopper)
      • Grisport (grisport)
      • Gucci (gucci)
      • Hailys (hailys)
      • Hassia (hassia)
      • Heritage (heritage)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Igi & Co (igi_co)
      • ILC (ilc)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • INUIKII (inuikii)
      • Inuovo (inuovo)
      • IZIA (izia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kickers (kickers)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Lamica (lamica)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Linea Zeta (linea_zeta)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Magnanni (magnanni)
      • Magnum (magnum)
      • MAHONY (mahony)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Memphis One (memphis_one)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mymo (mymo)
      • Natuform (natuform)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • Nova (nova)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olukai (olukai)
      • ONLY (only)
      • Outfielder (outfielder)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Prada (prada)
      • Puma (puma)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Sacha (sacha)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Santoni (santoni)
      • Scapa (scapa)
      • Scapino (scapino)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Signatura (signatura)
      • Sika (sika)
      • Sioux (sioux)
      • Sixton Peak (sixton_peak)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softinos (softinos)
      • Softline (softline)
      • Softwalk (softwalk)
      • Solidus (solidus)
      • Starc (starc)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tamaris Pure Relax (tamaris_pure_relax)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • TwoDay (twoday)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vagabond (vagabond)
      • Van Beers (van_beers)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Van Driel Exclusive (van_driel_exclusive)
      • Van lier (van_lier)
      • Vanharen (vanharen)
      • Vans (vans)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vertice (vertice)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wonders (wonders)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal binnenzool (materiaal_binnenzool):
      • Kustleer (kustleer)
      • Leer (leer)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethuraan (polyethuraan)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
    • Schoen eigenschappen (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
      • Gevoerd (gevoerd)
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
    • Schoenneus vorm (schoenneus):
      • Open toe (open_toe)
      • Ronde neus (ronde_neus)
      • Spitse neus (spitse_neus)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be