x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Excellent loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Excellent Instapper Excellent
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150420119.jpg
      Excellent Excellent Instapper Excellent Instapper Excellent Instapper Excellent Erg elegante damesloafer met krokodillenprint van Excellent. 100% comfort in stijl! (1)
      Excellent Instapper Excellent
      • 00010237310001
      1
      deal
      30.00 EUR
    • Excellent Leren instapper Excellent
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150363151.jpg
      Excellent Excellent Leren instapper Excellent Leren instapper Excellent Leren instapper Excellent Nog op zoek naar een comfortabele instapper voor vrouwen? Wat dacht je van dit model in echt leer van het merk Excellent? (1)
      Excellent Leren instapper Excellent
      • 00010241120009
      1
      34.99 EUR
    • Excellent Instapper Excellent
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150420028.jpg
      Excellent Excellent Instapper Excellent Instapper Excellent Instapper Excellent Zwarte comfortabele lakleren damesschoen met krokoprint en een velcrosluiting. (1)
      Excellent Instapper Excellent
      • 00010237322004
      1
      deal
      30.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Toms DEFAULT
        • toms
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • Gant (gant)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • Aldo (aldo)
      • Allrounder (allrounder)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bertie (bertie)
      • Bianco (bianco)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bizzy (bizzy)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Clarks (clarks)
      • Clic (clic)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DKNY (dkny)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dubarry (dubarry)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Eyck Freimuth (eyck_freimuth)
      • FELIPA (felipa)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Geox (geox)
      • Hassia (hassia)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hub (hub)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Legero (legero)
      • Lico (lico)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • MACARENA (macarena)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Nakd (nakd)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Olukai (olukai)
      • Panther (panther)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Remonte (remonte)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scapa (scapa)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sperry (sperry)
      • Spm (spm)
      • Tamaris (tamaris)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vans (vans)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Jute (jute)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be