x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Geox loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Geox EURO Mokkasiinit black 35
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73973854.jpg
      Geox Geox EURO Mokkasiinit black 35 EURO Mokkasiinit black 35 EURO Mokkasiinit black 35 Gepatenteerde ademende zool Klassieke Geox stijl Extra gewatteerde binnenzool Italiaans patent (1)
      Geox EURO Mokkasiinit black 35
      • 08051516288354
      2
      most_sold
      31.94 EUR
    • Geox Kengät Geox D Leelyan A - SHI.Suede D724RA 00077 C2005
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164134842.jpg
      Geox Geox Kengät Geox D Leelyan A - SHI.Suede D724RA 00077 C2005 Kengät Geox D Leelyan A - SHI.Suede D724RA 00077 C2005 Kengät Geox D Leelyan A - SHI.Suede D724RA 00077 C2005 Gepatenteerde, ademende zool. Licht en flexibel. Slip-on schoen. Italiaans patent. (1)
      Geox Kengät Geox D Leelyan A - SHI.Suede D724RA 00077 C2005
      • 08058279321205
      2
      59.98 EUR
    • Geox Leren mocassins antraciet - 62% | Maat: 36 | Dames Slippers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141880238.jpg
      Geox Geox Leren mocassins antraciet - 62% | Maat: 36 | Dames Slippers Leren mocassins antraciet - 62% | Maat: 36 | Dames Slippers Leren mocassins antraciet - 62% | Maat: 36 | Dames Slippers Geox D740BA05443, slipper dames 36 EU (1)
      Geox Leren mocassins antraciet - 62% | Maat: 36 | Dames Slippers
      • 08051516892346
      2
      66.90 EUR
    • Geox Kengät Geox D Leelyan A - SHI.Suede D724RA 00077 C2005
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164134842.jpg
      Geox Geox Kengät Geox D Leelyan A - SHI.Suede D724RA 00077 C2005 Kengät Geox D Leelyan A - SHI.Suede D724RA 00077 C2005 Kengät Geox D Leelyan A - SHI.Suede D724RA 00077 C2005 Gepatenteerde ademende zool Licht en flexibel. Slip-on Italiaans patent (1)
      Geox Kengät Geox D Leelyan A - SHI.Suede D724RA 00077 C2005
      • 08058279321243
      2
      59.98 EUR
    • Geox Instappers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161098224.jpg
      Geox Geox Instappers Instappers Instappers Materiaal: Imitatieleder, Leer; Schoenneus: Ronde neus; Materiaal: Glad leer, Imitatieleer; Sluiting: Slip; Design: Hielband, Elastische inserts, Tong, Gevoerd, Profielzolen, Contrasterende inserts; Motief: Color-Blocking; Extra's: Non-slip, Buigzame grip, Anti-slip zool, Flexibele zool (1)
      Geox Instappers
      • 08054730669480
      • 015401400088450
      2
      96.40 EUR
    • Geox Bootschoenen Geox D Leelyan Dames Beige | Maat: 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164134842.jpg
      Geox Geox Bootschoenen Geox D Leelyan Dames Beige | Maat: 40 Bootschoenen Geox D Leelyan Dames Beige | Maat: 40 Bootschoenen Geox D Leelyan Dames Beige | Maat: 40 Gepatenteerde ademende zool Lichtgewicht en flexibel Slip-on schoen Italiaans octrooi (1)
      Geox Bootschoenen Geox D Leelyan Dames Beige | Maat: 40
      • 08058279321281
      2
      89.00 EUR
    • Geox - D 641e G - Instapper casual - Dames - Maat 41 - Zilver;Zilveren - 1121 -Silver/Off White Tess.Glitter/Scam
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138569042.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127501997.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127501998.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127501999.jpg
      Geox Geox - D 641e G - Instapper casual - Dames - Maat 41 - Zilver;Zilveren - 1121 -Silver/Off White Tess.Glitter/Scam - D 641e G - Instapper casual - Dames - Maat 41 - Zilver;Zilveren - 1121 -Silver/Off White Tess.Glitter/Scam - D 641e G - Instapper casual - Dames - Maat 41 - Zilver;Zilveren - 1121 -Silver/Off White Tess.Glitter/Scam Ademende zool. (1)
      Geox - D 641e G - Instapper casual - Dames - Maat 41 - Zilver;Zilveren - 1121 -Silver/Off White Tess.Glitter/Scam
      • 08051516694568
      2
      82.00 EUR
    • Geox - D 840b B - Mocassins - Dames - Maat 36 - Bordeaux - 7005 -Bordeaux Vern.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139061150.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139059365.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139058529.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139059030.jpg
      Geox Geox - D 840b B - Mocassins - Dames - Maat 36 - Bordeaux - 7005 -Bordeaux Vern. - D 840b B - Mocassins - Dames - Maat 36 - Bordeaux - 7005 -Bordeaux Vern. - D 840b B - Mocassins - Dames - Maat 36 - Bordeaux - 7005 -Bordeaux Vern. Ontwerper: GEOX Artikel: D840BB-00066 Seizoen: herfst/winter (1)
      Geox - D 840b B - Mocassins - Dames - Maat 36 - Bordeaux - 7005 -Bordeaux Vern.
      • 08058279583665
      2
      84.00 EUR
    • Geox Dames Instappers - Zwart - Maat 35
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129381470.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138572014.jpg
      Geox Geox Dames Instappers - Zwart - Maat 35 Dames Instappers - Zwart - Maat 35 Dames Instappers - Zwart - Maat 35 Bovenmateriaal: synthetisch Binnenmateriaal: mesh Zool: synthetisch Sluiting: zonder sluiting Hakvorm: plat (1)
      Geox Dames Instappers - Zwart - Maat 35
      • 08051516865951
      2
      98.99 EUR
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • New Look (new_look)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • Adidas (adidas)
      • Allrounder (allrounder)
      • AM SHOE (am_shoe)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ara (ara)
      • Babista (babista)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bertie (bertie)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Box (blue_box)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Bronx (bronx)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Checker (checker)
      • Chloé (chloe_)
      • Clarks (clarks)
      • Columbia (columbia)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • D555 (d555)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emilio Salvatini (emilio_salvatini)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Excellent (excellent)
      • Feyn (feyn)
      • Fischer (fischer)
      • FitFlop (fitflop)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRIENDLY GEPY (friendly_gepy)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Ganter (ganter)
      • Geox (geox)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Giuseppe Maurizio (giuseppe_maurizio)
      • Graceland (graceland)
      • Grashopper (grashopper)
      • Grisport (grisport)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Hassia (hassia)
      • Heritage (heritage)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Igi & Co (igi_co)
      • ILC (ilc)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Inuovo (inuovo)
      • IZIA (izia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kickers (kickers)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Lamica (lamica)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Linea Zeta (linea_zeta)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Magnanni (magnanni)
      • Magnum (magnum)
      • MAHONY (mahony)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Memphis One (memphis_one)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mymo (mymo)
      • Natuform (natuform)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • Nova (nova)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olukai (olukai)
      • ONLY (only)
      • Outfielder (outfielder)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Prada (prada)
      • Puma (puma)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Sacha (sacha)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Santoni (santoni)
      • Scapa (scapa)
      • Scapino (scapino)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Signatura (signatura)
      • Sika (sika)
      • Sioux (sioux)
      • Sixton Peak (sixton_peak)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softinos (softinos)
      • Softline (softline)
      • Softwalk (softwalk)
      • Solidus (solidus)
      • Starc (starc)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tamaris Pure Relax (tamaris_pure_relax)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • TwoDay (twoday)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vagabond (vagabond)
      • Van Beers (van_beers)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Van Driel Exclusive (van_driel_exclusive)
      • Van lier (van_lier)
      • Vanharen (vanharen)
      • Vans (vans)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vertice (vertice)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wonders (wonders)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal binnenzool (materiaal_binnenzool):
      • Kustleer (kustleer)
      • Leer (leer)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethuraan (polyethuraan)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
    • Schoen eigenschappen (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
      • Gevoerd (gevoerd)
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
    • Schoenneus vorm (schoenneus):
      • Open toe (open_toe)
      • Ronde neus (ronde_neus)
      • Spitse neus (spitse_neus)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be