x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Softwalk loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Softwalk Instapper Softwalk taupe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146436651.jpg
      Softwalk Softwalk Instapper Softwalk taupe Instapper Softwalk taupe Instapper Softwalk taupe Deze modieuze instapper van Softwalk heeft absoluut een plek in uw schoenenkast verdiend. Door de binnenzool van textiel is de instapper heel comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. Ook een pluspunt op het gebied van comfort: u heeft dankzij het uitneembare voetbed de mogelijkheid om uw eigen inlegzolen te dragen. De schoen heeft een ronde neus. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Softwalk Instapper Softwalk taupe
      1
      80.94 EUR
    • Softwalk Instapper Softwalk zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146438864.jpg
      Softwalk Softwalk Instapper Softwalk zwart Instapper Softwalk zwart Instapper Softwalk zwart Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een elegant instapper van Softwalk? De instapper heeft een blokhak van 4 cm. De binnenzool is gemaakt van softmateriaal, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. De instapper heeft geen sluiting. (1)
      Softwalk Instapper Softwalk zwart
      • 04055711718436
      1
      90.94 EUR
    • Softwalk Instapper Softwalk bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146436642.jpg
      Softwalk Softwalk Instapper Softwalk bruin Instapper Softwalk bruin Instapper Softwalk bruin Deze modieuze instapper van Softwalk heeft absoluut een plek in uw schoenenkast verdiend. Door de binnenzool van textiel is de instapper heel comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. Ook een pluspunt op het gebied van comfort: u heeft dankzij het uitneembare voetbed de mogelijkheid om uw eigen inlegzolen te dragen. De schoen heeft een ronde neus. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Softwalk Instapper Softwalk bruin
      1
      80.94 EUR
    • Softwalk Instapper Softwalk zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146253230.jpg
      Softwalk Softwalk Instapper Softwalk zwart Instapper Softwalk zwart Instapper Softwalk zwart Deze modieuze instapper van Softwalk heeft absoluut een plek in uw schoenenkast verdiend. Door de binnenzool van textiel is de instapper heel comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. Ook een pluspunt op het gebied van comfort: u heeft dankzij het uitneembare voetbed de mogelijkheid om uw eigen inlegzolen te dragen. De schoen heeft een ronde neus. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Softwalk Instapper Softwalk zwart
      1
      80.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Toms DEFAULT
        • toms
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • Aldo (aldo)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bertie (bertie)
      • Bianco (bianco)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bizzy (bizzy)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DKNY (dkny)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dubarry (dubarry)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Eyck Freimuth (eyck_freimuth)
      • FELIPA (felipa)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Geox (geox)
      • Hassia (hassia)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hub (hub)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kappa (kappa)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Legero (legero)
      • Lico (lico)
      • Lloyd (lloyd)
      • MACARENA (macarena)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mustang (mustang)
      • Nakd (nakd)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Olukai (olukai)
      • Panther (panther)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Remonte (remonte)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scapa (scapa)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Sperry (sperry)
      • Tamaris (tamaris)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vans (vans)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Jute (jute)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be