x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sperry loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Sperry Instappers Crest Resort
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138512101.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115220987.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120660718.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138512108.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138513998.jpg
      Sperry Sperry Instappers Crest Resort Instappers Crest Resort Instappers Crest Resort Sperry Top- Sider Crest Resort Breton Navy dames bootschoenen. Het bovenwerk van de dames instap schoenen is volledig van canvas materiaal. Het bovenwerk heeft een modieuze strepen print. De binnenvoering van deze bootschoen is volledig van textiel. Dit model van Sperry STS81664 heeft een vast voetbed. In het voetbed zit een memory foam verwerkt. Door deze memory foam, heeft deze dames bootschoen een optimaal loopcomfort. (1)
      Sperry Instappers Crest Resort
      • 00884401347724
      • 00884401347649
      • 00884401347670
      • 00884401347687
      • 00884401347700
      • 00884401347656
      • STS81664
      2
      deal
      39.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Toms DEFAULT
        • toms
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • Gant (gant)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • Aldo (aldo)
      • Allrounder (allrounder)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bertie (bertie)
      • Bianco (bianco)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bizzy (bizzy)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Clarks (clarks)
      • Clic (clic)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DKNY (dkny)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dubarry (dubarry)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Eyck Freimuth (eyck_freimuth)
      • FELIPA (felipa)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Geox (geox)
      • Hassia (hassia)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hub (hub)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Legero (legero)
      • Lico (lico)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • MACARENA (macarena)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Nakd (nakd)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Olukai (olukai)
      • Panther (panther)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Remonte (remonte)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scapa (scapa)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sperry (sperry)
      • Spm (spm)
      • Tamaris (tamaris)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vans (vans)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Jute (jute)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be