x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Spm loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Spm female Junin Sneaker wit Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147574513.jpg
      Spm Spm female Junin Sneaker wit Wit female Junin Sneaker wit Wit female Junin Sneaker wit Wit SPM Junin sneaker voor dames. Het bovenwerk van deze SPM damesschoenen is van gladleder met twee zwarte elastieken banden. De binnenvoering is een combinatie van leer en textiel. Dit model van SPM 21396636 heeft een vaste binnenzool. Deze unieke dames sneakers hebben een verdikte rubberen zool. Dames sneakers met elastiek zie je dit seizoen veelvuldig terug. Met deze witte sneakers val jij zeker op! (1)
      Spm female Junin Sneaker wit Wit
      • 08718231306021
      1
      deal
      39.99 EUR
    • Spm female Junin Sneaker wit Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147574513.jpg
      Spm Spm female Junin Sneaker wit Wit female Junin Sneaker wit Wit female Junin Sneaker wit Wit SPM Junin sneaker voor dames. Het bovenwerk van deze SPM damesschoenen is van gladleder met twee zwarte elastieken banden. De binnenvoering is een combinatie van leer en textiel. Dit model van SPM 21396636 heeft een vaste binnenzool. Deze unieke dames sneakers hebben een verdikte rubberen zool. Dames sneakers met elastiek zie je dit seizoen veelvuldig terug. Met deze witte sneakers val jij zeker op! (1)
      Spm female Junin Sneaker wit Wit
      • 08718231305963
      1
      deal
      39.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Toms DEFAULT
        • toms
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • Gant (gant)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • Aldo (aldo)
      • Allrounder (allrounder)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bertie (bertie)
      • Bianco (bianco)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bizzy (bizzy)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Clarks (clarks)
      • Clic (clic)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DKNY (dkny)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dubarry (dubarry)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Eyck Freimuth (eyck_freimuth)
      • FELIPA (felipa)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Geox (geox)
      • Hassia (hassia)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hub (hub)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Legero (legero)
      • Lico (lico)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • MACARENA (macarena)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Nakd (nakd)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Olukai (olukai)
      • Panther (panther)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Remonte (remonte)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scapa (scapa)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sperry (sperry)
      • Spm (spm)
      • Tamaris (tamaris)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vans (vans)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Jute (jute)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be