x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vicarious Visions loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Vicarious Visions - Dames Muilen - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147572221.jpg
      Vicarious Visions Vicarious Visions - Dames Muilen - Zwart - Dames Muilen - Zwart - Dames Muilen - Zwart 2600236550430 (1)
      Vicarious Visions - Dames Muilen - Zwart
      • 08719176183463
      2
      deal
      32.99 EUR
    • Vicarious Visions - Dames Muilen - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147572221.jpg
      Vicarious Visions Vicarious Visions - Dames Muilen - Zwart - Dames Muilen - Zwart - Dames Muilen - Zwart Dames loafers zijn hot het komende seizoen! Deze Visions dames loafers hebben een te gek design. Het bovenwerk van deze dames muilen is van synthetisch materiaal. De wreef is verrijkt met een goud gekleurde ketting. De binnenvoering van deze dames loafers is van synthetisch materiaal. Dit model van Visions heeft een vaste binnenzool. Ze hebben een subtiel hakje van circa 1 centimeter. Je kan en mag deze loafers op ontelbare manieren combineren! (1)
      Vicarious Visions - Dames Muilen - Zwart
      • 08719176183470
      2
      deal
      32.99 EUR
    • Vicarious Visions - Dames Muilen - Beige
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147575681.jpg
      Vicarious Visions Vicarious Visions - Dames Muilen - Beige - Dames Muilen - Beige - Dames Muilen - Beige 2600236670435 (1)
      Vicarious Visions - Dames Muilen - Beige
      • 08719176187546
      1
      deal
      27.99 EUR
    • Vicarious Visions - Dames Instapschoenen - Petrol
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147571278.jpg
      Vicarious Visions Vicarious Visions - Dames Instapschoenen - Petrol - Dames Instapschoenen - Petrol - Dames Instapschoenen - Petrol 2600071760605 (1)
      Vicarious Visions - Dames Instapschoenen - Petrol
      • 08719176215256
      1
      deal
      27.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Toms DEFAULT
        • toms
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • Gant (gant)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • Aldo (aldo)
      • Allrounder (allrounder)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bertie (bertie)
      • Bianco (bianco)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bizzy (bizzy)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Clarks (clarks)
      • Clic (clic)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DKNY (dkny)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dubarry (dubarry)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Eyck Freimuth (eyck_freimuth)
      • FELIPA (felipa)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Geox (geox)
      • Hassia (hassia)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hub (hub)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Legero (legero)
      • Lico (lico)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • MACARENA (macarena)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Nakd (nakd)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Olukai (olukai)
      • Panther (panther)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Remonte (remonte)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scapa (scapa)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sperry (sperry)
      • Spm (spm)
      • Tamaris (tamaris)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vans (vans)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Jute (jute)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be