x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HP 2TB SATA 6Gb/s 7200 HDD

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews HP 2TB SATA 6Gb/s 7200 HDD
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HP 2TB SATA 6Gb/s 7200 HDD
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HP 2TB SATA 6Gb/s 7200 HDD
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165781220.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150545611.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/183036040.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/101495711.jpg
HP HP 2TB SATA 6Gb/s 7200 HDD 2TB SATA 6Gb/s 7200 HDD 2TB SATA 6Gb/s 7200 HDD HP QB576AA interne harde schijf (1)
  • 04053162298323
  • 08861125691298
  • 00886112569129
  • QB576AA
2
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 2000 GB
    • Compatibele geheugenkaarten: Niet ondersteund
  • Storage
    • SSD/HDD-vormfactor: 3.5 inch inch
  • Schijf
    • Harde schijf-interface: SATA
  • Eigenschappen
    • eSATA: Nee
  • Technische details
    • Ethernetkabel: Nee
    • Geïntegreerde kaartlezer: Nee
    • Intern: Ja
    • Led-indicatoren: Nee
    • Overdrachtssnelheid: 6 Mbit/s
    • Plug-en-play: Ja
    • Spanning bij werking: 5 V
    • Stroomvoorziening via usb: Nee
    • Waterdicht: Nee
  • Inhoud van de verpakking
    • Externe adapter: Nee
  • Netwerk
    • LAN met kabels: Nee
    • WiFi-verbinding: Nee
  • Poorten & interfaces
    • Apparaat connectiviteit: sATA
    • FireWire 800: Nee
  • Prestatie
    • Geïntegreerde usb-kabel: Nee
  • Verbindingsmogelijkheden
    • FireWire 400: Nee
    • Usb: Nee
  • publishing
    • Introductiejaar: 2013
  • 115.00 129.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      HP QB576AA interne harde schijf115.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      QB576AA129.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Silicon Power Ace-a55-ssd-sataiii (3d Nand)-512gb-3d Tlc Nand / Slc Cache / 7mm 2.5i Blue - Max 560/530 Mb/s - Full Capacity
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113087035.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113087036.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113087039.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113087034.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113087037.jpg
      Silicon Power Silicon Power Ace-a55-ssd-sataiii (3d Nand)-512gb-3d Tlc Nand / Slc Cache / 7mm 2.5i Blue - Max 560/530 Mb/s - Full Capacity Ace-a55-ssd-sataiii (3d Nand)-512gb-3d Tlc Nand / Slc Cache / 7mm 2.5i Blue - Max 560/530 Mb/s - Full Capacity Ace-a55-ssd-sataiii (3d Nand)-512gb-3d Tlc Nand / Slc Cache / 7mm 2.5i Blue - Max 560/530 Mb/s - Full Capacity Ace-a55-ssd-sataiii (3d Nand)-512gb-3d Tlc Nand / Slc Cache / 7mm 2.5i Blue - Max 560/530 Mb/s - Full Capacity (1)
      Silicon Power Ace-a55-ssd-sataiii (3d Nand)-512gb-3d Tlc Nand / Slc Cache / 7mm 2.5i Blue - Max 560/530 Mb/s - Full Capacity
      • 04712702659122
      • SP512GBSS3A55S25
      1
      deal
    • Glyph 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220284114.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167937573.jpg
      Glyph Glyph 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3 De Glyph Black Atom is een externe SSD die beschikt over een USB 3.1-aansluiting om snel je content van een Mac of Windows-systeem op te kunnen slaan. (1)
      Glyph 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3
      • 00691450002715
      2
    • Goodram CX300 240GB 2.5 inch
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146770319.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/89784558.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106687289.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106687287.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105381900.jpg
      Goodram Goodram CX300 240GB 2.5 inch CX300 240GB 2.5 inch CX300 240GB 2.5 inch Goodram CX300 internal solid state drive 240 GB SATA III TLC 2.5'' (1)
      Goodram CX300 240GB 2.5 inch
      • 05908267922408
      • SSDPR-CX300-240
      1
    • Integral UltimaPro X 2.5'' 480 GB SATA III 3D TLC
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206392258.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167931058.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/21184142.jpg
      Integral Integral UltimaPro X 2.5'' 480 GB SATA III 3D TLC UltimaPro X 2.5'' 480 GB SATA III 3D TLC UltimaPro X 2.5'' 480 GB SATA III 3D TLC Integral UltimaPro X 2.5'' 480 GB SATA III 3D TLC (1)
      Integral UltimaPro X 2.5'' 480 GB SATA III 3D TLC
      • 05055288442849
      • INSSD480GS625UPX2
      1
    • min
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 106.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 106.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 106.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 115.45
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 115.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 115.45
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 115.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 115.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 115.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 115.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 115.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 115.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 115.45
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 115.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 115.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 115.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 115.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 115.45
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 115.45
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 114.43
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 121.40
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 121.40
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 114.43
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 114.43
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 114.43
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 115.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be