x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Beurer IPL5500 Pure Skin Pro lichtontharingsapparaat

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Beurer IPL5500 Pure Skin Pro lichtontharingsapparaat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Beurer IPL5500 Pure Skin Pro lichtontharingsapparaat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Beurer IPL5500 Pure Skin Pro lichtontharingsapparaat
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223858484.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167927102.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167927103.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167927100.jpg?ts=1
Beurer Beurer IPL5500 Pure Skin Pro lichtontharingsapparaat IPL5500 Pure Skin Pro lichtontharingsapparaat IPL5500 Pure Skin Pro lichtontharingsapparaat IPL-apparaat voor een langdurige en pijnvrije ontharing, ideaal voor gebruik op kleine delen van het lichaam, zoals de oksels, de bikinilijn of de bovenlip bij vrouwen, maar ook voor de armen en benen en voor de rug, borst en buik bij mannen Het apparaat met een lichtoppervlak van 3,1cm² en drie intensiteitsstanden maakt op de laagste stand een behandeling van het complete lichaam in slechts ca. 20 minuten mogelijk Zeer veilig: het ontharingsapparaat is klinisch getest, heeft een 2-in-1 huidt... (1)
  • 04211125575144
  • B57514
3
good_buy
  • Technische details
    • Haarverwijderingstechnologie: IPL
    • Lamp levensduur ( knippert ): 200000
  • Design
    • Kleur: Wit, Roze
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames, Unisex, Kinderen
  • 109.90 239.00 EUR 3
    3
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      IPL-apparaat voor een langdurige en pijnvrije ontharing, ideaal voor gebruik op kleine delen van het lichaam, zoals de oksels, de bikinil...109.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      IPL-apparaat voor een langdurige en pijnvrije ontharing, ideaal voor gebruik op kleine delen van het lichaam, zoals de oksels, de bikinil...117.46, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Apuls.be Apuls.be
      Beurer IPL5500 Pure Skin Pro ontharing biedt effectieve en langdurige ontharing.Het apparaat is geschikt voor kleinere delen van het lich...
      149.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Braun Epilator Silk-épil 5 5-805
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229554482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230869227.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220698727.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219637211.jpg?ts=1
      Braun Braun Epilator Silk-épil 5 5-805 Epilator Silk-épil 5 5-805 Epilator Silk-épil 5 5-805 Silk Epilator\nDe Braun Silk-épil 5-805 Epilator is de ideale epilator, epileerapparaat voor vrouwen voor zachte ontharing.\nGeniet wekenlang van een gladde huid dankzij de Micro-Grip-technologie met 28 pincetten die haartjes verwijdert van 0,5 mm, epilator, epileerapparaat.\nDe scheer- en trimmerkop geven je extra opties voor gevoelige gebieden en de epilator, epileerapparaat is 100% waterbestendig, wat betekent dat je in bad of onder de douche kunt epileren voor een pijnloze ervaring met to... (2)
      Braun Epilator Silk-épil 5 5-805
      • 04210201426677
      1
    • Braun Silk-expert BD 5009 (+ Braun Sonische Exfoliatieborstel) - IPL lichtontharing
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153352579.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155188206.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155395749.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154199098.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118135444.jpg?ts=1
      Braun Braun Silk-expert BD 5009 (+ Braun Sonische Exfoliatieborstel) - IPL lichtontharing Silk-expert BD 5009 (+ Braun Sonische Exfoliatieborstel) - IPL lichtontharing Silk-expert BD 5009 (+ Braun Sonische Exfoliatieborstel) - IPL lichtontharing Braun Silk-expert BD 5009 (+ Braun Sonische Exfoliatieborstel) - IPL lichtontharing (1)
      Braun Silk-expert BD 5009 (+ Braun Sonische Exfoliatieborstel) - IPL lichtontharing
      • 04210201187622
      1
    • Philips Lumea Comfort SC1982
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/86312039.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107527318.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/86312047.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107527323.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106534645.jpg?ts=1
      Philips Philips Lumea Comfort SC1982 Lumea Comfort SC1982 Lumea Comfort SC1982 Philips Lumea Comfort SC1982/00 - IPL lichtontharing (1)
      Philips Lumea Comfort SC1982
      • 08710103689072
      • 08710103673941
      • 18710103704628
      • 68710103704630
      • 68710103704654
      • 18710103704642
      • SC1982/00
      1
    • Braun Epilator Silk-épil 9 9-725
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231218221.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230868825.jpg?ts=1
      Braun Braun Epilator Silk-épil 9 9-725 Epilator Silk-épil 9 9-725 Epilator Silk-épil 9 9-725 Braun Silk-épil 9-725 - Epilator Voor Langdurige Ontharing - Wit/Roségoud (1)
      Braun Epilator Silk-épil 9 9-725
      • 04210201426738
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 94.94
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 94.94
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 94.94
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 94.93
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 94.93
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 94.93
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 94.93
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 94.93
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 94.93
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 94.93
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 94.93
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 94.93
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 94.93
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 94.92
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 94.92
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 94.92
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 94.92
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 94.92
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 94.92
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 94.92
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 94.92
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 94.92
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 94.92
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 94.92
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 92.42
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 92.42
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 92.42
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 92.42
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 102.42
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 102.42
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 102.42
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 105.93
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 105.93
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 90.46
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 90.46
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 101.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 90.46
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 90.46
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 93.68
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 93.68
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 93.68
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 93.68
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 93.68
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 93.68
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 93.68
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 93.68
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 93.68
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 93.68
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 93.68
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 93.68
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 93.68
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 93.68
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 93.68
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 93.68
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 93.68
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 114.88
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 112.47
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 118.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 118.88
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 118.88
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 119.76
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 118.72
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 118.72
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 118.91
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 118.91
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 118.65
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 87.65
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 87.65
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 112.47
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 112.47
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 114.10
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 112.47
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 112.47
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 110.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 112.47
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 112.47
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 108.49
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 109.88
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 109.88
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 109.10
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 109.28
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 109.22
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 108.52
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 110.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 109.90
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 110.43
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 113.07
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 113.07
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 109.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 114.97
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 114.97
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 109.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 109.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 116.80
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 117.35
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 116.83
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 109.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 116.86
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 116.24
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 117.35
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 116.24
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 109.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 109.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 109.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be