x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Braun Silk·expert Pro 5 PL5124

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Braun Silk·expert Pro 5 PL5124
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Braun Silk·expert Pro 5 PL5124
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Braun Silk·expert Pro 5 PL5124
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/152594520.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158934499.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158934550.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211564972.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158934549.jpg?ts=1
Braun Braun Silk·expert Pro 5 PL5124 Silk·expert Pro 5 PL5124 Silk·expert Pro 5 PL5124 Braun Silk Expert Pro 5 PL5124 - IPL Lichtontharingsapparaat (1)
  • 04210201234470
  • 04210201234487
  • 81687975
  • 4210201234470
2
  • Technische details
    • Haarverwijderingstechnologie: IPL
    • Aantal intensiteitsniveaus: 1
  • Design
    • Kleur: Multi, Bruin, Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • 334.99 343.47 EUR 2
    2
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Braun Silk·expert Pro 5 PL5124 ga je de aankomende 20 jaar met gladde benen door het leven. Dit lichtontharingsapparaat beschikt n...334.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Braun Silk Expert Pro 5 PL5124 - IPL Lichtontharingsapparaat343.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Braun Epilator Silk-épil 9 9-725
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231218221.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230868825.jpg?ts=1
      Braun Braun Epilator Silk-épil 9 9-725 Epilator Silk-épil 9 9-725 Epilator Silk-épil 9 9-725 Moeiteloos: Epilator voor vrouwen met een brede, flexibele kop, voor gemakkelijker en efficiënter ontharen Gladde huid: Micro-Grip-pincettechnologie (40 pincetten) zorgt wekenlang voor een gladde huid Gemakkelijk: Dankzij het ergonomische handvat kan hij gemakkelijk op alle lichaamsdelen gebruikt worden Minder pijn: 100% waterbestendig, zodat je in bad of onder de douche kunt epileren voor een minder pijnlijke ervaring Multifunctioneel: Voor het behandelen van gevoelige plekken kan je de sche... (1)
      Braun Epilator Silk-épil 9 9-725
      • 04210201426738
      2
    • Braun Silk·expert Pro 5 PL5243
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230957199.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229554561.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229033651.jpg?ts=1
      Braun Braun Silk·expert Pro 5 PL5243 Silk·expert Pro 5 PL5243 Silk·expert Pro 5 PL5243 Braun Silk·expert Pro 5 PL5243 IPL Ontharingsapparaat (1)
      Braun Silk·expert Pro 5 PL5243
      • 04210201413011
      • 81765585
      • 413011
      2
    • Braun Epilator Silk-épil 5 5-805
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229554482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230869227.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220698727.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219637211.jpg?ts=1
      Braun Braun Epilator Silk-épil 5 5-805 Epilator Silk-épil 5 5-805 Epilator Silk-épil 5 5-805 Silk Epilator\nDe Braun Silk-épil 5-805 Epilator is de ideale epilator, epileerapparaat voor vrouwen voor zachte ontharing.\nGeniet wekenlang van een gladde huid dankzij de Micro-Grip-technologie met 28 pincetten die haartjes verwijdert van 0,5 mm, epilator, epileerapparaat.\nDe scheer- en trimmerkop geven je extra opties voor gevoelige gebieden en de epilator, epileerapparaat is 100% waterbestendig, wat betekent dat je in bad of onder de douche kunt epileren voor een pijnloze ervaring met to... (2)
      Braun Epilator Silk-épil 5 5-805
      • 04210201426677
      1
    • Silk'n Glide Rapid
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134561485.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133974924.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155874358.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155874357.jpg?ts=1
      Silk'n Silk'n Glide Rapid Glide Rapid Glide Rapid Gepatenteerde en klinisch bewezen HPL technologie voor permanent ontharen, voor vrouwen én mannen Volledige lichaamsbehandeling in minder dan 20 minuten. Tot 92% haarvermindering na compleet behandeltermijn Snelheid instelbaar: van 1 puls per 1 seconde tot en met 1 puls per 2 seconden Geschikt voor het hele lichaam en het gezicht Inclusief Silkn Cleansing Box desinfecteersysteem (1)
      Silk'n Glide Rapid
      • 08712856050840
      • 7137083
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 329.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 279.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 279.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 279.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 279.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 269.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 329.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 305.73
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 298.73
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 298.73
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 298.73
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 298.73
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 329.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 298.73
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 298.73
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 298.73
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 298.73
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 298.73
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 329.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 329.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 329.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 329.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 334.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 334.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 334.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 334.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 334.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 334.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 334.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 334.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 334.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 334.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be