x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bestway Lay-Z-Spa Bubbelbad opblaasbaar Hawaii AirJet

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bestway Lay-Z-Spa Bubbelbad opblaasbaar Hawaii AirJet
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bestway Lay-Z-Spa Bubbelbad opblaasbaar Hawaii AirJet
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bestway Lay-Z-Spa Bubbelbad opblaasbaar Hawaii AirJet
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231192973.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231193094.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231193090.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231193088.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231193089.jpg?ts=1
Bestway Bestway Lay-Z-Spa Bubbelbad opblaasbaar Hawaii AirJet Lay-Z-Spa Bubbelbad opblaasbaar Hawaii AirJet Lay-Z-Spa Bubbelbad opblaasbaar Hawaii AirJet Altijd al gedroomd om je eigen hot tub te hebben? Dit Lay-Z-Spa bubbelbad Hawaii AirJet van Bestway is de betaalbare, overal te gebruiken spa die comfortabel plaats biedt aan maximaal 5 volwassenen! Je hebt veel plezier met je familie en vrienden in de koude winter. Dit opblaasbare bubbelbad met een automatische timergestuurde verwarmingsfunctie en een erg goede warmte-isolatie die helpt om het water warm te houden. Dankzij de ChemConnect-dispenser en het geïntegreerde waterfiltratiesysteem h... (5)
  • 08719883756158
1
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Kunststof
  • 1011.99 1011.99 EUR 1
    1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Altijd al gedroomd om je eigen hot tub te hebben? Dit Lay-Z-Spa bubbelbad Hawaii AirJet van Bestway is de betaalbare, overal te gebruiken...1011.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • NetSpa Canyon opblaasbare spa - 4 persoons
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229649452.jpg?ts=1
      NetSpa NetSpa Canyon opblaasbare spa - 4 persoons Canyon opblaasbare spa - 4 persoons Canyon opblaasbare spa - 4 persoons De NetSpa Canyon is een betaalbare en compacte twee- tot vierpersoons spa waarin je heerlijk tot rust kunt komen. Deze spa heeft veel overeenkomsten met de NetSpa Aspen maar deze grijze uitvoering is alleen bij ons te koop. De spa is eenvoudig op te zetten en past met een buitendiameter van 168 cm ook prima in een kleinere tuin. De spa kan worden opgewarmd tot 42°C en met 110 bubbeljets ben je verzekerd van een heerlijke bubbelmassage. Liever geen bubbels? Kan ook! Met behulp van het digitale... (5)
      NetSpa Canyon opblaasbare spa - 4 persoons
      • 03700691414595
      1
      deal
    • Intex Bubbelbad rond PureSpa
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231193174.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231193542.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231193540.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231193541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231193536.jpg?ts=1
      Intex Intex Bubbelbad rond PureSpa Bubbelbad rond PureSpa Bubbelbad rond PureSpa Dit PureSpa bubbelmassagebad van Intex biedt ultiem comfort en ontspanning met slechts één druk op de knop. Het gebruiksvriendelijke bedieningspaneel activeert de krachtige bubbeljets rondom de binnenkant van de spa voor een verfrissende massage. Het verwarmingssysteem past zich aan je persoonlijke temperatuurvoorkeur aan, voor maximale ontspanning. Het massagebad is eenvoudig te onderhouden met eenvoudig te vervangen filterpatronen voor een stressvrije spa-ervaring. Dit bad is uitgerust met ... (2)
      Intex Bubbelbad rond PureSpa
      • 08719883723952
      1
    • Bestway Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236810527.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181822865.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers. Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers. Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers. Opblaasbare spa voor 2 tot 4 personen AirJet bubbelmassagesysteem (120 jets) Veelkleurige LED-verlichtingsstrip met afstandsbediening Freeze Shield technologie zodat je nu het hele jaar door kan genieten ChemConnect chloordispenser voor stabiele chemische balans Wanden van DuraPlus voor superieure sterkte, duurzaamheid en lekbestendigheid (1)
      Bestway Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers.
      • 06942138978445
      1
      deal
    • Intex Bubbelmasagebad achthoekig PureSpa
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231192597.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231192896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231192889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231192898.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231192897.jpg?ts=1
      Intex Intex Bubbelmasagebad achthoekig PureSpa Bubbelmasagebad achthoekig PureSpa Bubbelmasagebad achthoekig PureSpa Deze PureSpa bubbelmassagebad van Intex biedt ultiem comfort en ontspanning met slechts één druk op de knop. Dit luxe spabad combineert alle voordelen van een krachtige sproeikoppen- en een bubbelmassagespa in één. Het eenvoudig te gebruiken bedieningspaneel, met draadloos opladen, activeert de krachtige bubbelstralen rondom de binnenkant van de spa voor een ontspannende massage. Het verwarmingssysteem past zich aan je persoonlijke temperatuurvoorkeur aan voor maximale ontspanning. Het massag... (2)
      Intex Bubbelmasagebad achthoekig PureSpa
      • 08719883723976
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 869.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 869.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 869.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 977.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 977.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 977.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 977.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 977.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 977.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 977.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 977.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 977.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 977.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 977.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 977.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 977.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 892.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 892.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 892.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 892.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 892.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 892.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 892.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 892.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 892.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 892.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 892.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 892.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 892.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 891.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 891.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 891.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 891.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 891.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 891.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 891.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 891.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 891.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 891.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 891.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 891.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 891.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 895.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 895.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 895.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 896.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 851.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 852.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 853.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 853.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 853.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 853.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 853.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 853.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 853.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 853.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 853.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 853.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 853.99
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 852.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 852.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 850.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 850.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 850.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 850.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 850.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 850.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 850.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 966.95
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 1011.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1011.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be