x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bestway Fiji Bestway Lay-Z-Spa Airjet met Freeze Shield

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bestway Fiji Bestway Lay-Z-Spa Airjet met Freeze Shield
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bestway Fiji Bestway Lay-Z-Spa Airjet met Freeze Shield
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bestway Fiji Bestway Lay-Z-Spa Airjet met Freeze Shield
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/214138909.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/239488906.jpg?ts=1
Bestway Bestway Fiji Bestway Lay-Z-Spa Airjet met Freeze Shield Fiji Bestway Lay-Z-Spa Airjet met Freeze Shield Fiji Bestway Lay-Z-Spa Airjet met Freeze Shield Bestway Lay-Z-Spa - Fiji Airjet - 2/4 persoons - 120 jets - Freeze Shield (1)
  • 06941607312681
1
  • Algemene kenmerken
    • Soort zwembad: Jacuzzi
  • Design
    • Kleur: Multi, Grijs
  • 499.00 499.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Bestway Lay-Z-Spa - Fiji Airjet - 2/4 persoons - 120 jets - Freeze Shield499.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • NetSpa Canyon opblaasbare spa - 4 persoons
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229649452.jpg?ts=1
      NetSpa NetSpa Canyon opblaasbare spa - 4 persoons Canyon opblaasbare spa - 4 persoons Canyon opblaasbare spa - 4 persoons De NetSpa Canyon is een betaalbare en compacte twee- tot vierpersoons spa waarin je heerlijk tot rust kunt komen. Deze spa heeft veel overeenkomsten met de NetSpa Aspen maar deze grijze uitvoering is alleen bij ons te koop. De spa is eenvoudig op te zetten en past met een buitendiameter van 168 cm ook prima in een kleinere tuin. De spa kan worden opgewarmd tot 42°C en met 110 bubbeljets ben je verzekerd van een heerlijke bubbelmassage. Liever geen bubbels? Kan ook! Met behulp van het digitale... (7)
      NetSpa Canyon opblaasbare spa - 4 persoons
      • 03700691414595
      1
      deal
    • Bestway Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236810527.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181822865.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers. Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers. Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers. Opblaasbare spa voor 2 tot 4 personen AirJet bubbelmassagesysteem (120 jets) Veelkleurige LED-verlichtingsstrip met afstandsbediening Freeze Shield technologie zodat je nu het hele jaar door kan genieten ChemConnect chloordispenser voor stabiele chemische balans Wanden van DuraPlus voor superieure sterkte, duurzaamheid en lekbestendigheid (1)
      Bestway Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers.
      • 06942138978445
      1
      deal
    • Bestway opblaasbare spa Paris 6-persoons rond
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202139064.jpg?ts=1
      Bestway Bestway opblaasbare spa Paris 6-persoons rond opblaasbare spa Paris 6-persoons rond opblaasbare spa Paris 6-persoons rond Bestway | Lay-Z-Spa Paris (1)
      Bestway opblaasbare spa Paris 6-persoons rond
      • 06942138959826
      • 06942138971804
      1
    • Bestway | Lay-Z-Spa Hawaii | Hydro Jet Pro
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234124398.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189703472.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226358787.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213557787.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223175080.jpg?ts=1
      Bestway Bestway | Lay-Z-Spa Hawaii | Hydro Jet Pro | Lay-Z-Spa Hawaii | Hydro Jet Pro | Lay-Z-Spa Hawaii | Hydro Jet Pro Bestway Bestway Lay-Z Spa Hawaii Hydrojet Pro opblaasbare jacuzzi 6-persoons (1)
      Bestway | Lay-Z-Spa Hawaii | Hydro Jet Pro
      • 06942138979404
      6
    • min
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 528.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 528.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 528.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 528.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be