x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

NetSpa Octopus | 6-persoons

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews NetSpa Octopus | 6-persoons
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties NetSpa Octopus | 6-persoons
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
NetSpa Octopus | 6-persoons
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/174901950.jpg?ts=1
NetSpa NetSpa Octopus | 6-persoons Octopus | 6-persoons Octopus | 6-persoons De NetSpa Octopus is een unieke en moderne opbouw spa waar je zowel binnen als buiten heerlijk in kunt ontspannen. In tegenstelling tot de meeste andere spas is de NetSpa Octopus opzetbaar in plaats van opblaasbaar. Het grootste voordeel van een opbouw spa is dat deze niet lek kan gaan en extra stevigheid biedt. Dankzij het slimme systeem met de stevige foamblokken is de spa alsnog eenvoudig en snel op te zetten. Met een binnendiameter van 165 cm en de extra diepe wanden kun je optimaal relax... (13)
  • 03700691410252
2
deal
  • Algemene kenmerken
    • Soort zwembad: Jacuzzi
  • Design
    • Kleur: Antraciet, Zwart, Grijs, Blauw
    • Materiaal: Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 40 kg
  • 999.00 1149.00 EUR 2
    2
    • Toppy.be Toppy.be
      De NetSpa Octopus is een unieke en moderne opbouw spa waar je zowel binnen als buiten heerlijk in kunt ontspannen. In tegenstelling tot d...
      999.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Buitenspeelgoed Buitenspeelgoed
      1149.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Intex Bubbelmasagebad achthoekig PureSpa
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231192597.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231192896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231192889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231192898.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231192897.jpg?ts=1
      Intex Intex Bubbelmasagebad achthoekig PureSpa Bubbelmasagebad achthoekig PureSpa Bubbelmasagebad achthoekig PureSpa Deze PureSpa bubbelmassagebad van Intex biedt ultiem comfort en ontspanning met slechts één druk op de knop. Dit luxe spabad combineert alle voordelen van een krachtige sproeikoppen- en een bubbelmassagespa in één. Het eenvoudig te gebruiken bedieningspaneel, met draadloos opladen, activeert de krachtige bubbelstralen rondom de binnenkant van de spa voor een ontspannende massage. Het verwarmingssysteem past zich aan je persoonlijke temperatuurvoorkeur aan voor maximale ontspanning. Het massag... (2)
      Intex Bubbelmasagebad achthoekig PureSpa
      • 08719883723976
      1
    • Bestway Lay-Z Spa Hawaii Hydrojet Pro opblaasbare spa - 6 persoons
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234124398.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189703472.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226358787.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213557787.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223175080.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Lay-Z Spa Hawaii Hydrojet Pro opblaasbare spa - 6 persoons Lay-Z Spa Hawaii Hydrojet Pro opblaasbare spa - 6 persoons Lay-Z Spa Hawaii Hydrojet Pro opblaasbare spa - 6 persoons Bestway Bestway Lay-Z Spa Hawaii Hydrojet Pro opblaasbare jacuzzi 6-persoons (1)
      Bestway Lay-Z Spa Hawaii Hydrojet Pro opblaasbare spa - 6 persoons
      • 06942138979404
      6
    • Bestway Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236810527.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181822865.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers. Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers. Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers. Opblaasbare spa voor 2 tot 4 personen AirJet bubbelmassagesysteem (120 jets) Veelkleurige LED-verlichtingsstrip met afstandsbediening Freeze Shield technologie zodat je nu het hele jaar door kan genieten ChemConnect chloordispenser voor stabiele chemische balans Wanden van DuraPlus voor superieure sterkte, duurzaamheid en lekbestendigheid (1)
      Bestway Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers.
      • 06942138978445
      1
      deal
    • Bestway opblaasbare spa Paris 6-persoons rond
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202139064.jpg?ts=1
      Bestway Bestway opblaasbare spa Paris 6-persoons rond opblaasbare spa Paris 6-persoons rond opblaasbare spa Paris 6-persoons rond Bestway | Lay-Z-Spa Paris (1)
      Bestway opblaasbare spa Paris 6-persoons rond
      • 06942138959826
      • 06942138971804
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 1149.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 1149.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1149.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 999.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be