x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Intex Pure Spa Plus+ Bubble Massage (4 persoons) - Opblaasbare Jacuzzi

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Intex Pure Spa Plus+ Bubble Massage (4 persoons) - Opblaasbare Jacuzzi
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Intex Pure Spa Plus+ Bubble Massage (4 persoons) - Opblaasbare Jacuzzi
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Intex Pure Spa Plus+ Bubble Massage (4 persoons) - Opblaasbare Jacuzzi
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/99375197.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228144130.jpg?ts=1
Intex Intex Pure Spa Plus+ Bubble Massage (4 persoons) - Opblaasbare Jacuzzi Pure Spa Plus+ Bubble Massage (4 persoons) - Opblaasbare Jacuzzi Pure Spa Plus+ Bubble Massage (4 persoons) - Opblaasbare Jacuzzi Intex Pure Spa Plus+ Bubble Massage (4 persoons) - Opblaasbare Jacuzzi (1)
  • 00078257284061
1
  • Algemene kenmerken
    • Soort zwembad: Jacuzzi
  • Design
    • Kleur: Zwart, Blauw
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 48 kg
  • 999.00 999.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Intex Pure Spa Plus+ Bubble Massage (4 persoons) - Opblaasbare Jacuzzi999.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • NetSpa Canyon opblaasbare spa - 4 persoons
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229649452.jpg?ts=1
      NetSpa NetSpa Canyon opblaasbare spa - 4 persoons Canyon opblaasbare spa - 4 persoons Canyon opblaasbare spa - 4 persoons De NetSpa Canyon is een betaalbare en compacte twee- tot vierpersoons spa waarin je heerlijk tot rust kunt komen. Deze spa heeft veel overeenkomsten met de NetSpa Aspen maar deze grijze uitvoering is alleen bij ons te koop. De spa is eenvoudig op te zetten en past met een buitendiameter van 168 cm ook prima in een kleinere tuin. De spa kan worden opgewarmd tot 42°C en met 110 bubbeljets ben je verzekerd van een heerlijke bubbelmassage. Liever geen bubbels? Kan ook! Met behulp van het digitale... (7)
      NetSpa Canyon opblaasbare spa - 4 persoons
      • 03700691414595
      1
      deal
    • Intex Navy Bubble Jacuzzi met hardwatersysteem - Opblaasbare Jacuzzi
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182482908.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235670985.jpg?ts=1
      Intex Intex Navy Bubble Jacuzzi met hardwatersysteem - Opblaasbare Jacuzzi Navy Bubble Jacuzzi met hardwatersysteem - Opblaasbare Jacuzzi Navy Bubble Jacuzzi met hardwatersysteem - Opblaasbare Jacuzzi Intex Intex PureSpa Navy Bubbel Opblaasbare Jacuzzi 4-persoons (3)
      Intex Navy Bubble Jacuzzi met hardwatersysteem - Opblaasbare Jacuzzi
      • 06941057405544
      3
    • Intex Pure Spa Bubble Therapy jacuzzi 196x71 cm 4 personen Exclusive limited Edition 2022
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219596557.jpg?ts=1
      Intex Intex Pure Spa Bubble Therapy jacuzzi 196x71 cm 4 personen Exclusive limited Edition 2022 Pure Spa Bubble Therapy jacuzzi 196x71 cm 4 personen Exclusive limited Edition 2022 Pure Spa Bubble Therapy jacuzzi 196x71 cm 4 personen Exclusive limited Edition 2022 Intex Pure Spa Bubble Therapy jacuzzi 196x71 cm 4 personen Exclusive limited Edition 2022 (2)
      Intex Pure Spa Bubble Therapy jacuzzi 196x71 cm 4 personen Exclusive limited Edition 2022
      • 09509675516690
      1
    • Bestway Lay-Z-spa Aruba || Bestway
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230746096.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239264083.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228293586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234436393.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234436394.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Lay-Z-spa Aruba || Bestway Lay-Z-spa Aruba || Bestway Lay-Z-spa Aruba || Bestway Bestway Lay-Z-spa Aruba opblaasbare spa (1)
      Bestway Lay-Z-spa Aruba || Bestway
      • 06941607312773
      3
    • min
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 999.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be