x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Intex Opblaasbare jacuzzi Pure spa intex 6 persoons

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Intex Opblaasbare jacuzzi Pure spa intex 6 persoons
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Intex Opblaasbare jacuzzi Pure spa intex 6 persoons
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Intex Opblaasbare jacuzzi Pure spa intex 6 persoons
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105933739.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146329508.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/112687171.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/117167348.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/137965247.jpg?ts=1
Intex Intex Opblaasbare jacuzzi Pure spa intex 6 persoons Opblaasbare jacuzzi Pure spa intex 6 persoons Opblaasbare jacuzzi Pure spa intex 6 persoons Intex PureSpa opblaasbare Bubbel Spa 6 persoons (1)
  • 06941057404936
1
  • Algemene kenmerken
    • Soort zwembad: Jacuzzi
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 71 cm
    • Gewicht product: 51600 g
  • Design
    • Kleur: Beige, Bruin, Groen
    • Materiaal: Kunststof
  • 775.95 775.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Intex PureSpa opblaasbare Bubbel Spa 6 persoons775.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • NetSpa Canyon opblaasbare spa - 4 persoons
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229649452.jpg?ts=1
      NetSpa NetSpa Canyon opblaasbare spa - 4 persoons Canyon opblaasbare spa - 4 persoons Canyon opblaasbare spa - 4 persoons De NetSpa Canyon is een betaalbare en compacte twee- tot vierpersoons spa waarin je heerlijk tot rust kunt komen. Deze spa heeft veel overeenkomsten met de NetSpa Aspen maar deze grijze uitvoering is alleen bij ons te koop. De spa is eenvoudig op te zetten en past met een buitendiameter van 168 cm ook prima in een kleinere tuin. De spa kan worden opgewarmd tot 42°C en met 110 bubbeljets ben je verzekerd van een heerlijke bubbelmassage. Liever geen bubbels? Kan ook! Met behulp van het digitale... (7)
      NetSpa Canyon opblaasbare spa - 4 persoons
      • 03700691414595
      1
      deal
    • Bestway Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236810527.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181822865.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers. Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers. Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers. Opblaasbare spa voor 2 tot 4 personen AirJet bubbelmassagesysteem (120 jets) Veelkleurige LED-verlichtingsstrip met afstandsbediening Freeze Shield technologie zodat je nu het hele jaar door kan genieten ChemConnect chloordispenser voor stabiele chemische balans Wanden van DuraPlus voor superieure sterkte, duurzaamheid en lekbestendigheid (1)
      Bestway Lay-Z-Spa Bali AirJet incl. LED 2 - 4 pers.
      • 06942138978445
      1
      deal
    • Bestway Lay-Z-spa Aruba || Bestway
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230746096.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234234568.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228293586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234436393.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234436394.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Lay-Z-spa Aruba || Bestway Lay-Z-spa Aruba || Bestway Lay-Z-spa Aruba || Bestway Bestway Lay-Z-spa Aruba opblaasbare spa (2)
      Bestway Lay-Z-spa Aruba || Bestway
      • 06941607312773
      3
    • Intex Pure Spa Bubble Therapy jacuzzi 196x71 cm 4 personen Exclusive limited Edition 2022
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219596557.jpg?ts=1
      Intex Intex Pure Spa Bubble Therapy jacuzzi 196x71 cm 4 personen Exclusive limited Edition 2022 Pure Spa Bubble Therapy jacuzzi 196x71 cm 4 personen Exclusive limited Edition 2022 Pure Spa Bubble Therapy jacuzzi 196x71 cm 4 personen Exclusive limited Edition 2022 Intex Pure Spa Bubble Therapy jacuzzi 196x71 cm 4 personen Exclusive limited Edition 2022 (3)
      Intex Pure Spa Bubble Therapy jacuzzi 196x71 cm 4 personen Exclusive limited Edition 2022
      • 09509675516690
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 849.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 819.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 819.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 819.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 819.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 819.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 819.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 819.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 819.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 819.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 819.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 819.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 819.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 814.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 817.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 806.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 806.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 806.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 806.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 806.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 806.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 806.80
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 802.75
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 797.51
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 791.18
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 814.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 792.45
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 794.24
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 794.24
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 794.24
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 814.29
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 814.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 814.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 839.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 839.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 839.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 819.43
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 839.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 839.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 800.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 800.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 808.96
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 808.96
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 839.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 814.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 828.15
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 828.15
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 830.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 707.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 839.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 839.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 839.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 839.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 839.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 839.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 839.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 839.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 839.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 839.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 839.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 839.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 839.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 839.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 839.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 839.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 839.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 777.13
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 799.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 800.94
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 799.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 799.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 799.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 799.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 799.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 799.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 773.23
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 799.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 775.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 775.95
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 744.77
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 744.77
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 775.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 775.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be