x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jeans verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Basler jeans

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jeans categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Basler Jeans model Julienne
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128760444.jpg
      Basler Basler Jeans model Julienne Jeans model Julienne Jeans model Julienne Jeans van BASLER model JULIENNE, het perfect zittende five-pocketsmodel in modern, slank silhouet, met licht verlaagde taille en smalle pijpen. Zonder riem. Comfortabel, exclusiefdenim van 98% katoen, 2% Elastan. Binnenbeenlengte ca. 80 cm. Voetwijdte ca. 30 cm. Deze jeans is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. niet chemisch te reinigen. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 40, 44, 46, 48, 50, 54. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Basler Jeans model Julienne
      • 04061774101979
      1
      most_sold
      124.90 EUR
    • Basler Broek model Julienne
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129761509.jpg
      Basler Basler Broek model Julienne Broek model Julienne Broek model Julienne Broek van BASLER model JULIENNE, het perfect zittende five-pocketsmodel in modern slank silhouet, met licht verlaagde taille en smalle pijpen. Zonder riem. Sublieme, vormvaste katoen-stretch van 91% katoen, 8% polyester, 1% Elastan. Binnenbeenlengte ca. 80 cm. Voetwijdte ca. 30 cm. Deze broek is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. niet chemisch te reinigen. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50. Hoogwaardige mode voor dames van 5... (1)
      Basler Broek model Julienne
      • 04061774102242
      1
      100.90 EUR
    • Basler Jeans model Julienne
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129761346.jpg
      Basler Basler Jeans model Julienne Jeans model Julienne Jeans model Julienne Jeans van BASLER model JULIENNE, het perfect zittende five-pocketsmodel in modern, slank silhouet, met licht verlaagde taille en smalle pijpen. Zonder riem. Comfortabel, exclusiefdenim van 98% katoen, 2% Elastan. Binnenbeenlengte ca. 80 cm. Voetwijdte ca. 30 cm. Deze jeans is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. niet chemisch te reinigen. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Basler Jeans model Julienne
      • 04061774101894
      1
      124.90 EUR
    • Basler Broek model Julienne
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129761509.jpg
      Basler Basler Broek model Julienne Broek model Julienne Broek model Julienne Broek van BASLER model JULIENNE, het perfect zittende five-pocketsmodel in modern slank silhouet, met licht verlaagde taille en smalle pijpen. Zonder riem. Sublieme, vormvaste katoen-stretch van 91% katoen, 8% polyester, 1% Elastan. Binnenbeenlengte ca. 80 cm. Voetwijdte ca. 30 cm. Deze broek is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. niet chemisch te reinigen. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50. Hoogwaardige mode voor dames van 5... (1)
      Basler Broek model Julienne
      • 04061774102266
      1
      100.90 EUR
    • Basler Broek model Julienne
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129761509.jpg
      Basler Basler Broek model Julienne Broek model Julienne Broek model Julienne Broek van BASLER model JULIENNE, het perfect zittende five-pocketsmodel in modern slank silhouet, met licht verlaagde taille en smalle pijpen. Zonder riem. Sublieme, vormvaste katoen-stretch van 91% katoen, 8% polyester, 1% Elastan. Binnenbeenlengte ca. 80 cm. Voetwijdte ca. 30 cm. Deze broek is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. niet chemisch te reinigen. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50. Hoogwaardige mode voor dames van 5... (1)
      Basler Broek model Julienne
      • 04061774102297
      1
      100.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Boyfriend jeans (boyfriend_jeans)
      • Mom jeans (mom_jeans)
      • Skinny (skinny)
      • Straight (straight)
    • Maat (kledingmaat):
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 27x28 (27x28)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 30/31 (30_31)
      • 30/36 (30_36)
      • 31 (31)
      • 31/36 (31_36)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 32/36 (32_36)
      • 32/38 (32_38)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 33x38 (33x38)
      • 34 (34)
      • 34/30 (34_30)
      • 34/36 (34_36)
      • 34-38 (34_38)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 40/36 (40_36)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42/30 (42_30)
      • 42/32 (42_32)
      • 42/36 (42_36)
      • 42-43 (42_43)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44/30 (44_30)
      • 44/32 (44_32)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46/32 (46_32)
      • 46/34 (46_34)
      • 46/47 (46_47)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 52/32 (52_32)
      • 56 (56)
      • 56/68 (56_68)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Denim (denim)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 2nd day (2nd_day)
      • 7 for all mankind (7_for_all_mankind)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • AG Jeans (ag_jeans)
      • AGOLDE (agolde)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alberto (alberto)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Artigiano (artigiano)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Basler (basler)
      • Bergans (bergans)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Blend (blend)
      • Blue rebel (blue_rebel)
      • Boohoo (boohoo)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Champion (champion)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Checker (checker)
      • Cinque (cinque)
      • Club Of Comfort (club_of_comfort)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • DMG (dmg)
      • Dockers (dockers)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Enjoy (enjoy)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Farah (farah)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gang (gang)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gardeur (gardeur)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Glamorous (glamorous)
      • Glücksstern (glu_cksstern)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Joker (joker)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kamik (kamik)
      • Khujo (khujo)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Kjbrand (kjbrand)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura Kent (laura_kent)
      • Laurèl (laure_l)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lebek (lebek)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Line 8 (levi_s_line_8)
      • Lisette L. (lisette_l_)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • LTB (ltb)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Mac broeken (mac_broeken)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Mavi (mavi)
      • Mel Ivy (mel_ivy)
      • Meyer (meyer)
      • Minimum (minimum)
      • Missguided (missguided)
      • Mona (mona)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Neuw (neuw)
      • New Look (new_look)
      • New Look Curves (new_look_curves)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NOP (nop)
      • Noppies (noppies)
      • Nowadays (nowadays)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Nydj (nydj)
      • Object (object)
      • One teaspoon (one_teaspoon)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Paola (paola)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persona by Marina Rinaldi (persona_by_marina_rinaldi)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinewood (pinewood)
      • PLEASE (please)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Pme (pme)
      • PrAna (prana)
      • Produkt (produkt)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Relaxed by Toni (relaxed_by_toni)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Roxy (roxy)
      • S.oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Scotch Rbelle (scotch_rbelle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • SikSilk (siksilk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Softwalk (softwalk)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STACCATO (staccato)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni (toni)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • True Religion (true_religion)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Twintip (twintip)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Umbro (umbro)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Zizzi (zizzi)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be