x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jeans verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Blend She jeans

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jeans categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Blend She Brantano Blendshe Broek Camel Maat: 28
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147491648.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149616784.jpg
      Blend She Blend She Brantano Blendshe Broek Camel Maat: 28 Brantano Blendshe Broek Camel Maat: 28 Brantano Blendshe Broek Camel Maat: 28 Brantano - Een Degelijke Broek In De Kleerkast Mag Niet Ontbreken, Dames! Zowel Op Het Werk, Op Een Feest Als Op Vakantie Is Een Leuke Broek Onmisbaar. Deze Camelkleurige Broek Voor Dames Van Blendshe Gemaakt Van Katoen Past Overal Bij! over Blendshe: what! Who I Am? Ik Ben Veel Te Jong Om Dat Al Te Weten. Ik Weet Dat Ik Vrij Ben En Kan Worden Wat Ik Wil. Maar Nu Verhuizen Mijn Vriendinnen En Ik Naar ?the Big City? Om De Verborgen Stadsgeheimen Te Ontdekken. We Mixen Fashion, Feestjes, Studie... (1)
      Blend She Brantano Blendshe Broek Camel Maat: 28
      • 05714343234125
      1
      59.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Boyfriend jeans (boyfriend_jeans)
      • Mom jeans (mom_jeans)
      • Skinny (skinny)
    • Maat (kledingmaat):
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 23x24 (23x24)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 27x28 (27x28)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 30/31 (30_31)
      • 30/36 (30_36)
      • 31 (31)
      • 31/36 (31_36)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 32/36 (32_36)
      • 32/38 (32_38)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 33x38 (33x38)
      • 34 (34)
      • 34/30 (34_30)
      • 34/36 (34_36)
      • 34-38 (34_38)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 40/36 (40_36)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42/32 (42_32)
      • 42/36 (42_36)
      • 42-43 (42_43)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44/32 (44_32)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46/32 (46_32)
      • 46/47 (46_47)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 48/34 (48_34)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Denim (denim)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 2NDDAY (2ndday)
      • 7 for all mankind (7_for_all_mankind)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Gizem Emre (about_you_x_gizem_emre)
      • AG Jeans (ag_jeans)
      • AGOLDE (agolde)
      • Airfield (airfield)
      • Alberto (alberto)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • ANGELS (angels)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armedangels (armedangels)
      • Articles of Society (articles_of_society)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basler (basler)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Benetton (benetton)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue rebel (blue_rebel)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Boohoo (boohoo)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Checker (checker)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Closed (closed)
      • Club Of Comfort (club_of_comfort)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • DAY.LIKE (day_like)
      • Denham (denham)
      • Diesel (diesel)
      • DMG (dmg)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • FAM (fam)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gang (gang)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gardeur (gardeur)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Glamorous (glamorous)
      • Glücksstern (glu_cksstern)
      • Goldgarn (goldgarn)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Joker (joker)
      • JOOP! (joop_)
      • Junarose (junarose)
      • Khujo (khujo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Kjbrand (kjbrand)
      • LASCANA (lascana)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Line 8 (levi_s_line_8)
      • Lisette L (lisette_l)
      • Lisette L. (lisette_l_)
      • Liu Jo Jeans (liu_jo_jeans)
      • LIVERPOOL (liverpool)
      • LMTD (lmtd)
      • Lois (lois)
      • Ltb (ltb)
      • LTB - Love To Be (ltb_love_to_be)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Mac broeken (mac_broeken)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Marjo (marjo)
      • Mavi (mavi)
      • Mel Ivy (mel_ivy)
      • Meyer (meyer)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Neuw (neuw)
      • New Look (new_look)
      • New Look Curves (new_look_curves)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NOP (nop)
      • Noppies (noppies)
      • Norr (norr)
      • Nudie jeans (nudie_jeans)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Nydj (nydj)
      • Object (object)
      • Only (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Oshkosh (oshkosh)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pme (pme)
      • POSTYR (postyr)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ragdoll LA (ragdoll_la)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • REVIEW FOR KIDS (review_for_kids)
      • REVIEW FOR TEENS (review_for_teens)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rieker (rieker)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rosner (rosner)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch Rbelle (scotch_rbelle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • SikSilk (siksilk)
      • sisley (sisley)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STACCATO (staccato)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steps (steps)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toni (toni)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • True Religion (true_religion)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Volcom (volcom)
      • Warehouse (warehouse)
      • Whistles (whistles)
      • WHY7 (why7)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be