x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jeans verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    jeans

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jeans categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Tommy Jeans Jeans 'NORA MID RISE SKINNY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161903255.jpg
      Tommy Jeans Tommy Jeans Jeans 'NORA MID RISE SKINNY' Jeans 'NORA MID RISE SKINNY' Jeans 'NORA MID RISE SKINNY' Tommy Jeans Sylvia Hr Super Skinny Dyamd Straight Jeans voor dames (1)
      Tommy Jeans Jeans 'NORA MID RISE SKINNY'
      • 08719862011919
      • HID4091001000021
      2
      93.75 EUR
    • Esprit Jeans
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163225823.jpg
      Esprit Esprit Jeans Jeans Jeans Colored Skinny Stretch Denim (1)
      Esprit Jeans
      • 04063702053480
      • ESR5503001000006
      2
      59.90 EUR
    • ONLY Jeans
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156229213.jpg
      ONLY ONLY Jeans Jeans Jeans Duurzame jeans. (1)
      ONLY Jeans
      • 05714910893922
      • ONL6821004000007
      2
      deal
      39.90 EUR
    • Brax Jeans 'Shakira'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164057598.jpg
      Brax Brax Jeans 'Shakira' Jeans 'Shakira' Jeans 'Shakira' Materiaal: Denim; Motief: Effen; Design: Gevoerde zoom/rand, Ritssluiting; Wassing: Colored denim; Extra's: Stevige stof, Riemlussen; Lengte: 7/8 lengte; Pasvorm: Regular; Taillehoogte: Mid waist (1)
      Brax Jeans 'Shakira'
      • 04047228372492
      • BRX0471005000012
      1
      most_sold
      99.90 EUR
    • Brax Jeans 'SHAKIRA S'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152127584.jpg
      Brax Brax Jeans 'SHAKIRA S' Jeans 'SHAKIRA S' Jeans 'SHAKIRA S' Materiaal: Denim; Motief: Effen; Design: 5-pocket-style; Extra's: Op staal naden; Lengte: 7/8 lengte; Pasvorm: Skinny; Taillehoogte: Mid waist (1)
      Brax Jeans 'SHAKIRA S'
      • 04047225909547
      • BRX0272002000006
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Brax Jeans 'Shakira Style'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161846104.jpg
      Brax Brax Jeans 'Shakira Style' Jeans 'Shakira Style' Jeans 'Shakira Style' Materiaal: Denim; Motief: Effen; Design: 5-pocket-style, Ritssluiting; Wassing: Colored denim; Extra's: Op staal naden, Riemlussen; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Slimfit; Taillehoogte: Mid waist (1)
      Brax Jeans 'Shakira Style'
      • 04047228957194
      • BRX0464007000002
      1
      99.90 EUR
    • Pieces Jeans
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153314644.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156195616.jpg
      Pieces Pieces Jeans Jeans Jeans Materiaal: Denim; Lengte: 7/8 lengte; Pasvorm: Slimfit; Taillehoogte: Mid waist (1)
      Pieces Jeans
      • 05714499581296
      • 5714499581296
      1
      49.99 EUR
    • MAC Jeans 'Dream'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158000059.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158860522.jpg
      MAC MAC Jeans 'Dream' Jeans 'Dream' Jeans 'Dream' Motief: Effen; Design: Achterzak, Zakken aan de zijkant, Knop sluiting, Verborgen rits; Materiaal: Denim; Wassing: Colored denim; Extra's: Op staal naden, Riemlussen, Label borduurwerk; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Slimfit; Taillehoogte: Mid waist (1)
      MAC Jeans 'Dream'
      • 04063531124955
      • 04063531124993
      • MCA0043001000002
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Merk (brand):
      • 2NDDAY (2ndday)
      • 7 for all mankind (7_for_all_mankind)
      • 247 Jeans (247_jeans)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • ABOUT YOU x Riccardo Simonetti (about_you_x_riccardo_simonetti)
      • AG Jeans (ag_jeans)
      • Alberto (alberto)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • B.young (b_young)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • BDG Urban Outfitters (bdg_urban_outfitters)
      • Benetton (benetton)
      • BESS (bess)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Boyish (boyish)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Carter's (carter_s)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Cecil (cecil)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Chasin' (chasin_)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cross jeans (cross_jeans)
      • Dawn (dawn)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Dirkje (dirkje)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Drykorn (drykorn)
      • DUER (duer)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Falke (falke)
      • FAM (fam)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Floris van bommel (floris_van_bommel)
      • Forever New (forever_new)
      • Free People (free_people)
      • Freeman T. Porter (freeman_t_porter)
      • Freequent (freequent)
      • G-Star (g_star)
      • Gang (gang)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gardeur (gardeur)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Global Funk (global_funk)
      • Goldgarn (goldgarn)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • KAFFE CURVE (kaffe_curve)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Khujo (khujo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • LMTD (lmtd)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Ltb (ltb)
      • LTB - Love To Be (ltb_love_to_be)
      • MAC (mac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Mavi (mavi)
      • Meyco (meyco)
      • Meyer (meyer)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mother (mother)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • New Look (new_look)
      • NIHIL (nihil)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nudie Jeans (nudie_jeans)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Nydj (nydj)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Only & Sons (Big & Tall) (only_sons_big_tall_)
      • Opus (opus)
      • Oshkosh (oshkosh)
      • PAIGE (paige)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pioneer (pioneer)
      • Pioneer Authentic Jeans (pioneer_authentic_jeans)
      • Pionier (pionier)
      • Pme (pme)
      • Produkt (produkt)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salsa (salsa)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sessun (sessun)
      • Shine Original (shine_original)
      • SikSilk (siksilk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • SoSUE (sosue)
      • Southpole (southpole)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sportmax Code (sportmax_code)
      • STACCATO (staccato)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • The Kooples (the_kooples)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • THOMAS RATH (thomas_rath)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Trespass (trespass)
      • Triangle (triangle)
      • True Religion (true_religion)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban classics (urban_classics)
      • Urban Threads (urban_threads)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Volcom (volcom)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Weissbach (weissbach)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wrangler (wrangler)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zay (zay)
      • Zegna (zegna)
      • Zizzi (zizzi)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Nude (nude)
      • Nude (nude)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Crème (creme)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 23x24 (23x24)
      • 24 (24)
      • 24/31 (24_31)
      • 25x26 (25x26)
      • 27x28 (27x28)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29/36 (29_36)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 30/31 (30_31)
      • 30/36 (30_36)
      • 31 (31)
      • 31/36 (31_36)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 32/36 (32_36)
      • 32/38 (32_38)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 33x38 (33x38)
      • 34 (34)
      • 34/30 (34_30)
      • 34/36 (34_36)
      • 34-38 (34_38)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 40/36 (40_36)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42/30 (42_30)
      • 42/32 (42_32)
      • 42/36 (42_36)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44/30 (44_30)
      • 44/32 (44_32)
      • 44/36 (44_36)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46/30 (46_30)
      • 46/32 (46_32)
      • 46/34 (46_34)
      • 46/47 (46_47)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 48/30 (48_30)
      • 48/32 (48_32)
      • 48/34 (48_34)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 50/32 (50_32)
      • 51x52 (51x52)
      • 52 (52)
      • 52/32 (52_32)
      • 54/32 (54_32)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Antifit (antifit)
      • Bootcut (bootcut)
      • Boyfriend jeans (boyfriend_jeans)
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Mom jeans (mom_jeans)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Straight (straight)
      • Tapered (tapered)
    • Materiaal (materiaal):
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Patroon (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Gestreept (gestreept)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be