x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jeans verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Goedkope Skinny jeans

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jeans categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129516034.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117681980.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141860706.jpg
      Vero Moda Vero Moda Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Ritssluiting, 5-pocket-style; Pasvorm: Skinny; Lengte: Lang/maxi; Taillehoogte: Low waist; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken (1)
      Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • 05713233153409
      • VER1237003000001
      2
      deal
      34.90 EUR
    • Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129516034.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117681980.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102942225.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118888811.jpg
      Vero Moda Vero Moda Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Vero Moda dames skinny broek met gecoat bovenmateriaal. Lichte stretch zorgt voor een aangenaam en hoog draagcomfort. De normale taille en de 'buisvorm' maken het tot een ideale jegging. Vero Moda damesjeans. skinny fit - zeer smalle pasvormmodel: VMSeven - gecoat materiaal: 77% viscose, 20% nylon, 3% elastaan artikelnummer: 10160210Machinewas op 30 °C - Niet bleken - Niet in de droger gebruiken - Voor het drogen ophangen - bij lage temperatuur strijken - Niet chemisch reinigen (1)
      Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • 05713233153416
      • VER1237003000004
      2
      deal
      34.90 EUR
    • Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129516034.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117681980.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118888811.jpg
      Vero Moda Vero Moda Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Ritssluiting, 5-pocket-style; Pasvorm: Skinny; Lengte: Lang/maxi; Taillehoogte: Low waist; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken (1)
      Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • 05713233152594
      • VER1237003000005
      2
      30.61 EUR
    • Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129516034.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117681980.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102942225.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118888811.jpg
      Vero Moda Vero Moda Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Vero Moda dames skinny broek met gecoat bovenmateriaal. Lichte stretch zorgt voor een aangenaam en hoog draagcomfort. De normale taille en de 'buisvorm' maken het tot een ideale jegging. Vero Moda damesjeans. skinny fit - zeer smalle pasvormmodel: VMSeven - gecoat materiaal: 77% viscose, 20% nylon, 3% elastaan artikelnummer: 10160210Machinewas op 30 °C - Niet bleken - Niet in de droger gebruiken - Voor het drogen ophangen - bij lage temperatuur strijken - Niet chemisch reinigen (1)
      Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • 05713028313506
      • VER1237003000008
      2
      deal
      34.90 EUR
    • Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129516034.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117681980.jpg
      Vero Moda Vero Moda Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Vero Moda dames skinny broek met gecoat bovenmateriaal. Lichte stretch zorgt voor een aangenaam en hoog draagcomfort. De normale taille en de 'buisvorm' maken het tot een ideale jegging. Vero Moda damesjeans. skinny fit - zeer smalle pasvormmodel: VMSeven - gecoat materiaal: 77% viscose, 20% nylon, 3% elastaan artikelnummer: 10160210Machinewas op 30 °C - Niet bleken - Niet in de droger gebruiken - Voor het drogen ophangen - bij lage temperatuur strijken - Niet chemisch reinigen (1)
      Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • 05713233152525
      • VER1237003000003
      2
      29.47 EUR
    • Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129516034.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117681980.jpg
      Vero Moda Vero Moda Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Ritssluiting, 5-pocket-style; Pasvorm: Skinny; Lengte: Lang/maxi; Taillehoogte: Low waist; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken (1)
      Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • 05713233152556
      • VER1237003000015
      1
      deal
      34.90 EUR
    • HEINE Jeans
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130026447.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130026443.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130026440.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130026444.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106222602.jpg
      HEINE HEINE Jeans Jeans Jeans Materiaal: Katoen; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Ritssluiting, Nepzakken, Rits zak, Ritszakken aan de zijkant; Pasvorm: Slimfit; Lengte: Lang/maxi; Taillehoogte: Mid waist; Elasticiteit: Elastisch/stretch (1)
      HEINE Jeans
      • 06111249283544
      • 04894372142316
      • RIC0144001000001
      1
      deal
      27.90 EUR
    • Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129516034.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117681980.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118888811.jpg
      Vero Moda Vero Moda Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Jeans 'Vmseven' Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Ritssluiting, 5-pocket-style; Pasvorm: Skinny; Lengte: Lang/maxi; Taillehoogte: Low waist; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken (1)
      Vero Moda Jeans 'Vmseven'
      • 05713233153447
      • VER1237003000013
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Boyfriend jeans (boyfriend_jeans)
      • Mom jeans (mom_jeans)
      • Skinny (skinny)
      • Straight (straight)
    • Maat (kledingmaat):
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 23x24 (23x24)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 27x28 (27x28)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 30/31 (30_31)
      • 30/36 (30_36)
      • 31 (31)
      • 31/36 (31_36)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 32/36 (32_36)
      • 32/38 (32_38)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 33x38 (33x38)
      • 34 (34)
      • 34/30 (34_30)
      • 34/36 (34_36)
      • 34-38 (34_38)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 40/36 (40_36)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42/30 (42_30)
      • 42/32 (42_32)
      • 42/36 (42_36)
      • 42-43 (42_43)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44/30 (44_30)
      • 44/32 (44_32)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46/32 (46_32)
      • 46/34 (46_34)
      • 46/47 (46_47)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 50/32 (50_32)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 56/68 (56_68)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Denim (denim)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 2nd day (2nd_day)
      • 7 for all mankind (7_for_all_mankind)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • AG Jeans (ag_jeans)
      • AGOLDE (agolde)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alberto (alberto)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Artigiano (artigiano)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Basler (basler)
      • Bergans (bergans)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Blend (blend)
      • Blue rebel (blue_rebel)
      • Boohoo (boohoo)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Checker (checker)
      • Cinque (cinque)
      • Club Of Comfort (club_of_comfort)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • DMG (dmg)
      • Dockers (dockers)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Enjoy (enjoy)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gang (gang)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gardeur (gardeur)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Glamorous (glamorous)
      • Glücksstern (glu_cksstern)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Joker (joker)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kamik (kamik)
      • Khujo (khujo)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Kjbrand (kjbrand)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura Kent (laura_kent)
      • Laurèl (laure_l)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lebek (lebek)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Line 8 (levi_s_line_8)
      • Lisette L. (lisette_l_)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • LTB (ltb)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Mac broeken (mac_broeken)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Mavi (mavi)
      • Mel Ivy (mel_ivy)
      • Meyer (meyer)
      • Minimum (minimum)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Missguided (missguided)
      • Mona (mona)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Neuw (neuw)
      • New Look (new_look)
      • New Look Curves (new_look_curves)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NOP (nop)
      • Noppies (noppies)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Nydj (nydj)
      • Object (object)
      • One teaspoon (one_teaspoon)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Paola (paola)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persona by Marina Rinaldi (persona_by_marina_rinaldi)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinewood (pinewood)
      • PLEASE (please)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Pme (pme)
      • PrAna (prana)
      • Produkt (produkt)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Relaxed by Toni (relaxed_by_toni)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Roxy (roxy)
      • S.oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Scotch Rbelle (scotch_rbelle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • SikSilk (siksilk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Softwalk (softwalk)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STACCATO (staccato)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni (toni)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • True Religion (true_religion)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Wrangler (wrangler)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Zizzi (zizzi)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be