x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Levi's Jeans

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Levi's Jeans
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Levi's Jeans
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Levi's Jeans
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/130557984.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/152420559.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/235202211.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/259856898.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/97405391.jpg?ts=1
Levi's Levi's Jeans Jeans Jeans Op zoek naar hoge kwaliteit Heren Jeans om je kast mee op te vullen? Met deze van Levi's heb je altijd een kwalitatief in huis. De Levi's 511 Denim Jeans Donkerblauw is heel geschikt!Levi's 511 Denim Jeans Donkerblauw in de kleur Blauw en Donkerblauw met een pasvorm Slim-fit is gemaakt van Katoen en Stretch met een Effen dessin (1)
  • 05415212130974
4
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames
    • Pasvorm: Slanke pasvorm
    • Motief: Effen
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Polyester, Polyetheen PE, Stretch, Kunststof, Elasthaan, Katoen, Polyurethaan
    • Hakhoogte (cm): 0 cm
  • Maat
    • Kledingmaat: 30
  • Technische details
    • Duurzaam design: Ja
  • 76.30 120.00 EUR 4
    4
    • Amazon Amazon
      99% katoen, 1% elastaan Gulp met ritssluiting Model met vijf zakken Lage taille Opmerking: de etikettenvarianten en de varianten van het ...76.30, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      511 slim fit jeans met stretch in donkere wassing109.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Suitable.be Suitable.be
      Op zoek naar hoge kwaliteit Heren Jeans om je kast mee op te vullen? Met deze van Levi's heb je altijd een kwalitatief in huis. De Levi's...119.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Spartoo.be Spartoo.be
      4.386986301369863 (2)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.13/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Jeans slim Levis 511 SLIM FIT Blauw Verkrijgbaar in herenmaat. US 30 / 32120.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • WAM Denim Jeans 72339 Bristol Brown
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248464987.jpg?ts=1
      WAM Denim WAM Denim Jeans 72339 Bristol Brown Jeans 72339 Bristol Brown Jeans 72339 Bristol Brown Jeans 72339 Bristol Brown (1)
      WAM Denim Jeans 72339 Bristol Brown
      • 08720814731014
      1
    • Kings Of Indigo - Leila Cropped | Clean Burgos Recycled Dark - Jeans - Zwart - W24 X L32
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216564717.jpg?ts=1
      Kings Of Indigo Kings Of Indigo - Leila Cropped | Clean Burgos Recycled Dark - Jeans - Zwart - W24 X L32 - Leila Cropped | Clean Burgos Recycled Dark - Jeans - Zwart - W24 X L32 - Leila Cropped | Clean Burgos Recycled Dark - Jeans - Zwart - W24 X L32 Kings Of Indigo - Leila Cropped | Clean Burgos Recycled Dark - Jeans - Zwart - W24 X L32 (1)
      Kings Of Indigo - Leila Cropped | Clean Burgos Recycled Dark - Jeans - Zwart - W24 X L32
      • 08719175315919
      1
    • Kings Of Indigo - Charles | Clean Medium Used - Jeans - Donker Blauw - W29 X L32
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205927448.jpg?ts=1
      Kings Of Indigo Kings Of Indigo - Charles | Clean Medium Used - Jeans - Donker Blauw - W29 X L32 - Charles | Clean Medium Used - Jeans - Donker Blauw - W29 X L32 - Charles | Clean Medium Used - Jeans - Donker Blauw - W29 X L32 Kings Of Indigo - Charles | Clean Medium Used - Jeans - Donker Blauw - W29 X L32 (1)
      Kings Of Indigo - Charles | Clean Medium Used - Jeans - Donker Blauw - W29 X L32
      • 08719175318088
      1
    • Kings Of Indigo - Liora Cropped | Clean Recycled Ecru - Jeans - Wit - W28 X L30
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215538767.jpg?ts=1
      Kings Of Indigo Kings Of Indigo - Liora Cropped | Clean Recycled Ecru - Jeans - Wit - W28 X L30 - Liora Cropped | Clean Recycled Ecru - Jeans - Wit - W28 X L30 - Liora Cropped | Clean Recycled Ecru - Jeans - Wit - W28 X L30 Kings Of Indigo - Liora Cropped | Clean Recycled Ecru - Jeans - Wit - W28 X L30 (1)
      Kings Of Indigo - Liora Cropped | Clean Recycled Ecru - Jeans - Wit - W28 X L30
      • 08719175316794
      1
    • Maat (kledingmaat):
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 32/36 (32_36)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 83.96
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 83.96
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 59.97
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 76.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 76.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 59.97
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 90.01
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 76.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 76.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 76.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 76.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 76.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 76.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 90.01
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 59.97
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 90.01
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 90.01
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 90.01
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 90.01
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 90.01
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 92.12
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 92.12
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 92.12
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 92.12
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 92.11
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 92.11
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 88.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 88.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 88.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 88.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 88.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 88.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 88.95
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 87.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 87.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 88.88
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 88.88
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 88.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 88.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 88.95
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 88.88
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 90.98
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 90.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 90.98
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 59.97
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 59.97
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 54.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 54.98
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 77.35
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 77.35
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 77.35
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 77.35
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 77.35
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 77.35
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 89.30
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 89.30
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 84.75
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 86.25
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 86.32
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 89.30
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 89.30
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 89.30
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 89.30
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 89.30
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 77.35
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 89.25
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 89.25
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 86.32
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 86.32
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 86.32
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 84.67
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 76.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 76.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 76.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 76.95
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 76.95
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 76.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 76.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 76.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 76.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 76.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 76.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 76.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 76.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 76.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 76.95
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 80.55
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 80.55
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 80.55
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 80.55
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 76.96
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 76.85
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 76.85
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 76.85
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 76.85
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 51.95
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 61.98
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 61.98
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 58.10
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 58.10
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 58.10
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 57.56
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 52.09
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 52.09
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 52.04
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 52.04
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 52.04
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 52.48
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 52.48
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sat Dec 10 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Tue Dec 13 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 64.97
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 64.97
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 64.97
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 64.97
      • Mon Dec 19 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 64.98
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 64.98
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 64.98
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 65.40
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 81.97
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 77.44
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 77.44
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 77.44
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 77.44
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 69.98
      • Mon Jan 09 01:00:00 CET 2023 69.98
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 69.98
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 69.98
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 52.08
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 51.95
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 51.95
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 51.95
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 51.95
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 51.95
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 51.95
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 51.95
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 51.95
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 51.95
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 54.97
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 54.97
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 65.40
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 54.97
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 54.97
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 54.97
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 54.97
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 54.97
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 54.97
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 54.97
      • Wed Feb 01 01:00:00 CET 2023 76.30
    • teamvergelijk@vergelijk.be