x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jeans verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lisette L jeans

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jeans categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Lisette L Ankle Pant »Perfect fitting Slim«
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104719276.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149131190.jpg
      Lisette L Lisette L Ankle Pant »Perfect fitting Slim« Ankle Pant »Perfect fitting Slim« Ankle Pant »Perfect fitting Slim« Enkellange shaping-broek van LISETTE L. met een brede verstevigde band en persplooien. Het materiaal van deze broek is stevig, modelleert het figuur en is ook nog eens prettig zacht dankzij het geweldige stretcheffect. Dit zorgt voor een mooie pasvorm en gladde contouren. Optisch bedrog is toegestaan de gepatenteerde technologie Slimming Fit zorgt voor een platte buik en smallere heupen, lift de billen en kleedt de bovenbenen slank af Een brede en flexibele verstevigde band en het ontbreken v... (1)
      Lisette L Ankle Pant »Perfect fitting Slim«
      • 08718192245919
      1
      124.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Boyfriend jeans (boyfriend_jeans)
      • Mom jeans (mom_jeans)
      • Skinny (skinny)
    • Maat (kledingmaat):
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 23x24 (23x24)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 27x28 (27x28)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 30/31 (30_31)
      • 30/36 (30_36)
      • 31 (31)
      • 31/36 (31_36)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 32/36 (32_36)
      • 32/38 (32_38)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 33x38 (33x38)
      • 34 (34)
      • 34/30 (34_30)
      • 34/36 (34_36)
      • 34-38 (34_38)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 40/36 (40_36)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42/32 (42_32)
      • 42/36 (42_36)
      • 42-43 (42_43)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44/32 (44_32)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46/47 (46_47)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 48/32 (48_32)
      • 48/34 (48_34)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • Onesize (onesize)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Denim (denim)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 2NDDAY (2ndday)
      • 7 for all mankind (7_for_all_mankind)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Gizem Emre (about_you_x_gizem_emre)
      • AG Jeans (ag_jeans)
      • AGOLDE (agolde)
      • Airfield (airfield)
      • Alberto (alberto)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • ANGELS (angels)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Articles of Society (articles_of_society)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basler (basler)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Benetton (benetton)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue rebel (blue_rebel)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Checker (checker)
      • Cinque (cinque)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Closed (closed)
      • Club Of Comfort (club_of_comfort)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • DAY.LIKE (day_like)
      • Denham (denham)
      • Diesel (diesel)
      • DMG (dmg)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Elkline (elkline)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • FAM (fam)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • G-Star (g_star)
      • Gang (gang)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gardeur (gardeur)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Glamorous (glamorous)
      • Glücksstern (glu_cksstern)
      • Goldgarn (goldgarn)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Joker (joker)
      • JOOP! (joop_)
      • Junarose (junarose)
      • Khujo (khujo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Kjbrand (kjbrand)
      • LASCANA (lascana)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Levi's Line 8 (levi_s_line_8)
      • Lisette L (lisette_l)
      • Lisette L. (lisette_l_)
      • Liu Jo Jeans (liu_jo_jeans)
      • LIVERPOOL (liverpool)
      • LMTD (lmtd)
      • Lois (lois)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Ltb (ltb)
      • LTB - Love To Be (ltb_love_to_be)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Mac broeken (mac_broeken)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Marjo (marjo)
      • Mavi (mavi)
      • Mel Ivy (mel_ivy)
      • Meyer (meyer)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Neuw (neuw)
      • New Look (new_look)
      • New Look Curves (new_look_curves)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NOP (nop)
      • Noppies (noppies)
      • Norr (norr)
      • Nudie jeans (nudie_jeans)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Nydj (nydj)
      • Object (object)
      • Only (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Oshkosh (oshkosh)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pme (pme)
      • POSTYR (postyr)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ragdoll LA (ragdoll_la)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • REVIEW FOR KIDS (review_for_kids)
      • REVIEW FOR TEENS (review_for_teens)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • River Woods (river_woods)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rosner (rosner)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandwich (sandwich)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch Rbelle (scotch_rbelle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • SikSilk (siksilk)
      • sisley (sisley)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STACCATO (staccato)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steps (steps)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toni (toni)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • True Religion (true_religion)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Volcom (volcom)
      • Warehouse (warehouse)
      • Whistles (whistles)
      • WHY7 (why7)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be