x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jeans verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lisette L. jeans

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jeans categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Lisette L. Shaping-broek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126985334.jpg
      Lisette L. Lisette L. Shaping-broek Shaping-broek Shaping-broek Shaping-broek van Lisette L., zonder sluiting met brede, verstevigde band, 2 afgeronde steekzakken en een muntzakje aan de voorkant. Elastisch, zacht denim. 95% katoen, 5% Elastan. Binnenbeenlengte ca. 78 cm. Voetwijdte ca. 34cm. Deze broek is machinewasbaar. speciale fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. niet strijken. niet chemisch te reinigen. drogen in de droger niet mogelijk. 36, 38. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Lisette L. Shaping-broek
      • 08718192780229
      1
      74.90 EUR
    • Lisette L. Shaping-broek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126985334.jpg
      Lisette L. Lisette L. Shaping-broek Shaping-broek Shaping-broek Shaping-broek van Lisette L., zonder sluiting met brede, verstevigde band, 2 afgeronde steekzakken en een muntzakje aan de voorkant. Elastisch, zacht denim. 95% katoen, 5% Elastan. Binnenbeenlengte ca. 78 cm. Voetwijdte ca. 34cm. Deze broek is machinewasbaar. speciale fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. niet strijken. niet chemisch te reinigen. drogen in de droger niet mogelijk. 36, 38. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Lisette L. Shaping-broek
      • 08718192780212
      1
      74.90 EUR
    • Lisette L. Shaping-broek Lisette L. Beige
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145752915.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134731269.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126987791.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118393724.jpg
      Lisette L. Lisette L. Shaping-broek Lisette L. Beige Shaping-broek Lisette L. Beige Shaping-broek Lisette L. Beige Enkellange shaping-broek van LISETTE L. met een brede verstevigde band en persplooien. Het materiaal van deze broek is stevig, modelleert het figuur en is ook nog eens prettig zacht dankzij het geweldige stretcheffect. Dit zorgt voor een mooie pasvorm en gladde contouren. Optisch bedrog is toegestaan de gepatenteerde technologie Slimming Fit zorgt voor een platte buik en smallere heupen, lift de billen en kleedt de bovenbenen slank af Een brede en flexibele verstevigde band en het ontbreken v... (1)
      Lisette L. Shaping-broek Lisette L. Beige
      • 08718192534334
      1
      124.90 EUR
    • Lisette L. Shaping-broek Lisette L. Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145752915.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134731269.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126984514.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118393707.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104719506.jpg
      Lisette L. Lisette L. Shaping-broek Lisette L. Wit Shaping-broek Lisette L. Wit Shaping-broek Lisette L. Wit Enkellange shaping-broek van LISETTE L. met een brede verstevigde band en persplooien. Het materiaal van deze broek is stevig, modelleert het figuur en is ook nog eens prettig zacht dankzij het geweldige stretcheffect. Dit zorgt voor een mooie pasvorm en gladde contouren. Optisch bedrog is toegestaan de gepatenteerde technologie Slimming Fit zorgt voor een platte buik en smallere heupen, lift de billen en kleedt de bovenbenen slank af Een brede en flexibele verstevigde band en het ontbreken v... (1)
      Lisette L. Shaping-broek Lisette L. Wit
      • 08718192275527
      1
      124.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Boyfriend jeans (boyfriend_jeans)
      • Mom jeans (mom_jeans)
      • Skinny (skinny)
    • Maat (kledingmaat):
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 27x28 (27x28)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 30/31 (30_31)
      • 30/36 (30_36)
      • 31 (31)
      • 31/36 (31_36)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 32/36 (32_36)
      • 32/38 (32_38)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 33x38 (33x38)
      • 34 (34)
      • 34/30 (34_30)
      • 34/36 (34_36)
      • 34-38 (34_38)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 40/36 (40_36)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42/32 (42_32)
      • 42/36 (42_36)
      • 42-43 (42_43)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44/32 (44_32)
      • 44/36 (44_36)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46/32 (46_32)
      • 46/47 (46_47)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 48/32 (48_32)
      • 48/34 (48_34)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 182 (182)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Denim (denim)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 2NDDAY (2ndday)
      • 7 for all mankind (7_for_all_mankind)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Gizem Emre (about_you_x_gizem_emre)
      • AG Jeans (ag_jeans)
      • AGOLDE (agolde)
      • Airfield (airfield)
      • Alberto (alberto)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • America Today (america_today)
      • Amsterdenim (amsterdenim)
      • ANGELS (angels)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Articles of Society (articles_of_society)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basler (basler)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue rebel (blue_rebel)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Boohoo (boohoo)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Checker (checker)
      • Cinque (cinque)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Club Of Comfort (club_of_comfort)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Denham (denham)
      • Diesel (diesel)
      • DMG (dmg)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • FAM (fam)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gang (gang)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gardeur (gardeur)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Glamorous (glamorous)
      • Glücksstern (glu_cksstern)
      • Goldgarn (goldgarn)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • J.CREW (j_crew)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Joker (joker)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Junarose (junarose)
      • Khujo (khujo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Kjbrand (kjbrand)
      • LASCANA (lascana)
      • Laurèl (laure_l)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Line 8 (levi_s_line_8)
      • Lisette L (lisette_l)
      • Lisette L. (lisette_l_)
      • Liu Jo Jeans (liu_jo_jeans)
      • LIVERPOOL (liverpool)
      • LMTD (lmtd)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • LTB (ltb)
      • LTB - Love To Be (ltb_love_to_be)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Mac broeken (mac_broeken)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Mavi (mavi)
      • Meyer (meyer)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Missguided (missguided)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Neuw (neuw)
      • New Look (new_look)
      • New Look Curves (new_look_curves)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NOP (nop)
      • Noppies (noppies)
      • Norr (norr)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Nydj (nydj)
      • Object (object)
      • One teaspoon (one_teaspoon)
      • Only (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Oshkosh (oshkosh)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persona by Marina Rinaldi (persona_by_marina_rinaldi)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pme (pme)
      • POSTYR (postyr)
      • Produkt (produkt)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ragdoll LA (ragdoll_la)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • REVIEW FOR KIDS (review_for_kids)
      • REVIEW FOR TEENS (review_for_teens)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sandwich (sandwich)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch Rbelle (scotch_rbelle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • SikSilk (siksilk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STACCATO (staccato)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toni (toni)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • True Religion (true_religion)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Whistles (whistles)
      • WHY7 (why7)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Wrangler (wrangler)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Zizzi (zizzi)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be