x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jeans verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Maison scotch jeans

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jeans categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Maison scotch Spijkerbroek Sunny Jeans
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129796920.jpg
      Maison scotch Maison scotch Spijkerbroek Sunny Jeans Spijkerbroek Sunny Jeans Spijkerbroek Sunny Jeans Deze spijkerbroek is uitgevoerd in een jeans kleur en is voorzien van een zwarte bies met tekstopdruk. De broek heeft een 5-pocket model. Productcode merk: 148638Spijkerbroek Sunny Jeans (2)
      Maison scotch Spijkerbroek Sunny Jeans
      1
      most_sold
      129.95 EUR
    • Maison scotch Spijkerbroek Bison Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126540107.jpg
      Maison scotch Maison scotch Spijkerbroek Bison Zwart Spijkerbroek Bison Zwart Spijkerbroek Bison Zwart Deze broek is uitgevoerd in een verwassen zwarte kleur. De broek heeft een skinny pasvorm met extra stretch. De jeans heeft een 5 pocket model en een knoopsluiting bij de gulp. Productcode merk: 148149Spijkerbroek Bison Zwart (1)
      Maison scotch Spijkerbroek Bison Zwart
      1
      129.95 EUR
    • Maison scotch Spijkerbroek Keeper Jeans Dark
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126283306.jpg
      Maison scotch Maison scotch Spijkerbroek Keeper Jeans Dark Spijkerbroek Keeper Jeans Dark Spijkerbroek Keeper Jeans Dark Deze spijkerbroek is uitgevoerd in een donkere jeans kleur en heeft een subtiele wassing. De broek heeft een mid rise slim model en is voorzien van 5 zakken. Productcode merk: 148167Spijkerbroek Keeper Jeans Dark (1)
      Maison scotch Spijkerbroek Keeper Jeans Dark
      1
      119.95 EUR
    • Maison scotch Jeans 148168 voor dames - Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128726069.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127081248.jpg
      Maison scotch Maison scotch Jeans 148168 voor dames - Blauw Jeans 148168 voor dames - Blauw Jeans 148168 voor dames - Blauw * Model: Dames * Stofsamenstelling: 98% CO, 2% EL * Taille: Normaal * Sluiting: Rits * Model: Slim * De lengte van het model is: 174 cm * Het model draagt maat: 27/32 * Hoe wassen: Machinewasbaar tot 30°C * Hoe drogen: Drogen op lage temperatuur en kort programma * Hoe strijken: Strijken op maximum 150°C (1)
      Maison scotch Jeans 148168 voor dames - Blauw
      • 08719028281415
      1
      129.95 EUR
    • Maison scotch Spijkerbroek La Bohemienne Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129254262.jpg
      Maison scotch Maison scotch Spijkerbroek La Bohemienne Blauw Spijkerbroek La Bohemienne Blauw Spijkerbroek La Bohemienne Blauw Deze spijkerbroek is uitgevoerd in een vaal blauwe jeanskleur. De broek heeft een 5-pocket model en een skinny pasvorm. De broek heeft bij het muntzakje een decoratieve speld. Productcode merk: 148144Spijkerbroek La Bohemienne Blauw (1)
      Maison scotch Spijkerbroek La Bohemienne Blauw
      1
      119.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Boyfriend jeans (boyfriend_jeans)
      • Mom jeans (mom_jeans)
      • Skinny (skinny)
      • Straight (straight)
      • Wijde pasvorm (wijde_pasvorm)
    • Maat (kledingmaat):
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 27x28 (27x28)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29/36 (29_36)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 30/31 (30_31)
      • 30/36 (30_36)
      • 31 (31)
      • 31/36 (31_36)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 32/36 (32_36)
      • 32/38 (32_38)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 33x38 (33x38)
      • 34 (34)
      • 34/30 (34_30)
      • 34/36 (34_36)
      • 34-38 (34_38)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 40/36 (40_36)
      • 42 (42)
      • 42/30 (42_30)
      • 42/32 (42_32)
      • 42/36 (42_36)
      • 44 (44)
      • 44/30 (44_30)
      • 44/32 (44_32)
      • 46 (46)
      • 46/32 (46_32)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54/32 (54_32)
      • 56 (56)
      • 56/68 (56_68)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Denim (denim)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 2nd day (2nd_day)
      • 7 for all mankind (7_for_all_mankind)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • AGOLDE (agolde)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alberto (alberto)
      • AO76 (ao76)
      • Arena (arena)
      • Arrested (arrested)
      • Artigiano (artigiano)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Babista (babista)
      • Babyface (babyface)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Basler (basler)
      • Bergans (bergans)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Bik bok (bik_bok)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blend (blend)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue rebel (blue_rebel)
      • Boohoo (boohoo)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Checker (checker)
      • Cks (cks)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Cross jeans (cross_jeans)
      • Culture (culture)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • DMG (dmg)
      • Dockers (dockers)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fornarina (fornarina)
      • Frapp (frapp)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gang (gang)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gardeur (gardeur)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Glamorous (glamorous)
      • Glücksstern (glu_cksstern)
      • Greystone (greystone)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Joker (joker)
      • JOOP! (joop_)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kamik (kamik)
      • Kaporal (kaporal)
      • Karen Millen (karen_millen)
      • Khujo (khujo)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Kjbrand (kjbrand)
      • Laura Kent (laura_kent)
      • Laurèl (laure_l)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lebek (lebek)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Levi's Line 8 (levi_s_line_8)
      • Lisette L. (lisette_l_)
      • LMTD (lmtd)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • LTB (ltb)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Mac broeken (mac_broeken)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mavi (mavi)
      • Mavi Jeans (mavi_jeans)
      • Mel Ivy (mel_ivy)
      • Meyer (meyer)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Missguided (missguided)
      • Mona (mona)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Neuw (neuw)
      • New Look (new_look)
      • New Look Curves (new_look_curves)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NOP (nop)
      • Norr (norr)
      • Nudie jeans (nudie_jeans)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Nydj (nydj)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • One teaspoon (one_teaspoon)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Paola (paola)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • PLEASE (please)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Pme (pme)
      • PrAna (prana)
      • Produkt (produkt)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Relaxed by Toni (relaxed_by_toni)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • SikSilk (siksilk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • STACCATO (staccato)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Superrebel (superrebel)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tiger of sweden jeans (tiger_of_sweden_jeans)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni (toni)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • True Religion (true_religion)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Twintip (twintip)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yaya (yaya)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Zizzi (zizzi)
    • Patroon (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Gemêleerd (geme_leerd)
      • Gestreept (gestreept)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Ruit (ruit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be