x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pierre Cardin Jeans Lyon Tapered Future Flex Blauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pierre Cardin Jeans Lyon Tapered Future Flex Blauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pierre Cardin Jeans Lyon Tapered Future Flex Blauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pierre Cardin Jeans Lyon Tapered Future Flex Blauw
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218655084.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222382266.jpg?ts=1
Pierre Cardin Pierre Cardin Jeans Lyon Tapered Future Flex Blauw Jeans Lyon Tapered Future Flex Blauw Jeans Lyon Tapered Future Flex Blauw Op zoek naar hoge kwaliteit Heren Jeans om je kledingkast mee aan te vullen? Met deze van Pierre Cardin heb je altijd een goed in huis. De Pierre Cardin Jeans Lyon Tapered Future Flex Blauw is heel geschikt!Pierre Cardin Jeans Lyon Tapered Future Flex Blauw in de kleur Blauw met een pasvorm Modern-fit is gemaakt van Stretch en Katoen met een Effen dessin (1)
  • 04065976023374
4
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
    • Motief: Effen
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Elasthaan, Katoen
  • 81.90 113.94 EUR 4
    4
    • Amazon Amazon
      Stof van 100% biologisch katoen Slijtvast groene klinknagels De combinatie van innovatieve vezels en afwerking creëert een geheel nieuw g...81.90, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Pierre Cardin - Jeans Lyon Tapered Future Flex Blauw - Maat W 36 - L 32 - Modern-fit109.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Suitable.be Suitable.be
      Op zoek naar hoge kwaliteit Heren Jeans om je kledingkast mee aan te vullen? Met deze van Pierre Cardin heb je altijd een goed in huis. D...109.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Only for Men Only for Men
      Pierre Cardin Lyon Future Flex Jeans nu voor maar €109.99. Koop heren kleding online bij Only for Men, Mode voor de Mannen van Nederland!...113.94, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Name it Broek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209791993.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200833921.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225839584.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156094871.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208206279.jpg?ts=1
      Name it Name it Broek Broek Broek Geribbelde boorden. Insteekzak achter. Trekkoord in elastische tailleband. Zakken met ritssluiting aan de zijkant. Tailleband met trekkoord. (1)
      Name it Broek
      • 05713740884902
      2
    • Wisent Stretch jeans met 5 zakken maat 56
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148445946.jpg?ts=1
      Wisent Wisent Stretch jeans met 5 zakken maat 56 Stretch jeans met 5 zakken maat 56 Stretch jeans met 5 zakken maat 56 Superieure beweginsvrijheid en comfort!Kwaliteit en comfort! Dit is de klassieke jeans maar dan een stuk comfortabeler! De jeans met 5 zakken is door het elastische materiaal zeer flexibel en zal je niet beperken in de bewegingsvrijheid. Hierdoor krijg je ook een perfecte pasvorm! Gewoon in de wasmachine te wassen en voorzien van een ritssluiting. * Robuust * Sportief * Onverwoestbaar * Flexibel, stabiel en makkelijk te onderhouden * Materiaal: * 80% katoen * 19% polyester * 1% elestaan * Wasbaar op 30°C (1)
      Wisent Stretch jeans met 5 zakken maat 56
      • 04014081056050
      1
    • Name it Broek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209791993.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200833921.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225839584.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156094871.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200834327.jpg?ts=1
      Name it Name it Broek Broek Broek Geribbelde boorden. Insteekzak achter. Trekkoord in elastische tailleband. Zakken met ritssluiting aan de zijkant. Tailleband met trekkoord. (1)
      Name it Broek
      • 05713740884896
      2
    • Emporio Armani Slim fit jeans met gekleurde wassing
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252087414.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252087415.jpg?ts=1
      Emporio Armani Emporio Armani Slim fit jeans met gekleurde wassing Slim fit jeans met gekleurde wassing Slim fit jeans met gekleurde wassing Slim fit jeans met gekleurde wassing (1)
      Emporio Armani Slim fit jeans met gekleurde wassing
      • 08054804022937
      1
    • Maat (kledingmaat):
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 36/34 (36_34)
      • 40/32 (40_32)
      • 42/32 (42_32)
      • L (l)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 96.01
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 89.97
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 89.97
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 89.97
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 89.97
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 89.97
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 96.01
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 96.01
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 96.01
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 96.01
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 96.01
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 96.01
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 96.01
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 96.01
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 101.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 100.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 99.80
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 96.01
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 96.01
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 76.32
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 76.32
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 99.50
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 102.84
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 102.84
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 102.84
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 76.25
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 76.15
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 102.84
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 74.96
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 74.96
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 97.89
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 74.96
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 74.96
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 74.93
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 74.93
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 74.93
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 98.99
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 96.24
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 83.21
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 95.58
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 109.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 83.21
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 83.21
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 83.21
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 83.21
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 83.21
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 83.21
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 75.32
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 75.32
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 80.20
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 80.20
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 81.65
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 82.57
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 82.57
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 81.90
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 81.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be