x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jeans verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Strellson jeans

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jeans categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Strellson Jeans model Liam
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146744127.jpg
      Strellson Strellson Jeans model Liam Jeans model Liam Jeans model Liam Jeans van STRELLSON, model LIAM met de comfortabele pasvorm Regular Fit. Moderne 5-pocketsjeans met een licht ­slijtage-effect voor en achter. 98% katoen, 2% Elastan. ­Inchlengte 32. Voetwijdte in maat 34/32 ca. 38cm. Deze jeans is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. warm strijken. niet chemisch te reinigen. drogen in de droger niet mogelijk. 32, 33, 34, 35, 36, 38. Hoogwaardige mode voor mannen van 50 jaar. (1)
      Strellson Jeans model Liam
      • 07613412033028
      2
      81.10 EUR
    • Strellson Jeans model Liam
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146744127.jpg
      Strellson Strellson Jeans model Liam Jeans model Liam Jeans model Liam Jeans Regular Fit 5-Pocket-Stil mit zwei Eingrifftaschen und zwei aufgesetzten Gesäßtaschen (1)
      Strellson Jeans model Liam
      • 07613412032991
      2
      81.10 EUR
    • Strellson Brantano Strellson Jeans Grijs Maat: 34
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147485805.jpg
      Strellson Strellson Brantano Strellson Jeans Grijs Maat: 34 Brantano Strellson Jeans Grijs Maat: 34 Brantano Strellson Jeans Grijs Maat: 34 Brantano - Strellson - Jeans - Grijs - Oude Schoenen & Kleding Actie - Recycleer mee! Inzamelen kan t.e.m. 6/10. Minstens €12,50 shoptegoed per paar / per zak Maat: 34 - Topmerken met pit. Kies uit een brede waaier van merken, mix en match je favoriete fashion items met casual basics en pas meer dan 1.000 schoenen - zowel online als offline. Je vindt bij ons de grootste merken zoals. Mode voor iedereen. Shoppen hoort leuk en eenvoudig te zijn. Bij Brantano doen we er alles aan zodat jij en je... (1)
      Strellson Brantano Strellson Jeans Grijs Maat: 34
      • 05400849695712
      1
      139.00 EUR
    • Strellson Jeans model Liam
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146744127.jpg
      Strellson Strellson Jeans model Liam Jeans model Liam Jeans model Liam Jeans van STRELLSON, model LIAM met de comfortabele pasvorm Regular Fit. Moderne 5-pocketsjeans met een licht ­slijtage-effect voor en achter. 98% katoen, 2% Elastan. ­Inchlengte 32. Voetwijdte in maat 34/32 ca. 38cm. Deze jeans is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. warm strijken. niet chemisch te reinigen. drogen in de droger niet mogelijk. 32, 33, 34, 35, 36, 38. Hoogwaardige mode voor mannen van 50 jaar. (1)
      Strellson Jeans model Liam
      • 07613236587875
      1
      130.90 EUR
    • Strellson Jeans model Liam
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146744127.jpg
      Strellson Strellson Jeans model Liam Jeans model Liam Jeans model Liam Jeans van STRELLSON, model LIAM met de comfortabele pasvorm Regular Fit. Moderne 5-pocketsjeans met een licht ­slijtage-effect voor en achter. 98% katoen, 2% Elastan. ­Inchlengte 32. Voetwijdte in maat 34/32 ca. 38cm. Deze jeans is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. warm strijken. niet chemisch te reinigen. drogen in de droger niet mogelijk. 32, 33, 34, 35, 36, 38. Hoogwaardige mode voor mannen van 50 jaar. (1)
      Strellson Jeans model Liam
      • 07613412032939
      1
      130.90 EUR
    • Strellson Jeans model Liam
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146744127.jpg
      Strellson Strellson Jeans model Liam Jeans model Liam Jeans model Liam Jeans van STRELLSON, model LIAM met de comfortabele pasvorm Regular Fit. Moderne 5-pocketsjeans met een licht ­slijtage-effect voor en achter. 98% katoen, 2% Elastan. ­Inchlengte 32. Voetwijdte in maat 34/32 ca. 38cm. Deze jeans is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. warm strijken. niet chemisch te reinigen. drogen in de droger niet mogelijk. 32, 33, 34, 35, 36, 38. Hoogwaardige mode voor mannen van 50 jaar. (1)
      Strellson Jeans model Liam
      • 07613412032908
      1
      130.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Boyfriend jeans (boyfriend_jeans)
      • Mom jeans (mom_jeans)
      • Skinny (skinny)
    • Maat (kledingmaat):
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 27x28 (27x28)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 30/31 (30_31)
      • 30/36 (30_36)
      • 31 (31)
      • 31/36 (31_36)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 32/36 (32_36)
      • 32/38 (32_38)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 33x38 (33x38)
      • 34 (34)
      • 34/30 (34_30)
      • 34/36 (34_36)
      • 34-38 (34_38)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 40/36 (40_36)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42/32 (42_32)
      • 42/36 (42_36)
      • 42-43 (42_43)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44/32 (44_32)
      • 44/36 (44_36)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46/32 (46_32)
      • 46/47 (46_47)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 48/32 (48_32)
      • 48/34 (48_34)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 182 (182)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Denim (denim)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 2NDDAY (2ndday)
      • 7 for all mankind (7_for_all_mankind)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Gizem Emre (about_you_x_gizem_emre)
      • AG Jeans (ag_jeans)
      • AGOLDE (agolde)
      • Airfield (airfield)
      • Alberto (alberto)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • America Today (america_today)
      • Amsterdenim (amsterdenim)
      • ANGELS (angels)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Articles of Society (articles_of_society)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basler (basler)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue rebel (blue_rebel)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Boohoo (boohoo)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Checker (checker)
      • Cinque (cinque)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Club Of Comfort (club_of_comfort)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Denham (denham)
      • Diesel (diesel)
      • DMG (dmg)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • FAM (fam)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gang (gang)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gardeur (gardeur)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Glamorous (glamorous)
      • Glücksstern (glu_cksstern)
      • Goldgarn (goldgarn)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • J.CREW (j_crew)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Joker (joker)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Junarose (junarose)
      • Khujo (khujo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Kjbrand (kjbrand)
      • LASCANA (lascana)
      • Laurèl (laure_l)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Line 8 (levi_s_line_8)
      • Lisette L (lisette_l)
      • Lisette L. (lisette_l_)
      • Liu Jo Jeans (liu_jo_jeans)
      • LIVERPOOL (liverpool)
      • LMTD (lmtd)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • LTB (ltb)
      • LTB - Love To Be (ltb_love_to_be)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Mac broeken (mac_broeken)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Mavi (mavi)
      • Meyer (meyer)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Missguided (missguided)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Neuw (neuw)
      • New Look (new_look)
      • New Look Curves (new_look_curves)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NOP (nop)
      • Noppies (noppies)
      • Norr (norr)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Nydj (nydj)
      • Object (object)
      • One teaspoon (one_teaspoon)
      • Only (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Oshkosh (oshkosh)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persona by Marina Rinaldi (persona_by_marina_rinaldi)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pme (pme)
      • POSTYR (postyr)
      • Produkt (produkt)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ragdoll LA (ragdoll_la)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • REVIEW FOR KIDS (review_for_kids)
      • REVIEW FOR TEENS (review_for_teens)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sandwich (sandwich)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch Rbelle (scotch_rbelle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • SikSilk (siksilk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STACCATO (staccato)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toni (toni)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • True Religion (true_religion)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Twintip (twintip)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Whistles (whistles)
      • WHY7 (why7)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Wrangler (wrangler)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Zizzi (zizzi)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be