x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jurken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Esprit Zwarte jurk

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jurk categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Esprit Jurk Beach Lido - Zwart - Maten: S, L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178045650.jpg
      Esprit Esprit Jurk Beach Lido - Zwart - Maten: S, L Jurk Beach Lido - Zwart - Maten: S, L Jurk Beach Lido - Zwart - Maten: S, L Esprit is een internationaal fashion label, dat sinds 1968 staat voor stijl en kwaliteit. Ongedwongen stijl, authenticiteit en een easy-going leven, vormen het hart van de filosofie van het merk. Deze positieve waarden manifesteren zich op elk niveau, van een relaxte tailoring tot aan de duurzame kwaliteit, het gebruik van natuurlijke materialen en verantwoorde productie. Esprit heeft de ambitie om uit te groeien tot het beste casual fashion brand met een uitstekende prijs-kwaliteit verhoudin... (1)
      Esprit Jurk Beach Lido - Zwart - Maten: S, L
      • 04063702735850
      2
      39.99 EUR
    • Esprit Jurk Beach Lido - Zwart - Maten: S, L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178045650.jpg
      Esprit Esprit Jurk Beach Lido - Zwart - Maten: S, L Jurk Beach Lido - Zwart - Maten: S, L Jurk Beach Lido - Zwart - Maten: S, L Strandjurk van pure viscose, vloeiende stof, diepe V-hals, korte, brede mouwen met bandjes en franjes, elastische rand onder de borst (1)
      Esprit Jurk Beach Lido - Zwart - Maten: S, L
      • 04063702735911
      2
      39.99 EUR
    • Esprit Zomerjurk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154239447.jpg
      Esprit Esprit Zomerjurk Zomerjurk Zomerjurk Esprit Jurk Zwangerschap - Maat 38 (1)
      Esprit Zomerjurk
      • 08719788446567
      • 20840410-001-38
      1
      most_sold
      79.99 EUR
    • Esprit Jurk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129612628.jpg
      Esprit Esprit Jurk Jurk Jurk Esprit Jurk - Black - Maat XS (1)
      Esprit Jurk
      • 08719788199975
      • O1984264-001-XS
      1
      89.99 EUR
    • Esprit Zomerjurk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154239443.jpg
      Esprit Esprit Zomerjurk Zomerjurk Zomerjurk Esprit Jurk Zwangerschap - Maat XS (1)
      Esprit Zomerjurk
      • 08719788446840
      • 20840415-001-XS
      1
      79.99 EUR
    • Esprit Jurk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149445434.jpg
      Esprit Esprit Jurk Jurk Jurk Esprit Jurk - Black - Maat XS (1)
      Esprit Jurk
      • 08719788375874
      • N1984263-001-XS
      1
      59.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zomerjurk DEFAULT
        • zomerjurk
      • Maxi jurk DEFAULT
        • maxi_jurk
      • Avondjurk DEFAULT
        • avondjurk
      • Lange jurk DEFAULT
        • lang
      • Zwarte jurken DEFAULT
        • zwart
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • King louie DEFAULT
        • king_louie
      • Only DEFAULT
        • only
    • Merken (brand):
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Esprit (esprit)
      • Only (only)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Mango (mango)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • ADIA (adia)
      • Adidas (adidas)
      • Al-Ko (al_ko)
      • Alchemist (alchemist)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anita (anita)
      • AO76 (ao76)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armedangels (armedangels)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babyface (babyface)
      • Banana Moon (banana_moon)
      • Barts (barts)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Beachlife (beachlife)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Billabong (billabong)
      • Billieblush (billieblush)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Bleed (bleed)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Cabana life (cabana_life)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Chillaz (chillaz)
      • CKS (cks)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Closet London (closet_london)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Colmar (colmar)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Creamie (creamie)
      • Cyell (cyell)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Difuzed (difuzed)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Drykorn (drykorn)
      • Ducky Beau (ducky_beau)
      • E9 (e9)
      • Ebbe (ebbe)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elkline (elkline)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Falke (falke)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Folat (folat)
      • Fopshop (fopshop)
      • Forever New (forever_new)
      • Freebird (freebird)
      • Freequent (freequent)
      • Fuel For Passion (fuel_for_passion)
      • Funny fashion (funny_fashion)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Generik (generik)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Givenchy (givenchy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Guirca (guirca)
      • Hannah (hannah)
      • Happy girls (happy_girls)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • In Shape (in_shape)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jawbreaker (jawbreaker)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Jollein (jollein)
      • Josh V (josh_v)
      • Junarose (junarose)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karen Millen (karen_millen)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kerst (kerst)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Kiwi (kiwi)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • LA Sisters (la_sisters)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Levi's (levi_s)
      • Like Flo (like_flo)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little label (little_label)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOOXS (looxs)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maje (maje)
      • Malelions (malelions)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Margriet (margriet)
      • Marmot (marmot)
      • Merchcode (merchcode)
      • Meru (meru)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minimum (minimum)
      • Minymo (minymo)
      • Modstrom (modstrom)
      • Montura (montura)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moschino (moschino)
      • Moscow (moscow)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nintendo (nintendo)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Non-License (non_license)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • OAS (oas)
      • Object (object)
      • OFF THE PITCH (off_the_pitch)
      • Oktoberfestwinkel (oktoberfestwinkel)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Organic Basics (organic_basics)
      • Palladium (palladium)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Partylook (partylook)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Domenie (peter_domenie)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • PrAna (prana)
      • Promiss (promiss)
      • Protest (protest)
      • Pure-Kenya (pure_kenya)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebelle (rebelle)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reinders (reinders)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • River Woods (river_woods)
      • Room seven (room_seven)
      • Rosa Faia Beach (rosa_faia_beach)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sapph (sapph)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Seafolly (seafolly)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sloggi (sloggi)
      • Small Rags (small_rags)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Smiffys (smiffys)
      • Snurk (snurk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spanx (spanx)
      • Stine Goya (stine_goya)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The New (the_new)
      • The North Face (the_north_face)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tiffosi (tiffosi)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOO BIZZY (too_bizzy)
      • Torstai (torstai)
      • Tramontana (tramontana)
      • Trend One (trend_one)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TRUE (true)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vinrose (vinrose)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Whistles (whistles)
      • Widmann (widmann)
      • Wolford (wolford)
      • Yaya (yaya)
      • Yesta (yesta)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Z8 (z8)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zero2three (zero2three)
      • Zusss (zusss)
    • Prijs (price):
      • < € 35 (budget)
      • € 35 - € 55 (price_2)
      • € 55 - € 90 (price_3)
      • ≥ € 90 (price_4)
    • Type Jurk (type_jurk):
      • Avondjurk (avondjurk)
      • Blousejurk (blousejurk)
      • Casual jurk (casual_jurk)
      • Cocktailjurk (cocktailjurk)
      • Corrigerende jurkjes (corrigerende_jurkjes)
      • Feestjurk (feestjurk)
      • Gebreide jurk (gebreide_jurk)
      • Jerseyjurk (jerseyjurk)
      • Kanten jurk (kanten_jurk)
      • Kokerjurk (kokerjurk)
      • Maxi jurk (maxi_jurk)
      • Onderjurk (onderjurk)
      • Spijkerjurk (spijkerjurk)
      • Strandjurk (strandjurk)
      • Wikkeljurk (wikkeljurk)
      • Zomerjurk (zomerjurk)
      • Zwangerschapsjurk (zwangerschapsjurk)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Zwart-Wit (zwart_wit)
      • Grijs (grijs)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • Onesize (onesize)
      • 10 (10)
      • 30 (30)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Lengte Jurk (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Midi (halverwege) (midi_halverwege_)
      • Normaal (normaal)
    • Mouwlengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Korte mouw (korte_mouw)
      • Kwartmouw (kwartmouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
      • Mouwloos (mouwloos)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Crocoprint (crocoprint)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Effen (effen)
      • Fruit (fruit)
      • Gestreept (gestreept)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Ingrain (ingrain)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Visgraat (visgraat)
      • Vormen (vormen)
    • Soort Bandjes (kledingbandjes):
      • Brede bandjes (brede_bandjes)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Boothals (boothals)
      • Carmenhals (carmenhals)
      • Col kraag (col_kraag)
      • crewneck (crewneck)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Overslag (overslag)
      • Racerback (racerback)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Spandex (spandex)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be