x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jurken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Esprit Zwarte jurk

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jurk categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Esprit Jurk - Black - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129318164.jpg
      Esprit Esprit Jurk - Black - Maat L Jurk - Black - Maat L Jurk - Black - Maat L Effen jurk met riem. Met bandjes op de rug en plooien in de taille. Kan ook als voedingsjurk worden gedragen. Met luieruitsparing en geïntegreerde top, zodat het bovenlichaam bij het borstvoeding bedekt blijft. Tip: kies je normale confectiemaat, we hebben al rekening gehouden met de veranderingen van je lichaam tijdens de zwangerschap. (1)
      Esprit Jurk - Black - Maat L
      • 08715141289222
      2
      most_sold
      38.03 EUR
    • Esprit Jurk - Black - Maat XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129318168.jpg
      Esprit Esprit Jurk - Black - Maat XS Jurk - Black - Maat XS Jurk - Black - Maat XS Eenvoudige zwangerschapsjurk met riem. Met linten op de rug en een rimpeling in de taille. Kan ook gedragen worden als verzorgingsjurk, met een wikkelhalslijn en geïntegreerde top zodat het bovenlichaam bedekt blijft tijdens de borstvoeding.... Productgegevens: materiaal: 95% viscose, 5% spandex, 5% spandex Wasbaar tot 30°C. (1)
      Esprit Jurk - Black - Maat XS
      • 08715141289192
      2
      38.03 EUR
    • Esprit Jurk Daytonah Beach Dress 3/4 Sleeve - Zwart - Maten: L, XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157456203.jpg
      Esprit Esprit Jurk Daytonah Beach Dress 3/4 Sleeve - Zwart - Maten: L, XL Jurk Daytonah Beach Dress 3/4 Sleeve - Zwart - Maten: L, XL Jurk Daytonah Beach Dress 3/4 Sleeve - Zwart - Maten: L, XL Esprit is een internationaal fashion label, dat sinds 1968 staat voor stijl en kwaliteit. Ongedwongen stijl, authenticiteit en een easy-going leven, vormen het hart van de filosofie van het merk. Deze positieve waarden manifesteren zich op elk niveau, van een relaxte tailoring tot aan de duurzame kwaliteit, het gebruik van natuurlijke materialen en verantwoorde productie. Esprit heeft de ambitie om uit te groeien tot het beste casual fashion brand met een uitstekende prijs-kwaliteit verhoudin... (1)
      Esprit Jurk Daytonah Beach Dress 3/4 Sleeve - Zwart - Maten: L, XL
      • 04062797639500
      • 04062797869204
      • 04062797869198
      2
      34.99 EUR
    • Esprit Jurk - Black - Maat XXL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129318673.jpg
      Esprit Esprit Jurk - Black - Maat XXL Jurk - Black - Maat XXL Jurk - Black - Maat XXL Effen jurk met riem. Met bandjes op de rug en plooien in de taille. Kan ook als voedingsjurk worden gedragen. Met luieruitsparing en geïntegreerde top, zodat het bovenlichaam bij het borstvoeding bedekt blijft. Tip: kies je normale confectiemaat, we hebben al rekening gehouden met de veranderingen van je lichaam tijdens de zwangerschap. (1)
      Esprit Jurk - Black - Maat XXL
      • 08715141289246
      2
      45.55 EUR
    • Esprit Jurk - Black - Maat XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129319693.jpg
      Esprit Esprit Jurk - Black - Maat XL Jurk - Black - Maat XL Jurk - Black - Maat XL Eenvoudige zwangerschapsjurk met riem. Met linten op de rug en een rimpeling in de taille. Kan ook gedragen worden als verzorgingsjurk, met een wikkelhalslijn en geïntegreerde top zodat het bovenlichaam bedekt blijft tijdens de borstvoeding.... Productgegevens: materiaal: 95% viscose, 5% spandex, 5% spandex Wasbaar tot 30°C. (1)
      Esprit Jurk - Black - Maat XL
      • 08715141289239
      2
      45.55 EUR
    • Esprit Jurk - Black - Maat S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129320146.jpg
      Esprit Esprit Jurk - Black - Maat S Jurk - Black - Maat S Jurk - Black - Maat S Eenvoudige zwangerschapsjurk met riem. Met linten op de rug en een rimpeling in de taille. Kan ook gedragen worden als verzorgingsjurk, met een wikkelhalslijn en geïntegreerde top zodat het bovenlichaam bedekt blijft tijdens de borstvoeding.... Productgegevens: materiaal: 95% viscose, 5% spandex, 5% spandex Wasbaar tot 30°C. (1)
      Esprit Jurk - Black - Maat S
      • 08715141289208
      1
      deal
      69.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zwarte jurken DEFAULT
        • zwart
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Geisha DEFAULT
        • geisha
      • King louie DEFAULT
        • king_louie
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Esprit (esprit)
      • Only (only)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Mango (mango)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • 3 Pommes (3_pommes)
      • 10DAYS (10days)
      • Adidas (adidas)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Another-Label (another_label)
      • AO76 (ao76)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Atosa (atosa)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • BALR (balr)
      • Banana Moon (banana_moon)
      • Barts (barts)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Bianca (bianca)
      • Billieblush (billieblush)
      • Black Level (black_level)
      • Boland (boland)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bunnies (bunnies)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Disney (disney)
      • Drykorn (drykorn)
      • Eider (eider)
      • Enjoy (enjoy)
      • Essentiel Antwerp (essentiel_antwerp)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Folat (folat)
      • Fopshop (fopshop)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • Freebird (freebird)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Funnies (funnies)
      • Funny fashion (funny_fashion)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Generik (generik)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • Great Pretenders (great_pretenders)
      • GUESS (guess)
      • Guirca (guirca)
      • Hannah (hannah)
      • Happy Party (happy_party)
      • Heless (heless)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Lacoste (lacoste)
      • LaDress (ladress)
      • Lafuma (lafuma)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Levi's (levi_s)
      • Like Flo (like_flo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOOXS (looxs)
      • Lotto (lotto)
      • LTB (ltb)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Marmot (marmot)
      • Max mara (max_mara)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moscow (moscow)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Music Legs (music_legs)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Obsessive (obsessive)
      • Oktoberfestwinkel (oktoberfestwinkel)
      • Opus (opus)
      • Oroblu (oroblu)
      • Papillon (papillon)
      • Partychimp (partychimp)
      • Partylook (partylook)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reinders (reinders)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Replay (replay)
      • Retour (retour)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • Ruby Tuesday (ruby_tuesday)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sessun (sessun)
      • Set® (set_)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shiwi (shiwi)
      • Simple (simple)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Smiffys (smiffys)
      • Snurk (snurk)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Themaparty (themaparty)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Warehouse (warehouse)
      • Whistles (whistles)
      • Widmann (widmann)
      • Wilbers (wilbers)
      • Wolford (wolford)
      • Yaya (yaya)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Z8 (z8)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zapf (zapf)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 tot €60 (low)
      • €60 tot €80 (medium)
      • €80 of meer (high)
    • Type Jurk (type_jurk):
      • Avondjurken (avondjurken)
      • Blousejurk (blousejurk)
      • Casual jurken (casual_jurken)
      • Cocktailjurken (cocktailjurken)
      • Gebreide jurken (gebreide_jurken)
      • Kokerjurk (kokerjurk)
      • Wrap dress (wrap_dress)
      • Zomerjurken (zomerjurken)
      • Zwangerschapsjurk (zwangerschapsjurk)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Zwart-Wit (zwart_wit)
      • Grijs (grijs)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Lengte Jurk (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Midi lenght (midi_lenght)
      • Normaal (normaal)
    • Mouwlengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Korte mouw (korte_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
      • Mouwloos (mouwloos)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Gestreept (gestreept)
      • Grafisch (grafisch)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • crewneck (crewneck)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Overslag (overslag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Strapless (strapless)
      • V-hals (v_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be