x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jurken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Esprit jurk

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jurk categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 7
    • Esprit Jurk - Black - Maat S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129320146.jpg
      Esprit Esprit Jurk - Black - Maat S Jurk - Black - Maat S Jurk - Black - Maat S Eenvoudige zwangerschapsjurk met riem. Met linten op de rug en een rimpeling in de taille. Kan ook gedragen worden als verzorgingsjurk, met een wikkelhalslijn en geïntegreerde top zodat het bovenlichaam bedekt blijft tijdens de borstvoeding.... Productgegevens: materiaal: 95% viscose, 5% spandex, 5% spandex Wasbaar tot 30°C. (1)
      Esprit Jurk - Black - Maat S
      • 08715141289208
      1
      deal
      69.99 EUR
    • Esprit Jurk - Night Blue - Maat XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129320150.jpg
      Esprit Esprit Jurk - Night Blue - Maat XS Jurk - Night Blue - Maat XS Jurk - Night Blue - Maat XS Eenvoudige zwangerschapsjurk met riem. Met linten op de rug en een rimpeling in de taille. Kan ook gedragen worden als verzorgingsjurk met een luierwisselende halslijn en geïntegreerde top, zodat het bovenlichaam bedekt blijft tijdens de borstvoeding. Productgegevens: materiaal: 95% viscose, 5% spandex, 5% spandex Wasbaar tot 30°C. (1)
      Esprit Jurk - Night Blue - Maat XS
      • 08715141297500
      1
      deal
      69.99 EUR
    • Esprit Jurk Ceduna Beach Acc Carmen - Blauw - Maten: XS, M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165672061.jpg
      Esprit Esprit Jurk Ceduna Beach Acc Carmen - Blauw - Maten: XS, M Jurk Ceduna Beach Acc Carmen - Blauw - Maten: XS, M Jurk Ceduna Beach Acc Carmen - Blauw - Maten: XS, M Esprit is een internationaal modemerk, opgericht in 1968 in het zonnige en relaxte California. Esprit ontwerpt inspirerende collecties voor dames, heren en kinderen, gemaakt van kwalitatieve materialen met veel aandacht voor detail. Alle Esprit-producten weerspiegelen het feel good to look good gevoel. De Esprit de corps van het bedrijf staat voor een positieve en zorgzame houding tegenover de samenleving, familie en vrienden. Een casual, ongedwongen lifestyle. De Esprit lifestyle. Geluk staa... (1)
      Esprit Jurk Ceduna Beach Acc Carmen - Blauw - Maten: XS, M
      • 04059602438311
      • 04059602438342
      1
      32.95 EUR
    • Esprit Jurk Jasmine Beach Tube Dress Smock - Blauw - Maat: M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164318443.jpg
      Esprit Esprit Jurk Jasmine Beach Tube Dress Smock - Blauw - Maat: M Jurk Jasmine Beach Tube Dress Smock - Blauw - Maat: M Jurk Jasmine Beach Tube Dress Smock - Blauw - Maat: M Esprit is een internationaal fashion label, dat sinds 1968 staat voor stijl en kwaliteit. Ongedwongen stijl, authenticiteit en een easy-going leven, vormen het hart van de filosofie van het merk. Deze positieve waarden manifesteren zich op elk niveau, van een relaxte tailoring tot aan de duurzame kwaliteit, het gebruik van natuurlijke materialen en verantwoorde productie. Esprit heeft de ambitie om uit te groeien tot het beste casual fashion brand met een uitstekende prijs-kwaliteit verhoudin... (1)
      Esprit Jurk Jasmine Beach Tube Dress Smock - Blauw - Maat: M
      • 04062797868993
      1
      44.99 EUR
    • Esprit Jurk Sapphire Beach Acc Long - Blauw - Maten: S, M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143999111.jpg
      Esprit Esprit Jurk Sapphire Beach Acc Long - Blauw - Maten: S, M Jurk Sapphire Beach Acc Long - Blauw - Maten: S, M Jurk Sapphire Beach Acc Long - Blauw - Maten: S, M Esprit is een internationaal modemerk, opgericht in 1968 in het zonnige en relaxte California. Esprit ontwerpt inspirerende collecties voor dames, heren en kinderen, gemaakt van kwalitatieve materialen met veel aandacht voor detail. Alle Esprit-producten weerspiegelen het feel good to look good gevoel. De Esprit de corps van het bedrijf staat voor een positieve en zorgzame houding tegenover de samenleving, familie en vrienden. Een casual, ongedwongen lifestyle. De Esprit lifestyle. Geluk staa... (1)
      Esprit Jurk Sapphire Beach Acc Long - Blauw - Maten: S, M
      • 04059602435129
      • 04059602435136
      1
      27.95 EUR
    • Esprit Jurk Sapphire Beach Acc Bandeau - Blauw - Maat: M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165671687.jpg
      Esprit Esprit Jurk Sapphire Beach Acc Bandeau - Blauw - Maat: M Jurk Sapphire Beach Acc Bandeau - Blauw - Maat: M Jurk Sapphire Beach Acc Bandeau - Blauw - Maat: M Esprit is een internationaal modemerk, opgericht in 1968 in het zonnige en relaxte California. Esprit ontwerpt inspirerende collecties voor dames, heren en kinderen, gemaakt van kwalitatieve materialen met veel aandacht voor detail. Alle Esprit-producten weerspiegelen het feel good to look good gevoel. De Esprit de corps van het bedrijf staat voor een positieve en zorgzame houding tegenover de samenleving, familie en vrienden. Een casual, ongedwongen lifestyle. De Esprit lifestyle. Geluk staa... (1)
      Esprit Jurk Sapphire Beach Acc Bandeau - Blauw - Maat: M
      • 04059602435716
      1
      22.95 EUR
    • Esprit Jurk 997Ee1E800 - Zwart/Wit - Maat: L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165671754.jpg
      Esprit Esprit Jurk 997Ee1E800 - Zwart/Wit - Maat: L Jurk 997Ee1E800 - Zwart/Wit - Maat: L Jurk 997Ee1E800 - Zwart/Wit - Maat: L Esprit is een internationaal fashion label, dat sinds 1968 staat voor stijl en kwaliteit. Ongedwongen stijl, authenticiteit en een easy-going leven, vormen het hart van de filosofie van het merk. Deze positieve waarden manifesteren zich op elk niveau, van een relaxte tailoring tot aan de duurzame kwaliteit, het gebruik van natuurlijke materialen en verantwoorde productie. Esprit heeft de ambitie om uit te groeien tot het beste casual fashion brand met een uitstekende prijs-kwaliteit verhoudin... (1)
      Esprit Jurk 997Ee1E800 - Zwart/Wit - Maat: L
      • 04059601141212
      1
      32.95 EUR
    1
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zwarte jurken DEFAULT
        • zwart
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Geisha DEFAULT
        • geisha
      • King louie DEFAULT
        • king_louie
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Esprit (esprit)
      • Only (only)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Mango (mango)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • 3 Pommes (3_pommes)
      • 10DAYS (10days)
      • Adidas (adidas)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anna Blue (anna_blue)
      • Another-Label (another_label)
      • AO76 (ao76)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Atosa (atosa)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • BALR (balr)
      • Banana Moon (banana_moon)
      • Barts (barts)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Bianca (bianca)
      • Billieblush (billieblush)
      • Black Level (black_level)
      • Boland (boland)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bunnies (bunnies)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Disney (disney)
      • Drykorn (drykorn)
      • Eider (eider)
      • Enjoy (enjoy)
      • Essentiel Antwerp (essentiel_antwerp)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Folat (folat)
      • Fopshop (fopshop)
      • Freebird (freebird)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Funnies (funnies)
      • Funny fashion (funny_fashion)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Generik (generik)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • Great Pretenders (great_pretenders)
      • GUESS (guess)
      • Guirca (guirca)
      • Hannah (hannah)
      • Happy Party (happy_party)
      • Heless (heless)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Lacoste (lacoste)
      • LaDress (ladress)
      • Lafuma (lafuma)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Levi's (levi_s)
      • Like Flo (like_flo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOOXS (looxs)
      • Lotto (lotto)
      • LTB (ltb)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Marmot (marmot)
      • Max mara (max_mara)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moscow (moscow)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Music Legs (music_legs)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Obsessive (obsessive)
      • Oktoberfestwinkel (oktoberfestwinkel)
      • Opus (opus)
      • Papillon (papillon)
      • Partychimp (partychimp)
      • Partylook (partylook)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reinders (reinders)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Replay (replay)
      • Retour (retour)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • Ruby Tuesday (ruby_tuesday)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Seafolly (seafolly)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sessun (sessun)
      • Set® (set_)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shiwi (shiwi)
      • Simple (simple)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Smiffys (smiffys)
      • Snurk (snurk)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Themaparty (themaparty)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Warehouse (warehouse)
      • Whistles (whistles)
      • Widmann (widmann)
      • Wilbers (wilbers)
      • Wolford (wolford)
      • Yaya (yaya)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Z8 (z8)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zapf (zapf)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 tot €60 (low)
      • €60 tot €80 (medium)
      • €80 of meer (high)
    • Type Jurk (type_jurk):
      • Avondjurken (avondjurken)
      • Blousejurk (blousejurk)
      • Casual jurken (casual_jurken)
      • Cocktailjurken (cocktailjurken)
      • Gebreide jurken (gebreide_jurken)
      • Kokerjurk (kokerjurk)
      • Maxi dress (maxi_dress)
      • Wrap dress (wrap_dress)
      • Zomerjurken (zomerjurken)
      • Zwangerschapsjurk (zwangerschapsjurk)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Lengte Jurk (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Midi lenght (midi_lenght)
      • Normaal (normaal)
    • Mouwlengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Korte mouw (korte_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
      • Mouwloos (mouwloos)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Gestreept (gestreept)
      • Grafisch (grafisch)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • crewneck (crewneck)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Overslag (overslag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Strapless (strapless)
      • V-hals (v_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be