x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jurken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kaffe jurk

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jurk categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Kaffe Jurk 'India'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115257501.jpg
      Kaffe Kaffe Jurk 'India' Jurk 'India' Jurk 'India' Jurk (1)
      Kaffe Jurk 'India'
      • 05712430133146
      • KAF0247005000005
      2
      70.82 EUR
    • Kaffe Jurk 'India'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155535411.jpg
      Kaffe Kaffe Jurk 'India' Jurk 'India' Jurk 'India' Jurk (1)
      Kaffe Jurk 'India'
      • 05712436094854
      • KAF0502005000002
      2
      71.17 EUR
    • Kaffe Blousejurk 'Elina'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169737077.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173319073.jpg
      Kaffe Kaffe Blousejurk 'Elina' Blousejurk 'Elina' Blousejurk 'Elina' KAFFE - kaelina shirt dress (1)
      Kaffe Blousejurk 'Elina'
      • 05714352086708
      • KAF0945001000006
      1
      most_sold
      79.95 EUR
    • Kaffe Jurk 'Amber'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163071470.jpg
      Kaffe Kaffe Jurk 'Amber' Jurk 'Amber' Jurk 'Amber' losse jurk met lange mouw - midi lengte ondertoon is zwart met witte bloemenprint (1)
      Kaffe Jurk 'Amber'
      • 05713343917823
      • KAF0862001000005
      1
      49.95 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zomerjurk DEFAULT
        • zomerjurk
      • Maxi jurk DEFAULT
        • maxi_jurk
      • Avondjurk DEFAULT
        • avondjurk
      • Lange jurk DEFAULT
        • lang
      • Zwarte jurken DEFAULT
        • zwart
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • King louie DEFAULT
        • king_louie
      • CKS DEFAULT
        • cks
    • Merken (brand):
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Esprit (esprit)
      • Only (only)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Mango (mango)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • ADIA (adia)
      • Adidas (adidas)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • Alchemist (alchemist)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Apart (apart)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arma (arma)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armedangels (armedangels)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babyface (babyface)
      • Balmain (balmain)
      • Banana Moon (banana_moon)
      • Barts (barts)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • BOSS (boss)
      • Bristol (bristol)
      • Brunotti (brunotti)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Burberry (burberry)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creamie (creamie)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Desigual (desigual)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Ducky Beau (ducky_beau)
      • Ebbe (ebbe)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enjoy (enjoy)
      • Essentials (essentials)
      • Eva (eva)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Folat (folat)
      • Fopshop (fopshop)
      • Forever New (forever_new)
      • Freebird (freebird)
      • Freequent (freequent)
      • Fuel For Passion (fuel_for_passion)
      • Funnies (funnies)
      • Funny fashion (funny_fashion)
      • Ganni (ganni)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Generik (generik)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Givenchy (givenchy)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • Great Pretenders (great_pretenders)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guirca (guirca)
      • Hannah (hannah)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helmut Lang (helmut_lang)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • In Shape (in_shape)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jawbreaker (jawbreaker)
      • Jazlyn (jazlyn)
      • Josh V (josh_v)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karen Millen (karen_millen)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kerst (kerst)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Lafuma (lafuma)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Levi's (levi_s)
      • Like Flo (like_flo)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little label (little_label)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • LOOXS (looxs)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Maaji (maaji)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maison Martin Margiela (maison_martin_margiela)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Marmot (marmot)
      • Mavi (mavi)
      • Max mara (max_mara)
      • Mela London (mela_london)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Minymo (minymo)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moncler (moncler)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Nanushka (nanushka)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Non-License (non_license)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Oktoberfestwinkel (oktoberfestwinkel)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Partylook (partylook)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Domenie (peter_domenie)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Pieces (pieces)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reinders (reinders)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • River Woods (river_woods)
      • Room seven (room_seven)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sapph (sapph)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Seafolly (seafolly)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Smiffys (smiffys)
      • Snurk (snurk)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spanx (spanx)
      • Sprayway (sprayway)
      • STACCATO (staccato)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Stine Goya (stine_goya)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Swing (swing)
      • Taifun (taifun)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The New (the_new)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tramontana (tramontana)
      • Trend One (trend_one)
      • Trixie (trixie)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vinrose (vinrose)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Widmann (widmann)
      • Wolford (wolford)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yaya (yaya)
      • Yesta (yesta)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zero2three (zero2three)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zusss (zusss)
    • Prijs (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 50 (price_2)
      • € 50 - € 75 (price_3)
      • ≥ € 75 (price_4)
    • Type Jurk (type_jurk):
      • Avondjurk (avondjurk)
      • Blousejurk (blousejurk)
      • Casual jurk (casual_jurk)
      • Cocktailjurk (cocktailjurk)
      • Corrigerende jurkjes (corrigerende_jurkjes)
      • Feestjurk (feestjurk)
      • Gebreide jurk (gebreide_jurk)
      • Jerseyjurk (jerseyjurk)
      • Kanten jurk (kanten_jurk)
      • Kokerjurk (kokerjurk)
      • Maxi jurk (maxi_jurk)
      • Onderjurk (onderjurk)
      • Spijkerjurk (spijkerjurk)
      • Strandjurk (strandjurk)
      • Wikkeljurk (wikkeljurk)
      • Zomerjurk (zomerjurk)
      • Zwangerschapsjurk (zwangerschapsjurk)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Zwart-Wit (zwart_wit)
      • Grijs (grijs)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • Onesize (onesize)
      • 10 (10)
      • 30 (30)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
    • Lengte Jurk (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Midi (halverwege) (midi_halverwege_)
      • Normaal (normaal)
    • Mouwlengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Korte mouw (korte_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
      • Mouwloos (mouwloos)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Effen (effen)
      • Gestreept (gestreept)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Soort Bandjes (kledingbandjes):
      • Brede bandjes (brede_bandjes)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Boothals (boothals)
      • Col kraag (col_kraag)
      • crewneck (crewneck)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Overslag (overslag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Smokingkraag (smokingkraag)
      • V-hals (v_hals)
      • Vierkante hals (vierkante_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be